Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Labas mergaites, as cia tyliai skaiciau jus...
zodziu, http://www.seedparad...omato-14-1.html
cia yr tu blach cherry ir atsiuntima EU viso labo 1,5 svaro... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2011 01 29, 15:47)
nusiunciau savo snypa i parde,tai rado tik red cherry.bet man atrodo,kad kazkur maciau ir black cherry.dar pagalvojau,kad jau turiu.o vilma pomidorus aptikau siaures miestelyje senukuose.(tai gal ten ir maciau black cherry)

Aciu uz pastangas, red cherry jau turiu, reik pasiziuret tuose senukuose, gal kartais...

Nemoku pati ebay pirkt blush2.gif uztat ir ieskau per tarpininkes, amazon radau 1,1 $ seklos bet va shippas brangus 5$, o tarpinnkei nedaug iseis apie iki 2lt, siuntimas nedaug nes gi sveria tai kelis gramus...
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 01 29, 15:54)
Aciu uz pastangas, red cherry  jau turiu, reik pasiziuret tuose senukuose, gal kartais...

Nemoku pati ebay pirkt blush2.gif uztat ir ieskau per tarpininkes,  amazon radau 1,1 $ seklos bet va shippas brangus 5$, o tarpinnkei nedaug iseis  apie iki 2lt, siuntimas nedaug nes gi sveria tai  kelis gramus...


tai kad nelabai as cia ir pagelbejau.o mano kavalierius vistiek sliauzioja,kaip tarakancikas,lauke.
per tuos jebejus,tai irgi nemoku blush2.gif bet esu dekinga ex.ji man parupino siu seklyciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2011 01 29, 18:00)

per tuos jebejus,tai irgi nemoku blush2.gif bet esu dekinga ex.ji man parupino siu seklyciu aciuks.gif

Tai juk visai paprasta - užsiregistruoji, perki prekę, moki per PayPal - viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 29, 16:03)
Tai juk visai paprasta - užsiregistruoji, perki prekę, moki per PayPal - viskas mirksiukas.gif

tai kad net kreditines kortos neturiu doh.gif tai is ko apmoket.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 29, 16:03)
Tai juk visai paprasta - užsiregistruoji, perki prekę, moki per PayPal - viskas mirksiukas.gif

Nu jauciu reik imt ir ismokt , o ta korta tai SEB banko ,kur tik internetiniams atsisakitymasm, man atrodo, as ja turiu bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 01 29, 18:17)
Nu jauciu reik imt ir ismokt , o ta korta tai SEB banko ,kur tik internetiniams atsisakitymasm, man atrodo, as ja turiu bigsmile.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 01 29, 15:27)
Kaunietės,jei norit ir nebijot parsiūstų ir JAV sėklyčių,galiu pasidalinti: Black russian, Anna russian, Sweet million, Black cherry ir Green Zebra(šitą net ekologišką netyčia užsisakiau). Realiai man reikia iš kiekvieno pokiuko po 5 sėklytes,o juose minimum po 20,30 ar 50 yra doh.gif Randuos garliavoj. Siūsti neapsiimu,nes jei su vaikais į paštą nuvažiuosiu,nugriaus mano "žvėrys" jį doh.gif


black russian,anna russian,black cherry ir as noreciau ,bet reikia siust...
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 29, 16:26)

Nu as blondine jei ka, o jeiis to pacio pardavejo dar kelis pokucius, tai logiska butu , kad shipingas tas pats?
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 01 29, 18:31)
Nu as blondine jei ka, o jeiis to pacio pardavejo dar kelis pokucius, tai logiska butu , kad shipingas tas pats?

Taip, tas pats mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2011 01 29, 15:51)
Labas mergaites, as cia tyliai skaiciau jus...
zodziu, http://www.seedparad...omato-14-1.html
cia yr tu blach cherry ir atsiuntima EU viso labo 1,5 svaro... smile.gif

CAi irgi gerai iseina bigsmile.gif ir greiciau nei is JAV butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 01 29, 18:41)
CAi irgi gerai iseina bigsmile.gif  ir greiciau nei is JAV butu g.gif

Tikrai turėtų būti greičiau ax.gif
Atsakyti