Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Labas rytas ligonėms 4u.gif biggrin.gif

Nu jau galvojau ryte bus nauja tema, ale dar tik pusė g.gif biggrin.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 01 29, 22:20)
pas mus škvalas kai ėjo (Dzūkijoj), tai stebeilijau per langą ir tegalvojau, kad nors šiltnamių nenuneštų  biggrin.gif  O jau apie namą nei minties nebuvo. Bet šiltnamiai nei kiek nenukentėjo, nors į mišką šalia nei kojos neįkelt buvo.

tai aišku daug vertesnis statinys biggrin.gif aš irgi pernai matydama kai mūsų miške medžiai lūžta labaiusiai dėl šiltnamiuko pergyvenau drinks_cheers.gif

QUOTE(vaida39 @ 2011 01 29, 23:43)
ar auginot kurios nors s&g firmos pomidorus? mamirio,siluet minaret carmelo,boderine,brooklyn,raisa,monika?

auginau tik brooklin ir dar nepaminėtą jų Ivet veislę, bei nei viena man nepatiko, labai jau kieti ir tokie parduotuviniai be aromato ir skonio. Derlius buvo pakankamai geras, bet man labiau svarbios skoninės savybės smile.gif

Aš tai vakar pardėj nužiūrėjau tokius DUO pomidorus ir aišku dabar ramybės neturiu per juos, nes nenusipirkau doh.gif jie išvaizda panašūs į TIGRELĄ, tokie dryžuoti, bet rašo, kad ant vienos kekės po 23 vnt užauga, patys pomidorai apie 40 g. Nu pasakykit, kad nieko gero, neverta demesio, tada ramybe atgausiu ir apie JASMINIA pradesiu galvot
fool.gif hihihi.gif
Atsakyti
Labas rytas, ligones, kaip siandien sveikata? Pomidorus sapnavot? lotuliukas.gif


daivasen
ka tu sodybieciai ziemos miegi miega irnesakyk.gif . Per diena puslapio neisplepa, tai paziurejau, kur daugiausia plepamat, tai ir atejau. liezuvis.gif


As pagal manos rekomendacijas tik pasodintus pomidorus skiestu pienu apipirskiu. Neisivaizduoju kuriems galams, bet pas mano mama visada geri pomidorai, tai ir darau viska pagal bobuciu pribumbasus. Zuvis ir banano zievs dar po saknimis pakisama butinai. O vasara darau tokia "arbata" is senu uogieniu, mieliu ir meslo ir dilgeliu papildomam tresimui. Suserga mano pomidorai rugsejo pradzioj vistiek, nes tas mano siltnamis su tarpais, suklypes... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 30, 11:06)
As pagal manos rekomendacijas tik pasodintus pomidorus skiestu pienu apipirskiu. Neisivaizduoju kuriems galams...........

Pienas - labai gera profilaktinė priemonė pomidorams nuo visokios zarazos, nuo lapų ligų. Tik dar reikia į tą pieną kelis lašiukus jodo įlašint. Pabandykit, tikrai efektyvu.
Tokiu tirpalu galima dažniau apipurškinėt, mažiau chemijos reiks naudot. O kad rudeniop ir paruduoja keli lapai, nieko baisaus smile.gif
Atsakyti
Sveikos pomidorų mylėtojos smile.gif Sudomino pieno ir vandens purškalas pomidorų apsaugai. Gal galit pakomentuot kokiu santykiu vandens ir pieno reik dėt, kas kiek laiko apipurkšt?
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 30, 10:15)
Pienas - labai gera profilaktinė priemonė pomidorams nuo visokios zarazos, nuo lapų ligų. Tik dar reikia į tą pieną kelis lašiukus jodo įlašint. Pabandykit, tikrai efektyvu.
Tokiu tirpalu galima dažniau apipurškinėt, mažiau chemijos reiks naudot. O kad rudeniop ir paruduoja keli lapai, nieko baisaus  smile.gif

Labas rytas, nu cia gerai su tuo pienu g.gif , reik butinai pabandyt
O kam banas? Del zuvies suprantu, fosforas.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 30, 11:06)
As pagal manos rekomendacijas tik pasodintus pomidorus skiestu pienu apipirskiu. Neisivaizduoju kuriems galams, bet pas mano mama visada geri pomidorai, tai ir darau viska pagal bobuciu pribumbasus. Zuvis ir banano zievs dar po saknimis pakisama butinai. O vasara darau tokia "arbata" is senu uogieniu, mieliu ir meslo ir dilgeliu papildomam tresimui. Suserga mano pomidorai rugsejo pradzioj vistiek, nes tas mano siltnamis su tarpais, suklypes...  unsure.gif

Pienas yra gerai, dezinfekuoja taip pat gerai kaip ir kalio permanganato tirpalas...
o kuriuo metu tuos bananus ir zuvi kisat, kai sodinat? ir kokiu tikslu, del mikroelementu ar kaip? as tai skaiciau, kad labai gerai auga pomidora laistomi taukes raugu. Gal kas praktikuojat? kokie atsiliepimai? o jus sodinat serenciukus paciame siltnamyje su pomidorais? sako irgi nuo ligu apsaugo g.gif
Atsakyti
Manau pieno galima ir neskies, bet gi gal del taupumo, as perpus skiedziu.


Bananu zieve del kalio, kiek suprantu, zuvis del fosforo. Pakisu po saknim sodindama daigus i siltnami. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2011 01 30, 11:23)
Sveikos pomidorų mylėtojos  smile.gif Sudomino pieno ir vandens purškalas pomidorų apsaugai. Gal galit pakomentuot kokiu santykiu vandens ir pieno reik dėt, kas kiek laiko apipurkšt?

1 dalis pieno:10 daliu vandens,apipurskiu po pasodinimo praejus savaite ar dvi vakare,kad saulute nenudegintu lapu
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 30, 11:13)
Manau pieno galima ir neskies, bet gi gal del taupumo, as perpus skiedziu.
Bananu zieve del kalio, kiek suprantu, zuvis del fosforo. Pakisu po saknim sodindama daigus i siltnami.  mirksiukas.gif

Tai ta savaite pries pomidoru sodinima, bus sklebiama visoje gimineje kaip bananu valgymo savaite bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 01 30, 12:01)
Pienas yra gerai, dezinfekuoja taip pat gerai kaip ir kalio permanganato tirpalas...
o kuriuo metu tuos bananus ir zuvi kisat, kai sodinat? ir kokiu tikslu, del mikroelementu ar kaip? as tai skaiciau, kad labai gerai auga pomidora laistomi taukes raugu. Gal kas praktikuojat? kokie atsiliepimai? o jus sodinat serenciukus paciame siltnamyje su pomidorais? sako irgi nuo ligu apsaugo g.gif

taukes raugu dar nelaisciau,bet kiek kalbejo tai liuks thumbup.gif laistau raugintom dilgelem ir zolem...serencius sodinu, tiksliau kai paseju ju siltnamy taip ir palieku keleta augt, o kiti i gelynus iskeliauja
mano parase yra tema,gal but sudomins,pasiskaitykit apie tai kas naturalu
Papildyta:
QUOTE(migluzez @ 2011 01 30, 00:40)
Labukas smile.gif

Kaip tik ieškau Black Cherry ir Sweet Million  bigsmile.gif , man irgi gal po 5 sėklytes užtektų, jei dar turite. Ir dar kaip tyčia MB Garliavoj dirba, tai prasuktų paimti  4u.gif

del black cherry parasyk man i az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 30 sausio 2011 - 11:40
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 01 30, 12:25)
mano parase yra tema,gal but sudomins,pasiskaitykit apie tai kas naturalu

nu tai einu skaityt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 30 sausio 2011 - 11:39
QUOTE(AUSRONE @ 2011 01 30, 11:01)
as tai skaiciau, kad labai gerai auga pomidora laistomi taukes raugu. Gal kas praktikuojat? kokie atsiliepimai? o jus sodinat serenciukus paciame siltnamyje su pomidorais? sako irgi nuo ligu apsaugo g.gif


aš pernai laisčiau dažnai taukės raugu. Iš pradžių buvo labai gerai, bet kai užėjo karščiai, nepadėjo nei taukė, nei bazilikas, nei biomixas..
Serenčius sodinu irgi kartu. Užpernai nesirgo pomidorai visai. Pernai apsirgo abiejuose šiltnamiuose. Bet serenčiai gal daugiau kenkėjus savo kvapu atbaido, ne ligas.
Atsakyti