Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(anemone @ 2011 01 30, 18:54)
hugutel22 ir blakstiena5
Sitam saite nuo lapkricio gilinausi . Mano pirmas variantas buvo 32 rusys . Reziume - gal apie 17 liko .

g.gif as kai isisverciu si puslapi tai man kainas rodo USD ir svarais g.gif tai labai kosmones kainos atrod, gera atbaidymo priemone lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 30, 20:06)
itariu, neilgam. Tuoj pasirodys Ex su kokia nauja stebuklinga veisle ir atia atia ramybei  smile.gif

lotuliukas.gif Ko labiausiai ir bijau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2011 01 30, 17:00)
http://shop.sibsadi....ih_kyltyr_tomat

Dar cia galite pasiganyti! 13 puslapiu pomidoru .

Viešpatie neleisk mūsų gundyti ir apsaugok nuo dar daugiau pomidorų
Amen
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 01 30, 18:27)
Viešpatie neleisk mūsų gundyti ir apsaugok nuo dar daugiau pomidorų
Amen
user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaiciukes< gal ka galite pasakyti apie "BONNIE BEST", gavau dovanu, bet nezinau ar verta, kazi ar skanus, ir niekur neuzmaciau ar jie aukstaugiai, g.gif
aciu smile.gif
Na, merginos biggrin.gif Jusu tempai, nors as tik skaitineju, bet niekaip negaliu prisivyti Jus doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif


Pomidorlige ne kitaip. lotuliukas.gif Reikia kreiptis, kad itrauktu i psichiniu ligu sarasa. lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Kazkas klause, kiek kainuoja rusisku pomidoru seklos. Negaliu atsakyt tiksliai. Kogero klausiama, kiek tu is pokeliu, o ne is seklu rinkeju. Na gali ir 3 Lt kainuot, gali ir 6... Nelygu veisle, gamintojas ir tt. As pirkau "krasnaja sapocka" is seklu rinkejo. Ta prasme is savo uzaugintu pomidoru. Jau rasiau. Kalvariju turguj, kampe, seklom prekiauja toks vyriskis. Is jo perku seklas jau ketvirti metai. Porakart buvo sumaisytu du pokeliai, bet kitamet, kai pasakiau, tai labai atsiprasinejo ir dovanu tu seklu dave. Tai pas ji, kaip ir pas Loreta, po 2 Lt.

Atsakyti
"krasnaja sapocka" pirkau, prnai lia -lia fa, "kasper" pirkau. Tai, sakau reiks eit zvalgybon. ph34r.gif
[/quote]

mano kaimyne visa laika perka daigus is turgaus, bet butent 'raudonkepuraite",tai jie tikrai l.derlingi ,bet jie zemi ,man tai tas netinka ,nes as auginu tik aukstaugius.
Atsakyti
[quote=lolita1960,2011 01 30, 20:37]
"krasnaja sapocka" pirkau, prnai lia -lia fa, "kasper" pirkau. Tai, sakau reiks eit zvalgybon. ph34r.gif
[/quote]

mano kaimyne visa laika perka daigus is turgaus, bet butent 'raudonkepuraite",tai jie tikrai l.derlingi ,bet jie zemi ,man tai tas netinka ,nes as auginu tik aukstaugius.
[/quote]



As laukui juos pirkau. Mat lauke aukstaugiam blogai. Risk nerisus, vistiek isgrius, ar vejas islauzys. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 01 30, 19:27)
Viešpatie neleisk mūsų gundyti ir apsaugok nuo dar daugiau pomidorų
Amen
user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 30, 20:32)
lotuliukas.gif
Pomidorlige ne kitaip. lotuliukas.gif Reikia kreiptis, kad itrauktu i psichiniu ligu sarasa.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Kazkas klause, kiek kainuoja rusisku pomidoru seklos. Negaliu atsakyt tiksliai. Kogero klausiama, kiek tu is pokeliu, o ne is seklu rinkeju. Na gali ir 3 Lt kainuot, gali ir 6... Nelygu veisle, gamintojas ir tt. As pirkau "krasnaja sapocka" is seklu rinkejo. Ta prasme is savo uzaugintu pomidoru. Jau rasiau. Kalvariju turguj, kampe, seklom prekiauja toks vyriskis. Is jo perku seklas jau ketvirti metai. Porakart buvo sumaisytu du pokeliai, bet kitamet, kai pasakiau, tai labai atsiprasinejo ir dovanu tu seklu dave. Tai pas ji, kaip ir pas Loreta, po 2 Lt.


aš klausiau.. Ačiū.. 4u.gif
Atsakyti
labutis ,atejau pasiskusti,tik nebarkite labai jei ka,pasejau pomidorus 01:25,man jie jau isdyge,bet stypsta blink.gif g.gif verysad.gif ,idomu ka ne taip padariau?
vieni graziai sudygo,kiti isstypo,veisles skirtingos g.gif
padeti jie po sviesa,gal tamsoje daiginti reikejo?(kaip naslaites)
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2011 01 30, 21:45)
labutis ,atejau pasiskusti,tik nebarkite labai jei ka,pasejau pomidorus 01:25,man jie jau isdyge,bet stypsta blink.gif  g.gif  verysad.gif ,idomu ka ne taip padariau?
vieni graziai sudygo,kiti isstypo,veisles skirtingos g.gif
padeti jie po sviesa,gal tamsoje daiginti reikejo?(kaip naslaites)


įtariu, kad trūksta šviesos.. g.gif Bet šiaip pomidorus sėti dar ankstoka.. rolleyes.gif
Atsakyti