Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(dzigitas @ 2011 01 29, 14:33)
jau tiek aplandziojau parduotuviu,kad dabar tiksliai nepasakysiu kurioj buvau uzmacius g.gif (dazniausiai bunu pasidaryk pats,tai gal ten.tuoj vyresneli uzsiusiu paziuret ph34r.gif )

Aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 01 29, 14:18)
Matau, kad grizot prie temos, ax.gif  dar karteli paklausiu kur Vilniuje  pirkti Black Cherry seklytes g.gif


aš jų viešam pardavime nesu mačius..
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 01 29, 15:54)
merginos paaiskinkit man kaimo moterai ,kaip verdama gaspacho sriuba ,ar as jos nemoku virt ar ji kitaip pas mus vadinas ,vis ja minit ,tai jau reikalas subrendo ,kad ir man prireike...

Kiek skaičiau, jos visokios būna, galima įvairiai gamint, net su braškėmis.

http://www.bernardin...-gaspacho/21115

http://www.bernardin...-gaspacho/47801
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 29 sausio 2011 - 15:18
QUOTE(saintlina @ 2011 01 29, 17:04)
aš jų viešam pardavime nesu mačius..

e-bay yra, bet kada atsiųstų g.gif
Atsakyti
ORAMA H

shetelige.

NOVOGODNYJ

is rusijos
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 29, 15:13)
e-bay yra, bet kada atsiųstų  g.gif

GAl galit nuoroda, pabandyciau pagal tikslu pavadinima paieskot, gal per tarpininke atsisust iseitu is Jav

Radau, na tik nepigiai, dar ieskosiu...

NA apie 20 lt g.gif pakutis su 25 seklom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 29 sausio 2011 - 15:28
QUOTE(AUSRONE @ 2011 01 29, 14:53)
Dabar laukiu komentarų, kas mano pirktas veisles auginot ir ar vertos jos dėmesio?


super sweet 100 geri - Sweet million protėvis.
Agurkai Mandy irgi geras pirkinys.
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2011 01 29, 17:14)

NOVOGODNYJ

is rusijos

verysad.gif
Atsakyti
Kaunietės,jei norit ir nebijot parsiūstų ir JAV sėklyčių,galiu pasidalinti: Black russian, Anna russian, Sweet million, Black cherry ir Green Zebra(šitą net ekologišką netyčia užsisakiau). Realiai man reikia iš kiekvieno pokiuko po 5 sėklytes,o juose minimum po 20,30 ar 50 yra doh.gif Randuos garliavoj. Siūsti neapsiimu,nes jei su vaikais į paštą nuvažiuosiu,nugriaus mano "žvėrys" jį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 01 29, 17:15)
GAl galit nuoroda, pabandyciau pagal tikslu pavadinima paieskot, gal per tarpininke atsisust iseitu  is Jav

Radau, na tik nepigiai, dar ieskosiu...

NA apie 20 lt  g.gif pakutis su 25 seklom

Paieškosiu, nes ten pakutis 0,99$, siuntimas 2.99$ ir jokių tarpininkų nereikia schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Alekto @ 2011 01 29, 17:27)
Kaunietės,jei norit ir nebijot parsiūstų ir JAV sėklyčių,galiu pasidalinti: Black russian, Anna russian, Sweet million, Black cherry ir Green Zebra(šitą net ekologišką netyčia užsisakiau). Realiai man reikia iš kiekvieno pokiuko po 5 sėklytes,o juose minimum po 20,30 ar 50 yra doh.gif Randuos garliavoj. Siūsti neapsiimu,nes jei su vaikais į paštą nuvažiuosiu,nugriaus mano "žvėrys" jį doh.gif

Black russian ir Black cherry labai norėčiau, bet Garliava deja, nepakeliui, jei negalite siųsti paštu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 01 29, 15:01)

nusiunciau savo snypa i parde,tai rado tik red cherry.bet man atrodo,kad kazkur maciau ir black cherry.dar pagalvojau,kad jau turiu.o vilma pomidorus aptikau siaures miestelyje senukuose.(tai gal ten ir maciau black cherry)
Atsakyti
Black chery
Atsakyti