Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 01, 13:20)
Ačiū.  4u.gif  Vadinas vienas šiandien pralėktinas taškas atpuola hihihi.gif

na va. o as nuvaziavau. radau uzrakinta. susiradau pardaveja 6 aukste. ties liftu ishsiaiskinom, kad is Rusijos siunta uzstrigus ir nieko naujo rusishko neturi. tai ne t nebelindau i parduotuve (bent neprisipirkau ko nereikia)
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 02 01, 13:14)

nu gi dėkavoju už nuorodą 4u.gif kitą sykį kai kas rinks užsakymą iš ebejaus reiks užprašyt rolleyes.gif o gal kas turit kelias atliekamas sėkliukes šitų įdomių formų pipiriuko ir dar gal kokių čiliukų ax.gif blush2.gif

QUOTE(Casual @ 2011 02 01, 13:50)
na va. o as nuvaziavau. radau uzrakinta. susiradau pardaveja 6 aukste. ties liftu ishsiaiskinom, kad is Rusijos siunta uzstrigus ir nieko naujo rusishko neturi. tai ne t nebelindau i parduotuve (bent neprisipirkau ko nereikia)

mane sužavėjo toks atkaklumas new_russian.gif čia jau labai aiškūs rusiškos pomidorligės simptomai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 01, 09:41)
visai nekaltučiai tie pomidorai, tik pavadinimas toks  biggrin.gif Taigi tokios formos ir San Marzano, ir Corianne, ir Opalka.
Nepalyginsi su pipiriukais... va tokiais..  biggrin.gif


vajezaus blink.gif
QUOTE(ra @ 2011 02 01, 10:29)
Mano PENIS:
nu ne tiek daug tos fantazijos ir tereik, kai anie tokie:
user posted image

blink.gif wacko.gif fear.gif fear.gif fear.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kauno Schetelige maciau pirkti Sweet million bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 02 01, 14:34)
Kauno Schetelige maciau pirkti Sweet million  bigsmile.gif


Reiškias ir Vilniaus turėtų būti... matyt jau papildymą atvežė bigsmile.gif Reiks važiuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 01, 16:42)
Reiškias ir Vilniaus turėtų būti... matyt jau papildymą atvežė bigsmile.gif  Reiks važiuoti biggrin.gif

Dar mažai lotuliukas.gif
Atsakyti
gavau seklas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif be mokesciu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 01, 14:48)
Dar mažai  lotuliukas.gif


Tai ne viską turiu dar bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nu va ir aš jau šiandien sustojau vienoj pardėj doh.gif Tai nusipirkau Tolstoi f1, Tamaris h, Toyoto f1 ir kitokių dar daržovių. Jei nebūtų reikėję daržovių kitų sėklų tai butų buve amba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 01, 11:29)
Paskutinės žinios dėl Monroe ir Buran pomidorų sėklų yra tos, kad užsakymas padarytas ir jie sėklų dabar laukia, kol atveš iki vasario 16, tada man atsiųs sąskaitą, o aš jums persiųsiu, ką užsisakėt 4u.gif

o kas čia per Birsen veislė?


o tai kazi is kur anie jas veza, kad dvi savaites ves? Pats prekiavimo seklom ikarstis, o atsargu nesusikaupe g.gif

Birsen - tai tokie akmeniniai pomidorai, kuriuos kai kas, nesakysiu kas, sugeba nuskintus islaikyt (ir netgi valgyt, ne siaip sau laikyt numestus) iki vasario menesio blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 02 01, 14:56)
Sveikos 4u.gif
Nu va ir aš jau šiandien sustojau vienoj pardėj doh.gif Tai nusipirkau Tolstoi f1, Tamaris h, Toyoto f1 ir kitokių dar daržovių. Jei nebūtų reikėję daržovių kitų sėklų tai butų buve amba blush2.gif



Kokioj? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 01, 16:01)

Yra pas mus sėklų parduotuvytė tai ten kažkokio privatininko, mat ten patinka visada patars ir gerų firmų užsiveža.O žalioje stotelėje tuo kiša per prievarta man nepatinka, bet vistiek reiks užsukt g.gif
Atsakyti