Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Kuri mergaitė Monroe ir Marfa planuoja kažkur užsakinėt? Ar nepervėlu dar būtų prisijungt 4u.gif ?
Atsakyti
Kuo pavasaris artyn, tuo godumas didyn doh.gif
O gal kas turit atliekamų sėklelių:
Sweet Million
Grape
Anna Russian
Elfin ?

Pernai auginau šituos, labai patiko smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 31 sausio 2011 - 09:10
QUOTE(vardė @ 2011 01 31, 08:58)
Man tai  šitie patiko
http://shop.sibsadi.ru/products/28677 atrodo, kažkokia itališka veislė, o kaip tik turiu dukterėčią Italijoje.  bigsmile.gif


sitie ir labai , yra ir daugiau kuriu noreciau.....
QUOTE(ra @ 2011 01 31, 09:43)
Man dar du vokai is Jav atėjo su sėklom.. bigsmile.gif irgi be mokesčių  thumbup.gif
Jūs gavot? Na, kas prašėt? 

einu rūšiuot..

as dar negavau nei vieno schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2011 01 30, 17:00)


Nieko nesuprantu-tai iš čia jūs užsisakinėjat? Aš ir labai norėčiau kelių rūšių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2011 01 31, 09:44)
sitie ir labai , yra ir daugiau kuriu noreciau.....

as dar negavau nei vieno schmoll.gif


Tau Turi but vienas vokas su 10 pavadinimų, o likusius 4 pirkau is keliu pardaveju.. jau turiu 3, vienas dar neatejo.. kai surinksiu visus 4, atsiusiu 4u.gif

QUOTE(madmuazele @ 2011 01 31, 09:49)
Nieko nesuprantu-tai iš čia jūs užsisakinėjat? Aš ir labai norėčiau kelių rūšių bigsmile.gif


nu jei manys klausi, tai aš čia ebay sukaus blush2.gif



gali būt, kad kažkokių sėklų liks, nes gavau ko neprašius..bet kol visos mergikės negaus, kol nesutikrinsim, ar kokių klaidų nėr, tol tyliu tyliu...
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 01 31, 10:13)
nu jei manys klausi, tai aš čia ebay sukaus  blush2.gif
gali būt, kad kažkokių sėklų liks, nes gavau ko neprašius..bet kol visos mergikės negaus, kol nesutikrinsim, ar kokių klaidų nėr, tol tyliu tyliu...



Ne ax.gif Mane sudomino tos iš rusų psl. bigsmile.gif Ech...
Atsakyti
kaip gerai, kad manes nieks nebedomina.. ech thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 31, 10:59)
kaip gerai, kad manes nieks nebedomina.. ech  thumbup.gif

Mane ten ne tik pomidorai domina... turėjau pernai morkų baltarusiškų-nerealiai geros thumbup.gif Matau, kad ir šiame psl. tokių yra.. na ką, kritiškai žiūrėjau į turguje pardavinėajmas, teks eiti ten ieškoti...
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2011 01 31, 10:59)
kaip gerai, kad manes nieks nebedomina.. ech  thumbup.gif

Mane ten ne tik pomidorai domina... turėjau pernai morkų baltarusiškų-nerealiai geros thumbup.gif Matau, kad ir šiame psl. tokių yra.. na ką, kritiškai žiūrėjau į turguje pardavinėjamas, teks eiti ten ieškoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 31 sausio 2011 - 11:36
nugi iki sios min dar negavau seklikiu, bet gal pastininkas po piet ir atbogins, jei ne tai lauksim toliau....tai tau ra suma buvo,kad turejo apmuitint, bet neapmuitino? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 31 sausio 2011 - 11:37
Priviet, pleputės smile.gif
Cituoju vieno protingo, pasiskiepijusio nuo pomidorligės žmogelio (Gediminas Končius 'Mano šiltnamis') pastebėjimus:

"Nesitikėkite rasti tą vienintelę pomidorų veislę, kuri jus patenkintų visais atžvilgiais. Tokių tikrai nėra. Vienos derlingos, tačiau nelabai skanios, kitos labai skanios, tačiau neatsparios ligoms, dar kiti gal ir atitiktų visus pageidavimus, bet odelė per stora...."

"Visapusiškai idealių veislių nebūna. Todėl geriausia šiltnamyje auginti ne vieną, o bent tris-keturias įvairių savybių veisles."
Atsakyti
Žiūrėkit ką radau... Dar oi kiek valgytumėme rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 31, 13:40)
Priviet, pleputės  smile.gif
Cituoju vieno protingo, pasiskiepijusio nuo pomidorligės žmogelio (Gediminas Končius 'Mano šiltnamis') pastebėjimus:

"Nesitikėkite rasti tą vienintelę pomidorų veislę, kuri jus patenkintų visais atžvilgiais. Tokių tikrai nėra. Vienos derlingos, tačiau nelabai skanios, kitos labai skanios, tačiau neatsparios ligoms, dar kiti gal ir atitiktų visus pageidavimus, bet odelė per stora...."

"Visapusiškai idealių veislių nebūna. Todėl geriausia šiltnamyje auginti ne vieną, o bent tris-keturias įvairių savybių veisles."

Ačiū EX, už teisingą patarimą smile.gif Jau aš pradėjau net "parintis" tiek čia DAUG įvertintų pomidorų pavadinimų ir atsiliepimų radau, kad galva apsisuko. schmoll.gif Na
dabar palengvėjo. Griebsiu iš jūsų sąrašų pirmas 3-5 rūšis ir nesuksiu galvos lotuliukas.gif Nes vien apie tai galvojant galima ir priklausomybės liga susirgti doh.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti