Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Militux @ 2011 02 01, 15:03)
Yra pas mus sėklų parduotuvytė tai ten kažkokio privatininko, mat ten patinka visada patars ir gerų firmų užsiveža.O žalioje stotelėje tuo kiša per prievarta man nepatinka, bet vistiek reiks užsukt g.gif

Ai, tai ne Vilniuje?
Atsakyti
gal kuri turit parduoti marfa ir marrisa sėklų ar gal galit pasakyti kur Kaune galėčiau įsigyti? 4u.gif Taip pat dar norėčiau kokių nors aukštaūgių pomidorų, kad būtų atsparūs ligoms, derlingi ir vaisiai dideli mėsingi būtų.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 01, 16:08)
Ai, tai ne Vilniuje?

o ne schmoll.gif Lietuvos šiaurėje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2011 02 01, 11:53)
uzstrigo kazkur siunta. net nezino kada bus- sake laukia.
cia rusishku seklu.

SĖKLELĖ jau turi savo siuntą, skuba ir pakuojasi sėklutes net pamėlę ir apsiseilėję, sakė RYTOJ po pietų arba PORYT nuo ryto pilnu tempu prekiaus 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 09:18)
Labas rytas,

kazi jei negalima seklu is baltarusijos ir rusijos vezt, tai kaip jos Kalvariju turgu pasiekia?  biggrin.gif Bet gerai, kad pasiekia.  biggrin.gif
Vakar vistik pasiseke man su tuo paypalu susibiciuliaut. Uzsisakiau tu seklu juodu maziuku. Cia jau gryn uzkreciama. Niekad i tokius net nebuciau ir paziurejus, jei ne jus. Bet va su peniais tai  schmoll.gif  neikalbesit. Gi vaikai tuos pomidorus valgys.  ax.gif


Seip man tai jie neskanus pernai buvo, tai as nesodinciau ju, jie sausi man pasirode.

QUOTE(ra @ 2011 02 01, 10:39)
reiktų reiktu..ir dydis geras..ir skonis  lotuliukas.gif
Auginau pasiprikolint, bet nenuvylė - derėjo gausiai, valgėsi skaniai smile.gif)
a čia mano pipiriukai smile.gif)))

nu nejau jų gali būt per daug? bet kokiu pavidalu smile.gif))  blush2.gif

ci juokiausi balsu lotuliukas.gif
Atsakyti
ko jus tu vaiku baidotes g.gif jie dar ne tokio velnio internete prisiziuri, o cia nekaltas pomidorelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 01, 15:59)
1.o tai kazi is kur anie jas veza, kad dvi savaites ves? Pats prekiavimo seklom ikarstis, o atsargu nesusikaupe  g.gif

2. Birsen - tai tokie akmeniniai pomidorai, kuriuos kai kas, nesakysiu kas, sugeba nuskintus islaikyt (ir netgi valgyt, ne siaip sau laikyt numestus) iki vasario menesio  blink.gif

1.Nu va man irgi keistoka pasirodė g.gif bet ir jų firminiame puslapyje parašyta, kad prekyba prasidės tik nuo vasario 16, o užsakymus reikia siųsti iki sausio 31.
2.Ai, nu tiek to, akmenukų nemėgstu, tokių įtariu ir taip prisisodinsiu šiemet, žodžiu ramu, daugiau nenoriu jokių veislių, daugiau nenoriu jokių....nu nebent jeigu dar gaučiau Besso arba Juodąjį triufelio kelias sėklikes kas iš pasigailėjimo atsiųstų lotuliukas.gif :

QUOTE(daivasen @ 2011 02 01, 17:07)
Seip man tai jie neskanus pernai buvo, tai as nesodinciau ju, jie sausi man pasirode.

Tai čia apie tuos Black Cherry, visų išgirtus, tokie atsiliepimai g.gif nu bet aišku skonis yra subtilus reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 01, 17:27)
1.Juodąjį triufelio kelias sėklikes kas iš pasigailėjimo atsiųstų lotuliukas.gif  :

Gal nenorėk tų Juodųjų triufelių ax.gif - prie vaiskočio lieka nemažai neišsirpusio vaisiaus. Man jie dėl to nelabai patiko, yra ir geresnių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 02 01, 17:49)
Gal nenorėk tų Juodųjų triufelių  ax.gif - prie vaiskočio lieka nemažai neišsirpusio vaisiaus. Man jie dėl to nelabai patiko, yra ir geresnių  unsure.gif

Tikrai, o tiek gerų atsiliepimų prisiskaičiau g.gif o kurios yra geresnės?
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 02 01, 17:49)
Gal nenorėk tų Juodųjų triufelių  ax.gif - prie vaiskočio lieka nemažai neišsirpusio vaisiaus. Man jie dėl to nelabai patiko, yra ir geresnių  unsure.gif

o as tai vistiek noriu ax.gif geriau vienakart pabandyt, negu 100 isgirst lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 01, 17:56)
o as tai vistiek noriu ax.gif geriau vienakart pabandyt, negu 100 isgirst lotuliukas.gif

Blakstiena, tu pasigirk, kokių gėrių gavai rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=AUSRONE,2011 02 01, 17:27]
1.Nu va man irgi keistoka pasirodė g.gif bet ir jų firminiame puslapyje parašyta, kad prekyba prasidės tik nuo vasario 16, o užsakymus reikia siųsti iki sausio 31.
2.Ai, nu tiek to, akmenukų nemėgstu, tokių įtariu ir taip prisisodinsiu šiemet, žodžiu ramu, daugiau nenoriu jokių veislių, daugiau nenoriu jokių....nu nebent jeigu dar gaučiau Besso arba Juodąjį triufelio kelias sėklikes kas iš pasigailėjimo atsiųstų lotuliukas.gif :

O čia gal kaip japoninis triufelis (juodi) ar kita veislė?
Atsakyti