Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(mamadonata @ 2011 01 29, 13:32)
Kaune Savanoriu pr. pradžioj, t.y. apačioje dar neužkilus ant kalno yra tokia parduotuve "Popieriaus namai".


ačiū 4u.gif Bandysiu Vilniuj specializuotos popieriaus parduotuvės pasidairyt.
Atsakyti
Gerai, kad aš žinau, kokių man nereikia doh.gif
Man nereikia:
konservavimui, nes mėgstam ir valgom tik šviežius
ilgam laikymui - kažkaip gruodį jau nebesinori pomidorų ax.gif Nuo gruodžio prie mėsytės man jau geriau kopūstų ar morkų salotos smile.gif
baltų schmoll.gif ir juodų schmoll.gif , išskyrus Black Cherry. Black cherry tai skonis wub.gif

Man reikia tik:
didelių skanių smile.gif
mažiukų vaikams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 29, 13:56)
Atsirink kas tau įdomu. Likusių 7 veislių įvairiai.


ar BIRSEN - tarp likusių septynių? Galvoju, kiek vėlyvųjų reik sodint, kad iki Kalėdų užtektų g.gif
Šiaip pagrindinis sąrašas nedaug skiriasi nuo manojo biggrin.gif Tik vietoj Black prince, Green zebra ir Lemon boy pas man bus Fantasio, Colibri ir San Marzano. O kitų visokių, kur po kelis daigelius tebus, dar nepaskirsčiau.
Atsakyti
Matau, kad grizot prie temos, ax.gif dar karteli paklausiu kur Vilniuje pirkti Black Cherry seklytes g.gif
Atsakyti
o, radau pristatyma nemokama, kai perki uz 30lt ir daugiau

http://www.balticseeds.eu/
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 29, 15:04)
ar BIRSEN - tarp likusių septynių?

Ne, šitų neturiu ir nesėsiu. Turiu nuo pernai 4 sėklutes BROOKLYN.
Papildyta:
QUOTE(ievakata @ 2011 01 29, 15:18)
Matau, kad grizot prie temos, ax.gif  dar karteli paklausiu kur Vilniuje  pirkti Black Cherry seklytes g.gif

Nėr jų šiaip pirkt, reik užsisakinėt iš užsienio arba ieškot gal kuri turės atliekamų. Aš turėjau, bet jau išdalinau, tik sau keletą pasilikau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 29 sausio 2011 - 14:27
QUOTE(ievakata @ 2011 01 29, 14:18)
Matau, kad grizot prie temos, ax.gif  dar karteli paklausiu kur Vilniuje  pirkti Black Cherry seklytes g.gif

shetelige,senukuose,pasidaryk pats,maxima...vnzd,ten,kur priekiauja seklomis 4u.gif kaina nuo 2lt iki ~10lt

ar matot apacioj skaiciuka,kiek ligoniu pasipyle i palata lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzigitas: 29 sausio 2011 - 14:29
QUOTE(dzigitas @ 2011 01 29, 14:27)
shetelige,senukuose,pasidaryk pats,maxima...vnzd,ten,kur priekiauja seklomis 4u.gif kaina nuo 2lt iki ~10lt

Tai turet vilciu bigsmile.gif Na maximoj tikrai nera, tai gal kitose?
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 01 29, 14:29)
Tai turet vilciu bigsmile.gif  Na maximoj tikrai nera, tai gal kitose?

jau tiek aplandziojau parduotuviu,kad dabar tiksliai nepasakysiu kurioj buvau uzmacius g.gif (dazniausiai bunu pasidaryk pats,tai gal ten.tuoj vyresneli uzsiusiu paziuret ph34r.gif )
Atsakyti
lipduku galima gaut pirkt kanceliariniu prekiu pard.jie buna susukti i ritinuka buna didesni ir mazesni
ir ivairiu spalvu ritinuko uztenka ilgam pvz.as klijuoju ant stiklainiu ,kai darau konservus ,kur kokie kad zinociau ,uzsirasau
Atsakyti
Nu prisiduodu, buvau trijose pardese seklu, laikiausi labai labai, bet galiausiai vis tiek neišlaikiau, dar tris naujas veisles užsipirkau pomidoru ir kelias papriku doh.gif
Labai gundžiausi ant JASMINIA ir RONDELLO, bet atsilaikiau (bais brangios pasirodė). Labai norėjau VILMOS, bet negavau, buvo tik VENUS.
Nusipirkau SUPER SWEET 100 F1 , dar agurku Mandy pasiemiau. Paskui uzejau i Maxe, o ten seklu - pilni stendai doh.gif Aisku pasiemiau dar dvi - ORNGŽE (dėl spalvos) ir MONEYMAKER (dėl sulčių).
Nu žodžiu - pomidorligė garantuota, pas mane gal jau tik po kokius 3 daigus kiekvienos veisles iseis pasisodinti g.gif doh.gif

Dabar laukiu komentarų, kas mano pirktas veisles auginot ir ar vertos jos dėmesio?

QUOTE(anemone @ 2011 01 29, 13:42)
Nuskinti gerai laikosi iki sausio pomidorai ORAMA H , NOVOGODNYJ .

labai gražus pavadinimas biggrin.gif kur jūs tokių atrandat?
Atsakyti
merginos paaiskinkit man kaimo moterai ,kaip verdama gaspacho sriuba ,ar as jos nemoku virt ar ji kitaip pas mus vadinas ,vis ja minit ,tai jau reikalas subrendo ,kad ir man prireike...
Atsakyti