Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saintlina @ 2011 01 29, 16:16)
super sweet 100 geri - Sweet million protėvis.
Agurkai Mandy irgi geras pirkinys.

o jie tokie pat skanūs kaip sweet million? nu šiemet pas mane daug čeriukų bus, bet aš juos laaabaii mėgstu thumbup.gif
o kuom tie agurkai geri g.gif man ta pardavėja prigyrė, aš jų dar nesu sodinus...

QUOTE(Dzhine @ 2011 01 29, 16:51)
Labas mergaites, as cia tyliai skaiciau jus...
zodziu, http://www.seedparad...omato-14-1.html
cia yr tu blach cherry ir atsiuntima EU viso labo 1,5 svaro... smile.gif

bet tai ten net po 100 sėklų kai kurios veislės bigsmile.gif eina sau, reikėjo anksčiau kooperuotis visoms, nes man tai kad ir kaip noretųsi, bet tada tai jau tikrai antro šiltnamio reikėtų biggrin.gif

QUOTE(ievakata @ 2011 01 29, 17:41)
CAi irgi gerai iseina bigsmile.gif  ir greiciau nei is JAV butu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 29 sausio 2011 - 17:12
Jei Alekto nesiųs paštu, tai reikės užsisakyti iš UK ax.gif
Atsakyti
mes is Jav kooperavomes, nes kai kuriu pomidoru seklu uk nebuvo, bet jei tik yra - superrrrrrrrrr smile.gif))
vienintelis ebay minusas - uzsikabliuoji ir pingines turiniui atia atia atia..

beje, ar tik ne black cherry tada ir nebuvo? g.gif g.gif g.gif
zinau tik, kad chocolate cherry tik jav radau ir green aunt cherry irgi tik ten...
o dabar drefinu dėl muitų doh.gif

Atsakyti
CHOCOLATE CHERRY yra schetelige.

Bet Black Cherry ten tikrai nėra. Kuriai tinka pomidorų "giminystės" ir panašumo ryšys, galit nušuoliuot ir nusipirkt be vargo.
Atsakyti
man paprasciau ebay, nei schetelige smile.gif)))))
kojos is triobos nereik kelt, net tai, kad i kt miesta vaziuot smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 01 29, 18:37)
kojos is triobos nereik kelt....

Apsamanosi, apipelysi nekrutėdama... subinė prie kėdės pridžius.. kudlose šikšnosparniai lizdą susisuks... Kaliošų iki šiltnamio nepatempsi.. smile.gif
Atsakyti
nieka, tuoj prasidės lakstymai.. tuoj tuoj..menesiukas. ir vel... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 29, 18:32)
CHOCOLATE CHERRY yra schetelige.

Bet Black Cherry ten tikrai nėra. Kuriai tinka pomidorų "giminystės" ir panašumo ryšys, galit nušuoliuot ir nusipirkt be vargo.

Nu gerai kai pas jus ten palei pat visokie schetelingai stovi biggrin.gif
Aišku kita alternatyva - pasiskambini jiems, sudiktuoji norimas veisles ir atsiunčia už tam tikrą mokestį. Black Cerry tikrai neturėjo kai skambijau schmoll.gif

QUOTE(Ex @ 2011 01 29, 18:42)
Apsamanosi, apipelysi nekrutėdama... subinė prie kėdės pridžius.. kudlose šikšnosparniai lizdą susisuks... Kaliošų iki šiltnamio nepatempsi.. smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu vaizdelis nekoks lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 01 29, 18:55)
Nu gerai kai pas jus ten palei pat visokie schetelingai stovi biggrin.gif

Man iki scheteligo 50 km. taip pat ir iki kitų sėklų parduotuvių...... nu reik ko, gi sėdu į ratus ir minu - neskaičiuoju kiek man tai kainuos...nes jei pradėsiu galvot, nieko-niekad-niekados taip ir nenusipirkčiau.... apipelyčiau savo tundroj belaukdama labdaros...

Mergičkos, norėjau paklaus pas tas, kurios pernai auginot pepinus. Ar bandėt kuri žiemai senuosius krūmelius išlaikyt. Kaip sekėsi. Mano tik keli krūmeliai liko dar gyvi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 29 sausio 2011 - 18:08
QUOTE(jediara @ 2011 01 29, 15:17)

rusiškų sėklų turguose galima rast mirksiukas.gif Šiandien mano vyras nupirko turguje, iš raudonų:Рапсодия ir Нужный размер, iš juodų: Сахар коричневый ir Черный мавр. Gal kuri auginot tris pirmuosius (nes Черный мавр, kaip supratau, dar nieks neaugino)? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 01 29, 20:08)
rusiškų sėklų turguose galima rast  mirksiukas.gif  Šiandien mano vyras nupirko turguje, iš raudonų:Рапсодия ir Нужный размер, iš juodų: Сахар коричневый ir Черный мавр. Gal kuri auginot tris pirmuosius (nes Черный мавр, kaip supratau, dar nieks neaugino)? Kokie atsiliepimai?

Ausrap augino Čiornyj mavr ax.gif O kur Kaune prekiauja rusiškomis sėklomis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 29, 18:20)
Ausrap augino Čiornyj mavr ax.gif  O kur Kaune prekiauja rusiškomis sėklomis? ax.gif

Kaune nežinau blush2.gif Vilniuje vyras tai Kalvarijų turguje kioskelyje rado ax.gif Tai gal ir Kauno turguose galima rast būtų? Jei ne, tai yra dvi išeitys: 1. atvažiuot ir nusiaubt Vilniaus turgus arba 2. daryt "blatą" pas vilnietes, kad nupirktų ir atsiųstų į Kauną bigsmile.gif Galiu iš karto pasakyt, kad antras variantas pigesnis būtų lotuliukas.gif nes su tokia mūsų pažengusia pomidorligės diagnoze, tai pačiai žiūrinėtis sėklų kioskelyje - prapultis piniginei ir pačiai sau lotuliukas.gif
Atsakyti