Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Man tik pasitaikė pernai, kad norvegiškos sėklos buvo kažkokios skandinaviškai lėtos - sudygo po ..na nežinau..po mėnesio gal...gal dar vėliau..
Atsakyti
aciu atsakiusioms i mano postus tai buvo labai senai jau biggrin.gif nes su jusu tempais.

o noru kiek atsirado kol jus pasivijau, galit beprotnamy vieta ir man ureginti jei ka unsure.gif

turiu jau daug , dar kazkokiu esu uzsisakius, dar nezinau ka ten gausiu....bet 20rusiu bus blink.gif siltnamy telpa kokie80 unsure.gif

del sejimo sodinimo gal rasiau, kad labai patogu seti i sulciu indelius, uztenka gylio ir labai vieta susitaupo.
seju i gulsciai nukirptus pokelius, o sodineju kai pakelis stacias perkerpamas pusiau, labai talpiai dedasi, nepraleidzia dregmes, geresniu indeliu neesu dar atradus thumbup.gif

noriu dar keliu rusiu kuriu cia prisikaiciau doh.gif
Labai aciu mergaitei kurio pridejo daug informacijos aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos pomidoru myletojos.


Gavau siandien sekliukiu is "Loretos sodu". Rupestingai supakuotos ir dar vienas pokutis dovanu wub.gif . Bet siandien drauges vyras pasake, kad is ten pirko pomidorus, o uzaugo baklazanai. blink.gif Noreciau isgirst jusu nuomones apie sitas seklas. Mane sudomino, tiesa sakant, pavadinimai. Kaip kokiatai blondine prisipirkau seklu, net nezinodama kas tai per pomidorai. Tik is paveiksliuko nusprendziau. doh.gif blush2.gif


Pomidorus auginsiujau ketvirtus metus. Kiek esu isbandziu man labiausiai vistik pasiteisino "marisa" is shetelingo.


ra vis musu keliai susikryziuoja biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,mergaitės,
Oho kokią įvairovę jūs auginat.Aš visada auginu iš savo pačios rinktų sėklų.Sėju ir 3-5 metų senumo sėklas.Kokių dviejų rūšių sodinu daugiau,nes darau sultis,o kitų rūšių sodinu po 2-3 daigelius.Dėl įvairovės.O pernai sugalvojau nusipirkt kokių nors.Tai va,nusipirkau Cristal H ir Polset F1.Mums pasirodė jų skonis vienodas.Skanūs,labai patiko.Gerai derėjo,nesirgo,valgėm iki pat šalnų.Sėklyčių liko,tai sėsiu ir šiemet.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 28, 20:37)
Sveikos pomidoru myletojos.
Gavau siandien sekliukiu is "Loretos sodu". Rupestingai supakuotos ir dar vienas pokutis dovanu  wub.gif . Bet siandien drauges vyras pasake, kad is ten pirko pomidorus, o uzaugo baklazanai.  blink.gif  Noreciau isgirst jusu nuomones apie sitas seklas. Mane sudomino, tiesa sakant, pavadinimai. Kaip kokiatai blondine prisipirkau seklu, net nezinodama kas tai per pomidorai. Tik is paveiksliuko nusprendziau.  doh.gif  blush2.gif
Pomidorus auginsiujau ketvirtus metus. Kiek esu isbandziu man labiausiai vistik pasiteisino "marisa" is shetelingo.
ra vis musu keliai susikryziuoja  biggrin.gif


smile.gif Labas, Trakšt (tikrai niku trumpinimo manija).friends.gif . aš 3 metus iš Loretos sėjau.. nei karto neišaugo ne tai, kas buvo užrašyta.. Visiems veikiausia bėdų pasitaiko..tiesiog man iš keliolikos pakelių kasmet. na nepasitaikė.. esu labai patenkinta smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 01 28, 21:39)
smile.gif Labas, Trakšt (tikrai niku trumpinimo manija).friends.gif . aš 3 metus iš Loretos sėjau.. nei karto neišaugo ne tai, kas buvo užrašyta.. Visiems veikiausia bėdų pasitaiko..tiesiog man iš keliolikos pakelių kasmet. na nepasitaikė.. esu labai patenkinta smile.gif))



Uf nuraminai. biggrin.gif O tai dabar is jos seklu nebeseji? Kodel?


As pirkau: Cudo banan,ziolty gigant, Ciudo sveta, Japoninis triufelis, Rozovy gigant,Florida petit, kubinsky. Sakau, kad is pavadinimu ir pomidoro isvaizdos rinkausi, lotuliukas.gif bet atsiprasau jei rusiskus zodzius ne taip parasiau. blush2.gif

Kazi turesiu siemet pomidoru g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 28 sausio 2011 - 20:46
Noreciau patarti rekantis pomidoru veisles . Skonis l subjektyvus dalykas . Taciau spalva pomidoro gali truputi padeti . Turint bent kiek padidinta skrandzio rugstinguma reiktu rinktis geltonos , oranzines , avietines , juodos spalvos pomidorus . Dauguma ju yra saldesni uz raudonus pomidorus .



Pomidorus galeciau valgyt tris kart per diena . O ziemai konservuoju pomidorus savo sultyse . Dedu tik truputi druskos ir cukraus . Mums jie patys paciausi!
Atsakyti
Anemon, aciu uz info 4u.gif


QUOTE(Trakst @ 2011 01 28, 20:46)
Uf nuraminai.  biggrin.gif O tai dabar is jos seklu nebeseji? Kodel?
As pirkau: Cudo banan,ziolty gigant, Ciudo sveta, Japoninis triufelis, Rozovy gigant,Florida petit, kubinsky.  Sakau, kad is pavadinimu ir pomidoro isvaizdos rinkausi,  lotuliukas.gif  bet atsiprasau jei rusiskus zodzius ne taip parasiau.  blush2.gif

Kazi turesiu siemet pomidoru  g.gif  lotuliukas.gif


Triufelis man labai patinka, o kitų neragavau. Gigantai ne man.. Aš pamišau dėl vyšninių smile.gif))) Trejus metus vis po kelis daigus būdavo gigantiškų..ne, ne man.. taip, patogu sultims spaust, bet man anie šakas laužo, rišt tingiu, visad pirmieji suserga.. o ir skonis jų veikiausia ne mano skonio.. smile.gif))))))
Atsakyti
anemone aciu uz patarima 4u.gif MB vargsta su rugstimis, ale vis ant manes burbuliuoja, kad geltonus sodinu pomidorus. Atseit pomidoras turi but raudonas jam lotuliukas.gif . As dar ir juodu seklu gi siemet nusipirkau. biggrin.gif

As pomidorus konservuoju savo sultyse, marinate su svogunais arba su zelatinu. Dar darau visokias "zagatovkes" sriubu ziemai. Tai irgi pomidorai sueina. Daug as ju sunaudoju. Gera darzove. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ra @ 2011 01 28, 21:49)
Anemon, aciu uz info  4u.gif
Triufelis man labai patinka, o kitų neragavau. Gigantai ne man.. Aš pamišau dėl vyšninių smile.gif)))  Trejus metus vis po kelis daigus būdavo gigantiškų..ne, ne man.. taip, patogu sultims spaust, bet man anie šakas laužo, rišt tingiu, visad pirmieji suserga.. o ir skonis jų veikiausia ne mano skonio.. smile.gif))))))



Mano vyrai tuos gigantisku labai vertina smile.gif Man tai tipo slyviniai labiausiai patinka. O kazkur maciau, kaip vienas vyriskis senus zmonos liemenuku panaudojo gigantiskiems pomidorams prilaikyt. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 28, 20:51)
kazkur maciau, kaip vienas vyriskis senus zmonos liemenuku panaudojo gigantiskiems pomidorams prilaikyt.  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

tiesa, pernai paskuinę foto savo sweet million šiltnamy dariau lakričio 13.. po to kelias dienas dar valgėm..na iki pirmųjų šalnų... va taip vat.. anie - paskutinė mano meilė...

Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 01 28, 21:54)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tiesa, pernai paskuinę foto savo sweet million šiltnamy dariau lakričio 13.. po to kelias dienas dar valgėm..na iki pirmųjų šalnų... va taip vat.. anie - paskutinė mano meilė...



nail.gif nagi ir is kur gauti tu stebuklingu seklu... Cia matyt is uz juru mariu siunteisi. Mano su bene pirmais rukais pradeda juoduot. Tai skinu as zalius ir i dezes dedu, kad sunoktu. Kaip sakant gelbsciu. Siltnamis mano varganas toks is lanku, nelabai aukstas. Sunku jame ir pomidorams ir man buna. blink.gif Nu, bet vasara tai gerai. Ai siemet bandysiu ir lauke. Pernai mazuliukai puikiai derejo. Graziausia gele - pomidoras. wub.gif
Pirkau pomidorus "raudonkepuraite". Tipo specialiai pritaikyti laukui. Gal kas bandet?
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 01 28, 18:05)
O aciu ileido i palata bigsmile.gif
O i kokius indelius sejat? galvoju  gal parinkt nuo greitines kokios, ar kur? Kokio dydzio turi but? g.gif

Sėju į plastikines dėžutes, kaip sausainiai koki, tortai supakuojami parduotuvėse būna. Paskui išpikiuoju į vienkartines stiklines, kur alui būna po pusę litro ax.gif Paskui jau tiesiog šiltnamin, greit jie ten ūgteli mirksiukas.gif
Atsakyti