Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(martam @ 2011 01 31, 15:22)
Tai aišku, kad galima, aš irgi dedu, tik reik padėt tokioj vietoj,kad kas neužliptų ar nenuspirtų lotuliukas.gif .


Šitas negresia biggrin.gif nes antras aukštas dar neįrengtas,tai nieks nevaikšto.Pirmam aukšte aš net gelių nelaikau,nes mano "žvėriukai" pavadinimu vaikai viską niokoja biggrin.gif

Supratau,dėkui už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2011 01 31, 15:22)
Tai aišku, kad galima, aš irgi dedu, tik reik padėt tokioj vietoj,kad kas neužliptų ar nenuspirtų lotuliukas.gif .

Jo isivaizduoju ant grindu, mano mazasis oi turetu ka veikt lotuliukas.gif

Na jau vaizdelis aiskeja, aciu merginos, oi dar klausim ir klausim, jauciuir foto desim, ko tik nebus, didelis aciu uz kantrius paaiskinimus 4u.gif
Atsakyti
O aš kad įlindau apie visokias natūralias trąšas ir apsaugas nuo kenkėjų i amarų skaityt, tai sunku buvo išlįst biggrin.gif nu tiek gerų ir naudingų patarimų thumbup.gif lenkiu žemai galvą pieš tokią galybę info sukrovusius žmones ir sukūrusius tokią naudingą temą notworthy.gif good.gif Net nupjautą žolę dabar galėsiu sėkmingai panaudoti savo augaliukams ir nesukti galvos dėl jos išmetimo, o kur dar visokie geri patarimai dėl skruzdžių, kurmių, amarų ir kitokių kenkėjų thumbup.gif
blakstiena5, čia tau 4u.gif

QUOTE(saulute111 @ 2011 01 31, 15:34)
reikia savo internetineje bankininkysteje surasti 4 skaiciu koduka, kuris nurodytas prie nuskaitytu 1.5 euro ir ji suvesti paypale 4u.gif

nu va, turiu jau turbūt ketvirti metai ta kortelę ir niekaip nesupratau, kad ten tą kodą reikėjo suvest, nu ir tundra doh.gif

QUOTE(Alekto @ 2011 01 31, 16:17)
O klausykit,galima gal dėt ant šildomų grindų,jei ant radiatoriaus dedat? 4u.gif

aš taip ir darau, pas mane antam aukšte vonios kambaryje idealios sąlygos visokiems daigeliams augti biggrin.gif, nes temperatūra aukštesnė negu kituose kambariuose ir po pakabinama spintele niekam netrukdo, tik reikia karts nuo karto pravėdinti mirksiukas.gif
Atsakyti
ausrone aciu, istikro neverta as tu pagyru...yra daug,kurioms tai aktualu...tai kas ten sudeta ne vien mano nuopelnas...tariu ir kitoms merginoms aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 31 sausio 2011 - 19:41
QUOTE(satanele @ 2011 01 31, 13:25)
http://shop.sibsadi....ih_kyltyr_tomat

Norėčiau ir aš iš čia ,gal kuri siuntėsi ,būtų neblogai pasikuoperuoti?


Sveikutes, pomidoru myletojos smile.gif))) Siandien, radusi jusu nuorodele http://shop.sibsadi....ih_kyltyr_tomat parasiau uzklausa, ar jie siustu i Lietuva seklyciu, katik gavau liudnoka atsakyma, kas i uzsieni jiems seklu siusti negalima.....tad ieskokim alternatyvu vietoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Švieselė @ 2011 01 31, 22:00)
Sveikutes, pomidoru myletojos smile.gif))) Siandien, radusi jusu nuorodele http://shop.sibsadi....ih_kyltyr_tomat parasiau uzklausa, ar jie siustu i Lietuva seklyciu, katik gavau  liudnoka atsakyma, kas i uzsieni jiems seklu siusti negalima.....tad ieskokim alternatyvu vietoj  4u.gif

Ir tokio atsakymo sulauksite iš visų rusiškų parduotuvių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 31, 21:17)
Ir tokio atsakymo sulauksite iš visų rusiškų parduotuvių  rolleyes.gif

nu ir gerai,kad nesiuncia thumbup.gif bent ramiau miegosis, o taip ir suki galva g.gif
Atsakyti
ar esat kuri nors auginusi pomidorus,kurie uzaugina iki20(ar iki 25cm) pailgus vaisius? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 01 31, 23:11)
nu ir gerai,kad nesiuncia thumbup.gif bent ramiau miegosis, o taip ir suki galva g.gif

Tai dabar į Sėklelę reikės važiuoti doh.gif Noriu Novogodnyj cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 31 sausio 2011 - 22:15
QUOTE(vaida39 @ 2011 01 31, 22:01)
ar esat kuri nors auginusi pomidorus,kurie uzaugina iki20(ar iki 25cm) pailgus vaisius? smile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif PENIS smile.gif thumbup.gif


Papildyta:
aš čia bandžiau kai ko kito rusijoj ieškot, tai toks sudėtinas atsiskaitymas su jais doh.gif doh.gif doh.gif nori - daryk tarptautini pavedima.. o tada iseina pigiau nulekt su traukiniu ir nusipirkt.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 01 31, 22:25)
b]Papildyta:[/b]
aš čia bandžiau kai ko kito rusijoj ieškot, tai toks sudėtinas atsiskaitymas su jais  doh.gif  doh.gif  doh.gif  nori - daryk tarptautini pavedima.. o tada iseina pigiau nulekt su traukiniu ir nusipirkt..  doh.gif

Ir partystum visą čiumadaną vaistų ligonėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 01 31, 23:05)
Ir partystum visą čiumadaną vaistų ligonėm biggrin.gif


priklausomybę sukeliančias medžiagas draudžiama vežti per sieną biggrin.gif
Atsakyti