Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

O Black chery irgi vysninukai? Tiek laiupsiu jauciu ir man reikia , gal matet kur pirkt? hihihi.gif
Atsakyti
AUSRONE, jei tu kaune ir pasiimsi is man namu galiu duot tau tu norimu seklu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 28 sausio 2011 - 18:31
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 28, 18:12)
Blyn, tai kur Saintlina tu buvai anksciau g.gif 


kaip kur blink.gif Nugis iš darbo namo važiavau.

Sorry, jei kurios atsiliepimus praleidau. Stengiausi kopijuotis, ką užmačiau..
Atsakyti
aga, ta Seklele tai prie pieno zvaigzdziu. kas durniausia tai tikrai nieko nebereikia, bet 100 procentu zinau kad nuvaziuosiu ir prisipirksiu visokiu monu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2011 01 28, 19:26)
kaip kur  blink.gif  Nugis iš darbo namo važiavau.





na ir kaip galejai tokiu svarbiu momentu kazkur niekingai vaziuoti ??doh.gif

Labai shaunu kad yra atsiliepimai 4u.gif Aciu uz ideta laika ir darba 4u.gif 4u.gif 4u.gif

tos, kurios dar kazko neprisipirko tures is ko pasirinkt biggrin.gif
Atsakyti
As ir taip noreciau aukstaugius auginti verysad.gif Ech... na, gal kitais metais pasistatysim dideli siltnami g.gif Dabar tik mamai kopijuoju atsiliepimus ir jai seklu ieskau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2011 01 28, 18:30)
na ir kaip galejai tokiu svarbiu momentu kazkur niekingai vaziuoti ??doh.gif

Labai shaunu kad yra atsiliepimai  4u.gif  Aciu uz ideta laika ir darba  4u.gif  4u.gif  4u.gif
tos, kurios dar kazko neprisipirko tures is ko pasirinkt  biggrin.gif


na bet iš tiesų - tokiu atsakingu metu niekingais reikalalais tąsytis. Neatleistina.

tu negalvok, kad aš čia iš geros dūšios visuomenės labui dirbau. Man tik atsibodo, kad vos ne kiekvienam puslapy tie patys klausimai. Retas kuris bent pora puslapių atgal pasiskaito, o jau visos temos tai visai turbūt nieks.. Ir aš tingėčiau.. Čia bus vienoj vietoj viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2011 01 28, 19:26)
AUSRONE, jei tu kaune ir pasiimsi is man namu galiu duot tau tu norimu seklu smile.gif

gaila, bet as ne Kaune gyvenu verysad.gif kartais tik ten apsilankyti tenka...nu jeigu iki kovo iseis ten nuvaziuot, duosiu zinot biggrin.gif ir aciu tau labai uz gerus norus 4u.gif

Paskutines naujienos tokios, kad Marfos ir Besso nebus su mano uzsakomom seklom is Alytaus verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 28 sausio 2011 - 19:40
Merginos noriu pasidalint patirtim ,kaip as pernai zymejaus pamidorus ,kad zinociau kur kokie- dar daigus visiems ant indeliu buvau priklijavus lipdukus su veisles pavadinimu, paprasciausias parduotuvines kainas,o jau i siltnami sodinant-
paemiau paprasciausiai klijonkes stalui dengt ,susikarpiau juostelem ,sodinu pomidora uzrasau su plonu markeriu pomidoro veisles pavadinima ir su kanceliariniu "krokodilu" prisegu ant pomidoro stiebo ,tik reikia stengtis kuo auksciau prisegt, kad matytuos pasodinus ir taip kuo puikiausiai per visa vasara laikes ,nei nuo saules ,nei nuo vandens uzrasas nedingo,taip iki rudens isbuvo ir buvo aisku koks pomidoras , paskui kai norejau seklas imtis is pomidoru ,tai skyniaus pomidorus ir klijavau ant pomidoru lipdukus su pavadinimu i krepsi ir namo ...gal kam pades ,nes as ilgai pernai galvojau, kaip pasizymet ,kad galeciau palygint...
Atsakyti
aš kai pikiuoju jau peilį vienkartinį indelin smeigiu su permanentu užrašius pavadinimą, tai paskui ir į šilnamį tas pats užrašas keliauja.. tiesa, pernai pabluko užrašai.. g.gif nors po mėnesio užmerktom akim vidur nakties pasakytum kur koks pomidoras auga..
Atsakyti
Sveikutės ir aš peršokau į kitą temą 4u.gif Žiūriu labai greitai ir ši temukė įsibėgėja... nespėju skaityti drinks_cheers.gif Ar jums nepasitaikė nusipirkti nedygstančių sėklų. g.gif Ar parduotuvines sėklas prieš sodindamos į žemelę kaip nors apdorojate? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 01 28, 20:09)

nu ir dar kokius 5 punktus gal surasčiau, bet jau seilės drimb smile.gif))
a man reik besso? user posted image

Na žinai, tiek prirašei, kad ir man seilėtekis prasidėjo essen.gif Viskas, nebegalėsiu į šią temą užsukti, nes tiek visko pradedu norėti blush2.gif , dar iki sėjimo ir vyšninukų nusipirksiu, tai jau doh.gif Jūsų visų labai geri atsiliepimai apie Black chery -vieną privalumą jie turi - yra tamsūs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 01 28, 19:57)
Ar jums nepasitaikė nusipirkti nedygstančių sėklų. g.gif Ar parduotuvines sėklas prieš sodindamos į žemelę kaip nors apdorojate? rolleyes.gif


man nepasiteikė, kad parduotuvinės nedygtų. Niekuo aš jų neapdoroju, sodinu tiesiai. Viskas normaliai būna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 28 sausio 2011 - 20:24