Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saulyte33 @ 2011 01 31, 12:45)
Griebsiu iš jūsų sąrašų pirmas 3-5 rūšis ir nesuksiu galvos lotuliukas.gif

Na, taip negriebk iš karto... Išsirink vieną akštaūgę veislę - ji derės iki šalnų, kitą žemaūgę ankstyvą - labai anksti pomidoriuką paragausi. Trečią imk salotinio tipo, irgi yra skanių.. Ketvirtą pabandyk dietinei mitybai geltonos spalvos pomidoriukus..

Na čia tik kaip pavyzdys, nesiūlau aklai vadovautis.. Yra iš ko rinktis.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 31 sausio 2011 - 11:53
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 01 31, 11:36)
nugi iki sios min dar negavau seklikiu, bet gal pastininkas po piet ir atbogins, jei ne tai lauksim toliau....tai tau ra suma buvo,kad turejo apmuitint, bet neapmuitino? g.gif



na viena suma as radau inete..tai tos nei viena nevirsyjot, bet paskui kazkuri mamulka temoje parase, kad tas neapmuitinama suma bent dvigubai mazesne, nei manem.. tai ja virsyjom beveik visos.. jau net nepamenu tu sumu.. na kol kas 3 vokai atejo be mokesciu..
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 31, 13:53)
Na, taip negriebk iš karto... Išsirink vieną akštaūgę veislę - ji derės iki šalnų, kitą žemaūgę ankstyvą - labai anksti pomidoriuką paragausi. Trečią imk salotinio tipo, irgi yra skanių.. Ketvirtą pabandyk dietinei mitybai geltonos spalvos pomidoriukus..

Na čia tik kaip pavyzdys, nesiūlau aklai vadovautis.. Yra iš ko rinktis..  smile.gif

Ačiū 4u.gif už vertingus patarimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 31, 11:40)
Priviet, pleputės  smile.gif
Cituoju vieno protingo, pasiskiepijusio nuo pomidorligės žmogelio (Gediminas Končius 'Mano šiltnamis') pastebėjimus:

"Nesitikėkite rasti tą vienintelę pomidorų veislę, kuri jus patenkintų visais atžvilgiais. Tokių tikrai nėra. Vienos derlingos, tačiau nelabai skanios, kitos labai skanios, tačiau neatsparios ligoms, dar kiti gal ir atitiktų visus pageidavimus, bet odelė per stora...."

"Visapusiškai idealių veislių nebūna. Todėl geriausia šiltnamyje auginti ne vieną, o bent tris-keturias įvairių savybių veisles."

teisingi žodžiai drinks_cheers.gif thumbup.gif bet man pats to pačio pačiausio pomidoro ieškojimo procesas įdomus blush2.gif tai dar ilgai teks laukt iki to pasiskiepijimo nuo pomidorligės lotuliukas.gif ech... Nors šiai vasarai jau atsirinkau, apsiraminau, o rusiškus puslapius (kiek ten visko daug bigsmile.gif ) pasižiūriu tik iš smalsumo arba su tendencija kitai vasarai lotuliukas.gif
Atsakyti
dar ne ,paštas ar dirba šiandien g.gif užtai Žalioje stotelėj nusipirkau Auris H už 10.99 Lt. ir Taiko oranžinį wub.gif turiu 15 ir dar laukiu 11 pavadinimų seklų ir kada bus tam lietuviui gana biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 01 31, 13:12)
... bet man pats to pačio pačiausio pomidoro ieškojimo procesas įdomus blush2.gif

Ir man.. jau daugiau kaip dešimt metų tebeieškau.. lotuliukas.gif Kai kurie "atradimai" jau nusistovėję ir nesikeičia, kai kurie įgrista, tada keičiu.. žodžiu karavanas eina... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 31, 10:49)
Nieko nesuprantu-tai iš čia jūs užsisakinėjat? Aš ir labai norėčiau kelių rūšių bigsmile.gif

http://shop.sibsadi....ih_kyltyr_tomat

Norėčiau ir aš iš čia ,gal kuri siuntėsi ,būtų neblogai pasikuoperuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 31 sausio 2011 - 12:27
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 31, 13:21)


Mane ten ne tik pomidorai domina... turėjau pernai morkų baltarusiškų-nerealiai geros thumbup.gif Matau, kad ir šiame psl. tokių yra.. na ką, kritiškai žiūrėjau į turguje pardavinėjamas, teks eiti ten ieškoti...

Kokios problemos - Kalvarijų turgus yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Priimkit dar viena busima ligone doh.gif Vakar visa diena skaiciau senas temas ir kospektavausi, ir tiek visko noriu lotuliukas.gif Jau uzsisakiau sweet milion ir ta pomidoru medi pabandymui bigsmile.gif Galesiu pasidalinti jei bus norinciu mirksiukas.gif Jus saunuoles,tiek info cia,tik mokytis ir mokytis doh.gif Busiu pradedanti auginti darzoves,tai manau dar klausimu bus ir bus biggrin.gif
Atsakyti
Išdalinau jau sėklytes 4u.gif daugiau nebeturiu atliekamų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2011 01 31, 13:03)
Sveikutes,


sveika pakliuvus i skyriu (jokia palata tiek ligoniu nebesutalpina) 4u.gif
Su pomidoru medziu nebus taip paprasta. Kiek pamenu is to, ka skaiciau, jis pirmais metais nedera, reik turet salygas laikyt per ziema. O gal jau ir medziai patobulejo per ta laika? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 31, 13:43)
sveika pakliuvus i skyriu (jokia palata tiek ligoniu nebesutalpina)  4u.gif
Su pomidoru medziu nebus taip paprasta. Kiek pamenu is to, ka skaiciau, jis pirmais metais nedera, reik turet salygas laikyt per ziema. O gal jau ir medziai patobulejo per ta laika?  g.gif

Del sportinio intereso pabandyti verta lotuliukas.gif Kaip bus,taip bus.Svarbu vynuoginiu turesiu,kokiu noriu bigsmile.gif
Atsakyti