Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(aaagnex @ 2011 02 01, 10:18)
o as tokius sesiu... Gal net siandien... Zadu i degtines buteli mest... Gerai turetu atrodyt  biggrin.gif

turėtų atrodyt kaip iš kokio siaubo filmo organai užkonservuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 01, 09:18)
o as tokius sesiu... Gal net siandien... Zadu i degtines buteli mest... Gerai turetu atrodyt  biggrin.gif

netilps pro kakliuką. Galima būtų pabandyt kaip slyvas ar kitokius gėrius įtalpina - dar besiformuojantį pipiriuką pamauti į tuščią degtinės butelį, o vėliau nukirpti su šakele ir užpilti. Supjausčius pipiriuką, tokio efekto tikrai nebus kaip cielo vaizdelis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 09:20)
Pomidorai, tai dar fantazijos reikalauja, kad izvelgt ta pimpi. 


Mano PENIS:
nu ne tiek daug tos fantazijos ir tereik, kai anie tokie:
user posted image
Atsakyti
ra

Ale kas privercia moteris augint tokius pomidorus? g.gif Nelengvas gyvenimas matyt. As vasara B tik savsaitgaliais matau, gal ir man tokiu reiktu... g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 09:36)
Ale kas privercia moteris augint tokius pomidorus?  g.gif  Nelengvas gyvenimas matyt. As vasara B tik savsaitgaliais matau, gal ir man tokiu reiktu...  g.gif  lotuliukas.gif



reiktų reiktu..ir dydis geras..ir skonis lotuliukas.gif
Auginau pasiprikolint, bet nenuvylė - derėjo gausiai, valgėsi skaniai smile.gif)
a čia mano pipiriukai smile.gif)))

nu nejau jų gali būt per daug? bet kokiu pavidalu smile.gif)) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 01, 09:28)
netilps pro kakliuką. Galima būtų pabandyt kaip slyvas ar kitokius gėrius įtalpina - dar besiformuojantį pipiriuką pamauti į tuščią degtinės butelį, o vėliau nukirpti su šakele ir užpilti. Supjausčius pipiriuką, tokio efekto tikrai nebus kaip cielo vaizdelis  bigsmile.gif


Yra tokie vyno buteliai su plačiu kakliuku. Pralys tikrai. Gera idėja į butelį įdėt, aš ir bandysiu.
QUOTE(ra @ 2011 02 01, 09:39)
reiktų reiktu..ir dydis geras..ir skonis  lotuliukas.gif
Auginau pasiprikolint, bet nenuvylė - derėjo gausiai, valgėsi skaniai smile.gif)
a čia mano pipiriukai smile.gif)))

nu nejau jų gali būt per daug? bet kokiu pavidalu smile.gif))  blush2.gif

O tai tu juos vazone auginai? Jie tokie aukšti? Aštrūs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 02 01, 10:39)
a čia mano pipiriukai smile.gif)))[/url]

nu nejau jų gali būt per daug? bet kokiu pavidalu smile.gif))  blush2.gif

i buteli per kakliuka netilptu - ane?
tai reiks kazka sumastyt - gal koki buteli placiakakli rasiu iki kol reiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 02 01, 09:48)
Yra tokie vyno buteliai su plačiu kakliuku. Pralys tikrai. Gera idėja į butelį įdėt, aš ir bandysiu.

O tai tu juos vazone auginai? Jie tokie aukšti? Aštrūs? g.gif


nea, šiltnamy, bet sėjau jau vėlai, tai šiltnamy šalt rudenį pradėjo, partysau triobon.. tiesa,, neiškyveno.. visos mano pastangos purkšt, popint, glostyt ir pan, nuėjo niekais - augalas akyse nyko. Atsikračiau unsure.gif

O va kitiems metams radau pirkt tokių stiklainių:
neleidžia paveiklėlio kelt..na va tokiut

mislyju kišt du juodus black cherry (ar chocolate ar green aunt rubby) į šonus, o in vidurį - prnis smile.gif)) smagi dovanėlė draugelkom būt smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 01, 10:49)
i buteli per kakliuka netilptu - ane?
tai reiks kazka sumastyt - gal koki buteli placiakakli rasiu iki kol reiks g.gif

a kas čia per veislė to pipiriuko, gal ir man tokios reikia biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ai, tiesa, aštrūs smile.gif


QUOTE(aaagnex @ 2011 02 01, 09:49)
i buteli per kakliuka netilptu - ane?
tai reiks kazka sumastyt - gal koki buteli placiakakli rasiu iki kol reiks g.gif


pipiriukai tilptu, bet sunkiai..
Atsakyti
ra o tu ne tik siltnamy "pimpalus" augini ? bigsmile.gif
Ar TB neisiskaudina, del tavo tokio pomegio? MB ego matyt nukentetu. Jei uztiktu pas mane tokiu pomidoru, tai gal ka nusamdytu vietoj saves ir i darba nebevazinetu... Variantas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 01, 09:56)
ra o tu ne tik siltnamy "pimpalus" augini ?  bigsmile.gif
Ar TB neisiskaudina, del tavo tokio pomegio? MB ego matyt nukentetu. Jei uztiktu pas mane tokiu pomidoru, tai gal ka nusamdytu vietoj saves ir i darba nebevazinetu... Variantas.  g.gif


nu ja, ne tik šiltnamy.. smile.gif)))))))))) vienas lovoj insitaisęs lotuliukas.gif o ego.. nu kaip pavadinsi, taip nesugadinsi smile.gif)))))))))

Pipiriukį galim pirkt cia, bet apie tai reiktų vest kalbą pipiriukų temoj smile.gif))

Atsakyti