Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(vaida39 @ 2011 01 29, 23:43)
ar auginot kurios nors s&g firmos pomidorus? mamirio,siluet minaret carmelo,boderine,brooklyn,raisa,monika?

auginau brooklyn
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 01 29, 22:19)
As turiu seklu, bet pirmi metai auginimo bus tik siemet. 4u.gif


Ale tai gal ir seklu net per daug turite? ax.gif
Atsakyti
Ramiai pagalvojau ir nutariau šiemet neieškoti Black chery irnesakyk.gif , nebent Sėklelėje rasčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 30, 00:17)
Ramiai pagalvojau ir nutariau šiemet neieškoti Black chery irnesakyk.gif , nebent Sėklelėje rasčiau  blush2.gif

ar tikrai tau ju ir nereikia? smile.gif jei persigalvosi brukstel man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 29, 23:17)
Ramiai pagalvojau ir nutariau šiemet neieškoti Black chery irnesakyk.gif , nebent Sėklelėje rasčiau  blush2.gif

hihihi.gif
Atsakyti
Baikite provokuoti - na "tikrai" nereikia (bet jei pačios į krepšelį įkris, juk neišmesiu blush2.gif )
Atsakyti


QUOTE(Ex @ 2011 01 29, 20:27)
Taip, tiek puslapių per dieną prirašyt.. net ir geniui snapas atšiptų....

Na cia pas jus tai nei isiterpt nespeji kai jau sugalvoji parasyt ka tai jau seniausiai uzmirsta tema buna....
Cia susirinko turbut dauguma is "sodybieciu", kad toki tempai....ten kazkaip ryte atidaro viena tema , vakare jau kita.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 01 29, 15:27)
Kaunietės,jei norit ir nebijot parsiūstų ir JAV sėklyčių,galiu pasidalinti: Black russian, Anna russian, Sweet million, Black cherry ir Green Zebra(šitą net ekologišką netyčia užsisakiau). Realiai man reikia iš kiekvieno pokiuko po 5 sėklytes,o juose minimum po 20,30 ar 50 yra doh.gif Randuos garliavoj. Siūsti neapsiimu,nes jei su vaikais į paštą nuvažiuosiu,nugriaus mano "žvėrys" jį doh.gif


Labukas smile.gif

Kaip tik ieškau Black Cherry ir Sweet Million bigsmile.gif , man irgi gal po 5 sėklytes užtektų, jei dar turite. Ir dar kaip tyčia MB Garliavoj dirba, tai prasuktų paimti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 01 29, 13:16)
beje kam ten reikia mano vyras puikiai siltnamius daro, ir nutirpus sniegui sures visiskai naujuteli thumbup.gif

Kur?
man jau pradeda reikėt
Atsakyti
Sveikutės bigsmile.gif Mėgsta ir mano šeimyna pomidoriukus,sodinu aš pati,nelabai gražiai atrodo nukrautos namų palangės,bet ką darysi kai norisi užsiauginti savo pomidorus,reikia kentėti biggrin.gif Bet kiek čia rūšių prirašėt,nesusigaudysiu nė kaip doh.gif Turiu pati išsiėmusi geltonųjų pomidorų sėklyčių,tikiuosi daigios bus g.gif Dar labai patinka slyviniai essen.gif ir nusiperku dar bet kokių sėklų pagal paveiksliuką ,tik tas brangesnes sėklytes bigsmile.gif Šiemet reikia pasistatyti naują šiltnamį,nes jau esamas atgyveno,rėmas supuvo doh.gif Reikės jaučiu prašyti vyro ,kad didesnį statytu g.gif Gera mintį užmačiau dėl indelių,reiks man sulčių pakučius pataupyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė Majaa @ 2011 01 29, 11:48)

Ir dar gal zinot tas auksines dienas, kada pomidorus seti? 4u.gif

Mano kalendorius raso, kad pomidorams, paprikoms, baklazanams tinkamos dienos:
Vasario 7,8,16,17
kovo 6,7,8,16,17


QUOTE(AUSRONE @ 2011 01 29, 14:53)

Nusipirkau SUPER SWEET 100 F1 ,

Dabar laukiu komentarų, kas mano pirktas veisles auginot ir ar vertos jos dėmesio?
labai gražus pavadinimas biggrin.gif kur jūs tokių atrandat?


situs pernai auginau, maziukai, labai daug, saldus ir labai skanus, nesirgo, siltnamy augo iki spalio 22 d., mazos salnos visai nekenke rolleyes.gif
QUOTE(vaida39 @ 2011 01 29, 22:43)
ar auginot kurios nors s&g firmos pomidorus? mamirio,siluet minaret carmelo,boderine,brooklyn,raisa,monika?

brooklyn du metus auginau, uzpernai apsirgo patys pirmi, krito ziedai, buvau nusprendus nebeaugint. Pernai gavau desimt daigu, tai uzkampin siltnamy pasodinau ir kaip tycia derejo puikiai, visi ziedukai uzmezge pomidoriukus ir nesirgo. Skoniu primena parduotuvinius, kieti.
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2011 01 29, 23:09)
Ale tai gal ir seklu net per daug turite?  ax.gif

Deja jau isdalinus, pailikau tik sau kelias seklytes. 4u.gif
Atsakyti