Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Dzhine @ 2011 01 29, 15:51)
Labas mergaites, as cia tyliai skaiciau jus...
zodziu, http://www.seedparad...omato-14-1.html
cia yr tu blach cherry ir atsiuntima EU viso labo 1,5 svaro... smile.gif


Nu neberodykit tu parduotuviu, nes tuoj tikrai mane vyras i psichuske issius.
Šiandien jau pati visą naktį pomidorus sapnavau. O prieš miegą dėliojau daigus į šiltnamį atsigulus. Jopapa, ne vyras lovoj rūpi, o pomidorai. doh.gif
QUOTE(*TAU* @ 2011 01 29, 18:08)
Gal kuri auginot tris pirmuosius (nes Черный мавр, kaip supratau, dar nieks neaugino)? Kokie atsiliepimai?

Auginau aš, pasikartosiu. Labai geri skanūs, gerai atlaikė kaitrą, vaikų buvo mėgstamiausi. Šiltnamį užaugo beveik iki 2,5 m. Vyras, kuris prekiauja sakė, gali puikiai augt lauke, tik bus žemesni. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 29, 16:49)


is uk e-bay tikrai pigiau. ir atkeliauja greitai. uzsisakiau moliugu, ir pan.
bet kad yra gresme uzsikabliuot tai 100% pritariu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2011 01 29, 18:34)

bet kad yra gresme uzsikabliuot tai 100% pritariu biggrin.gif

aš ir sakau, nu kur Tave mačiau smile.gif))))))))))
Atsakyti
Su VLN Kalvarijų turgaus rusiškų sėklų asortimentu tai joks e'bėjus, jokia Kauno vaiduoklių parduotuvėlė nesusilygins... Į Kalvarijų sėklų kioską papuolus, maximinį maišą nesunkiai pripildysi smile.gif
Man dar patinka, kad rusiškos sėklos dauguma nehibridinės.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 29, 19:00)
Mergičkos, norėjau paklaus pas tas, kurios pernai auginot pepinus. Ar bandėt kuri žiemai senuosius krūmelius išlaikyt. Kaip sekėsi. Mano tik keli krūmeliai liko dar gyvi....

As saviski pas tevus isveziau. Sake gyvas - pati uzmirsau paziuret.... Tik negrazus jis toks, issikraipes visas ax.gif Kaktusu kambaryj gyvena dabar cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 29 sausio 2011 - 18:55
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mergos STOP!!!!!!!!!!! nu bukit zmones, neberasykit nauju rusiu, mano norams siltnamiai senai per mazi, o cia vis tempiat ir tempiat naujas doh.gif doh.gif tyliai skaitau ir vis mintyse kartoju, man nereik nereik nereik....nu bet kiek galima doh.gif jau pradeda mintyse keistis,kad man dar kazko reik reik reik lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif o jau sarasas virs 30... blush2.gif o buvo laikais kai maniau, jog 3 ar 4 rusiu per daug lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 01 29, 20:29)
2. daryt "blatą" pas vilnietes, kad nupirktų ir atsiųstų į Kauną bigsmile.gif Galiu iš karto pasakyt, kad antras variantas pigesnis būtų lotuliukas.gif  nes su tokia mūsų pažengusia pomidorligės diagnoze, tai pačiai žiūrinėtis sėklų kioskelyje - prapultis piniginei ir pačiai sau lotuliukas.gif

Panašiai ir darau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 01 29, 20:38)
Su VLN Kalvarijų turgaus rusiškų sėklų asortimentu tai joks e'bėjus, jokia Kauno vaiduoklių parduotuvėlė nesusilygins... Į Kalvarijų sėklų kioską papuolus, maximinį maišą nesunkiai pripildysi  smile.gif
Man dar patinka, kad rusiškos sėklos dauguma nehibridinės.

Tikiu, bet tik dėl sėklų į Vilnių g.gif Man taip pat patinka nehibridinės rūšys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 01 29, 18:33)
Nu neberodykit tu parduotuviu, nes tuoj tikrai mane vyras i psichuske issius.
Šiandien jau pati visą naktį pomidorus sapnavau. O prieš miegą dėliojau daigus į šiltnamį atsigulus. Jopapa, ne vyras lovoj rūpi, o pomidorai. doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 01 29, 17:10)
1. o jie tokie pat skanūs kaip sweet million? nu šiemet pas mane daug čeriukų bus, bet aš juos laaabaii mėgstu thumbup.gif
2. o kuom tie agurkai geri g.gif man ta pardavėja prigyrė, aš jų dar nesu sodinus...


1. Neauginau aš jų. Bet kiek domėjausi, skonio panašaus. Tik million kiek derlingesni ir atsparesni ligoms.
2. Laaabai derlingi, nesirgo. Agurkiukai nedidukai (nors aš skyniau dukart per dieną, kur ten spės užaugt), konservuoti superiniai - sėklytės mažulytės, traškūs.
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 01 29, 18:33)
Auginau aš, pasikartosiu. Labai geri skanūs, gerai atlaikė kaitrą, vaikų buvo mėgstamiausi. Šiltnamį užaugo beveik iki 2,5 m. Vyras, kuris prekiauja sakė, gali puikiai augt lauke, tik bus žemesni.

ačiū 4u.gif bandysiu augint ax.gif

QUOTE(blakstiena5 @ 2011 01 29, 18:58)
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mergos STOP!!!!!!!!!!! nu bukit zmones, neberasykit nauju rusiu, mano norams siltnamiai senai  per mazi, o cia vis tempiat ir tempiat naujas doh.gif  doh.gif tyliai skaitau ir vis mintyse kartoju, man nereik nereik nereik....nu bet kiek galima doh.gif jau pradeda mintyse keistis,kad man dar kazko reik reik reik lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif o jau sarasas virs 30... blush2.gif o buvo laikais kai maniau, jog 3 ar 4 rusiu per daug lotuliukas.gif  tongue.gif

lotuliukas.gif ir aš galvojau, kad tik kokias 5-6 veisles auginsiu sau ramiai, o dabar kad veisliųųųų prisikaupėėėė...... blink.gif doh.gif ir kas svarbiausia, visas norisi išbandyt šią vasarą blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 01 29, 20:33)
Nu neberodykit tu parduotuviu, nes tuoj tikrai mane vyras i psichuske issius.
Šiandien jau pati visą naktį pomidorus sapnavau. O prieš miegą dėliojau daigus į šiltnamį atsigulus. Jopapa, ne vyras lovoj rūpi, o pomidorai. doh.gif



Tark žodį, kurių labai norėtum, jei užsakinėčiau - "prigriebsiu" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 29, 19:02)
Tikiu, bet tik dėl sėklų į Vilnių g.gif 


o ką? Vilnius - kultūros sostinė. Atvažiuot priklauso nors kartą į metus, kultūringu oru pakvėpuot. Kol kultūrinsitės, sėklos pačios bagažinę užpildys.
Nu, dar galima meet'ą suorganizuot, kad svaresnė priežastis važiuot būtų biggrin.gif
O aplamai, sėklos - šventas reikalas rolleyes.gif
Atsakyti