Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(ra @ 2011 02 01, 09:54)
mislyju kišt du juodus black cherry (ar chocolate ar green aunt rubby) į šonus, o in vidurį - prnis smile.gif)) smagi dovanėlė draugelkom būt smile.gif))

Čia užuomina tipo negro....... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O kuo užpilsi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Švieselė @ 2011 01 31, 20:00)
Sveikutes, pomidoru myletojos smile.gif))) Siandien, radusi jusu nuorodele http://shop.sibsadi....ih_kyltyr_tomat parasiau uzklausa, ar jie siustu i Lietuva seklyciu, katik gavau  liudnoka atsakyma, kas i uzsieni jiems seklu siusti negalima.....tad ieskokim alternatyvu vietoj  4u.gif


Ech kaip gaila...
Mano mama pernai iš Baltarusijos parvežė nemažai sėklų (agurkų, morkų, žirnių) ir svogūnų - viskas augo labai gerai, dar geriau, nei iš čia pirktų sėklų.. Norėčiau ir aš ten prasisukti, bet deja unsure.gif


Žiūriu jau prie penių perėjot. Aš ir sėsiu kelias sėklytes, o paskui pamerkusi į degtinę nešiu visiems vyrams dovanų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 02 01, 10:29)
Mano PENIS:


bigsmile.gif vajetus... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu ką čia ir bepridursi.. biggrin.gif Aš tokių irgi neauginčiau, nes nežinau kaip vaikai reaguotų.. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kas nors jau patikrino ar užvežė naujų prekių į Sėklelę? blush2.gif
Atsakyti
Ryto Ras, jei kasdien meiliai apie juos nesisukiosi akim blizgindama, gundančiai neglostysi, vaikai į juos žiūrės kaip į pomidorus smile.gif))



quote=Lady Dy,2011 02 01, 10:10]
Čia užuomina tipo negro....... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O kuo užpilsi g.gif
[/quote]

marinatu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 01, 11:23)
Kas nors jau patikrino ar užvežė naujų prekių į Sėklelę?  blush2.gif


uzstrigo kazkur siunta. net nezino kada bus- sake laukia.
cia rusishku seklu.

o siaip sake ir Marisa ir Birsen turi 4u.gif
Atsakyti
Paskutinės žinios dėl Monroe ir Buran pomidorų sėklų yra tos, kad užsakymas padarytas ir jie sėklų dabar laukia, kol atveš iki vasario 16, tada man atsiųs sąskaitą, o aš jums persiųsiu, ką užsisakėt 4u.gif

QUOTE(ra @ 2011 02 01, 11:01)

čia nuoroda apie stiklainius mirksiukas.gif o pipiriukų temukę jau aplankiau 4u.gif

QUOTE(Casual @ 2011 02 01, 11:53)

o siaip sake ir Marisa ir Birsen turi  4u.gif

o kas čia per Birsen veislė?
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 01, 11:29)

čia nuoroda apie stiklainius :mirksiukas


va šia va smile.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 02 01, 11:24)
Ryto Ras, jei kasdien meiliai apie juos nesisukiosi akim blizgindama, gundančiai neglostysi, vaikai į juos žiūrės kaip į pomidorus  smile.gif))


na, tikrai neglostyčiau... doh.gif lotuliukas.gif Bet mano vaikinai įžvalgūs... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 01 vasario 2011 - 12:16
QUOTE(ra @ 2011 02 01, 10:24)

Tokį gėrį marinatu gadinsi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 02 01, 12:16)
na, tikrai neglostyčiau...  doh.gif  lotuliukas.gif Bet mano vaikinai įžvalgūs...  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 01, 12:17)
Tokį gėrį marinatu gadinsi hihihi.gif


aš apie pomidorus.. man bile ilgaiua laikytųsi.. ax.gif
o pipirukus bandysiu ruginuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2011 02 01, 10:53)
uzstrigo kazkur siunta. net nezino kada bus- sake laukia.
cia rusishku seklu.

o siaip sake ir Marisa ir Birsen turi  4u.gif

Ačiū. 4u.gif Vadinas vienas šiandien pralėktinas taškas atpuola hihihi.gif
Atsakyti