Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(bitė Majaa @ 2011 01 29, 13:05)
o, reikes pabandyti pasiset tokiu, nes plastmasiniu is parduotuves neperkam...

Tie pomidorai, kurie yra tinkami ilgesniam laikymui, kieti, t.y. tokie pat kieti kaip ir parduotuvėje, tačiau, akivaizdžiai skanesni, nes namų sąlygom išauginti.

Ilgesniam laikymui tinkamos veislės:
BERILL, BRUKLIN, BIRSEN, CESSA, SYTA.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 29, 12:03)
Yra tam tikros ilgesniam laikymui skirtos veislės.


taip, yra... Bet tuoj pasirodys, kad aš nei vienos neturiu blink.gif Pravalas doh.gif Tik ką gyriausi, kad grafikas negriūna doh.gif
Gal reik bandyt Marfa su Marissa vėliau sodint? g.gif Būtų vietoj vėlyvų, o dar jei kieti ir ilgiau pastovėt gali..
Papildyta:
QUOTE(0-0_lina @ 2011 01 29, 12:19)
Rudenį nuskini visiškai žalius pomidorus ir laikai dėžutėje.  rolleyes.gif


man iki šiol visiškai nesisekė išlaikyt ilgiau pomidorus dėžutėse blush2.gif Gal kad veislės netinkamos buvo.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 29, 13:31)

Gal reik bandyt Marfa su Marissa vėliau sodint? 

aha, ir su šitais gali paexperimentuot. Jie maždaug prie "granitinių'...
Atsakyti
Nuskinti gerai laikosi iki sausio pomidorai ORAMA H , NOVOGODNYJ .
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 01 29, 11:42)
Pernai naudojau tokius patogius lipdukus ir siemet jau galvojau ju negausiu, bet šiandien vėl jų pirkau ten pat, ir nebrangiai - vienas lipdukų lapas -30 сnt. Nuo lipduko dydžio priklauso kiek jų telpa vienam lape.


o kur tokius pirkot? Aš vienais metais dairiausi, bet neradau. Norėjau būtent receptukus susirašyt ant stiklainių.

O žymeklių kai pritrūko pernai pirktinių, tai paėmiau pieno butelį, kur 1,5 l iš balto plastiko, sukarpiau baltom juostelėm, markeriu užrašiau pavadinimus. Visą vasarą atlaikė puikiausiai.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 29, 13:21)
Tie pomidorai, kurie yra tinkami ilgesniam laikymui, kieti, t.y. tokie pat kieti kaip ir parduotuvėje, tačiau, akivaizdžiai skanesni, nes namų sąlygom išauginti.

Ilgesniam laikymui tinkamos veislės:
BERILL, BRUKLIN, BIRSEN, CESSA, SYTA.

QUOTE(anemone @ 2011 01 29, 13:42)
Nuskinti gerai laikosi iki sausio pomidorai ORAMA H , NOVOGODNYJ .


siaip tai as su jumis nespeju...

bet man jau reikia situ bent puses doh.gif doh.gif doh.gif

beje kam ten reikia mano vyras puikiai siltnamius daro, ir nutirpus sniegui sures visiskai naujuteli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė Majaa @ 2011 01 29, 11:48)
Liux temuke thumbup.gif  Ir as pomidorais sergu doh.gif  Pernai Polfastai labai pasitvirtino, marinavimui-idealus smile.gif

Mergaites, gal zinot kokia gera vietele internete sekloms pirkti? rolleyes.gif

Ir dar gal zinot tas auksines dienas, kada pomidorus seti? 4u.gif



Aš daug ką perku čia http://www.e-seklos....timentas/seklos

Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2011 01 29, 13:42)
Nuskinti gerai laikosi iki sausio pomidorai ORAMA H

Jau antri metai aš į šiuos pomidorus vis veizolinu...žiūriu brangūs, velniūkščiai, vis neperku, įtartini.. spalva nei raudona, nei geltona... apie jų skonį jokių žinių g.gif
Na, dėkui už info, jei jie laikosi iki sausio, tokių nereik, turiu panašių "akmenų"..
Atsakyti

QUOTE(saintlina @ 2011 01 29, 15:13)
o kur tokius pirkot? Aš vienais metais dairiausi, bet neradau. Norėjau būtent receptukus susirašyt ant stiklainių.

O žymeklių kai pritrūko pernai pirktinių, tai paėmiau pieno butelį, kur 1,5 l iš balto plastiko, sukarpiau baltom juostelėm, markeriu užrašiau pavadinimus. Visą vasarą atlaikė puikiausiai.

Kaune Savanoriu pr. pradžioj, t.y. apačioje dar neužkilus ant kalno yra tokia parduotuve "Popieriaus namai".
Atsakyti
Ex, o kiek daigų tu sodini tų vėlyvųjų?

O kas prekiauja tais ORAMA? Internete nieko nerandu g.gif
Radau jau.. neee, man netinka, reik raudonų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 sausio 2011 - 13:45
QUOTE(Ex @ 2011 01 29, 13:21)
Tie pomidorai, kurie yra tinkami ilgesniam laikymui, kieti, t.y. tokie pat kieti kaip ir parduotuvėje, tačiau, akivaizdžiai skanesni, nes namų sąlygom išauginti.

Ilgesniam laikymui tinkamos veislės:
BERILL, BRUKLIN, BIRSEN, CESSA, SYTA.


Nuskinti gerai laikosi iki sausio pomidorai ORAMA H , NOVOGODNYJ .


Labai dekui uz veisliu pavadinimus thumbup.gif Bandysiu rast kur ju pirkti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitė Majaa: 29 sausio 2011 - 14:01
QUOTE(saintlina @ 2011 01 29, 14:39)
Ex, o kiek daigų tu sodini tų vėlyvųjų?


Šiuo metu iš pačių ankstyviausių tik POLFAST ir turiu. Kitus galiu surašyt kiek numačiusi, bet vistiek visus, ir ankstyvus, ir vėlyvesnius sėju tuo pačiu metu - visi dera iki šalnų.
DELFINE 10
FLORENZIA 10
MONROE 10
GREEN ZEBRA 10
MARFA 5
BURAN 5
LEMON BOY 5
BLACK PRINCE 5
CORAZON 5
Atsirink kas tau įdomu. Likusių 7 veislių įvairiai.
Atsakyti