Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

aš kiek buvau mūsų soliariumuose yra pieneliai padėti,bet aš eidami tik į soliariumą tik tušu pasidažau ax.gif
Papildyta:
gal kuri tokį kremą naudojat?
Tannymax Chicks on Speed
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 08 kovo 2011 - 19:15
QUOTE(drieziuxx @ 2011 03 06, 18:48)
tai turbut nesates visokiu priemoniu nusivalymui? juk su vien dregna servetele nepavyks nusivalyti smile.gif



Nieko nesinesu bent jau as asmeniskai,nes kur lankausi yra kosmetinis stalelis su priemonem makiazui nusivalyti,o siaip ir nevaikstau prisidaziusi,jei planuoju ta diena eiti y soliariuma isvis nesidazau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2011 03 06, 17:07)
tai nuejusi i soliariuma, nusivalote makiaza? juk ne ant visko tepate? smile.gif


Mano visas makiazas blakstienu tusas, bet pries eidama i soliariuma nusivalau veida toniku, po to siek tiek vandeniu ir viskas. Akiu makiazo nenuvalau. Ta diena, kai planuoju eiti degintis, nesikvepinu kvepalais.
Atsakyti
QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 06, 19:17)
aš kiek buvau mūsų soliariumuose yra pieneliai padėti,bet aš eidami tik  į soliariumą tik tušu pasidažau  ax.gif
Papildyta:
gal kuri tokį kremą naudojat?
Tannymax Chicks on Speed
user posted image

turejau sita.tiesa naudojau mazai, veliau pardaviau, nes nutraukiau vaiksciojima i soliariuma. sitas kremas man labai patiko, vos nuo pirmo karto matesi idegis. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 07, 00:36)
Gal gali papasakot kokios kainos soliariumu ir kremuku Norvegijoj? Nes planuoju apsigyvent uz menesiuko smile.gif


na soleriumu kainos priklauso nuo miesto, bet pagrinde kainos panasiai kaip lt 3min\10kr. o kremuku kainos pvz tam soleriume i kuri einu tai kaina nuo 30kr. uz meginuka kuri issispaudi pats is tokio aparato, nes ten mergaites nesedi tame, nes ten savitarna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 03 06, 20:41)
na soleriumu kainos priklauso nuo miesto,  bet pagrinde kainos panasiai kaip lt 3min\10kr.  o kremuku kainos pvz tam soleriume i kuri einu tai kaina nuo 30kr. uz meginuka kuri issispaudi pats is tokio aparato, nes ten mergaites nesedi tame, nes ten savitarna  smile.gif



Kur gyvensiu kiek zinau isvis soliariumu nera,nebent bus irengtas sporto klube smile.gif Tai idomu ar ten nebus kainos uzlaustos,nes girdejau kad paslaugu sfera ten brangi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 07, 21:56)
Kur gyvensiu kiek zinau isvis soliariumu nera,nebent bus irengtas sporto klube smile.gif Tai idomu ar ten nebus kainos uzlaustos,nes girdejau kad paslaugu sfera ten brangi wink.gif


jei nedidelis miestelis tai sporto klube tikrai nebus soleriumo, kadangi mes esame yprate kad tokiose ystaigose turetu buti, bet cia viskas kitaip man net keista kad nesugalvoja zmonem tokio patogumo... g.gif as asmeniskai gyvenu irgi nedidelem miesteli paciuose pietuose, tai cia yra soleriumas bet jo pateikimas ir tos kabinos yra vos ne kaip rusyje, tik daug visokiu iskabu apie sveikatos sauguma, apie kremukus ir visa kita kas susija su soleriumais thumbup.gif soleriuma turi pats issivalyti po deginimosi, bet as issivalau dar ir pries deginimasi nes nelabai noreciau guleti blogai isvalytame smile.gif
Atsakyti
Na as ir pietuose paciuose busiu tai bus matyt kokia ten situacija ;] tikiuos neisgasdins manes biggrin.gif O jei ten tokiu nera pas mane miestely reikes bizni sukt ir irengti normalu soliariuma smile.gif
Atsakyti
Anskciau vaiksciojau i soliariumus, bet dabar atsirado kazkokia uzdaros patalpos baime. ar tiesa, kad soliariumai gali sprogti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shineangel @ 2011 03 07, 16:41)
Anskciau vaiksciojau i soliariumus, bet dabar atsirado kazkokia uzdaros patalpos baime. ar tiesa, kad soliariumai gali sprogti?  biggrin.gif



Tikrai nesprogs biggrin.gif Nebent perdegs kokia lempa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 07, 17:42)
Tikrai nesprogs biggrin.gif Nebent perdegs kokia lempa biggrin.gif


biggrin.gif na užtektų ir perdegusios lempos sprogimo, kad visam gyvenimui išsigąstumei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 08, 07:16)
biggrin.gif  na užtektų ir perdegusios lempos sprogimo, kad visam gyvenimui išsigąstumei  biggrin.gif


tai nereikia atsigulus galvoti kad gali sprogti, nes jei lepma sprogs begalvojant tai tikrai issigasti galima visam gyvenimui biggrin.gif biggrin.gif man kazkaip niekad net nebuvo sovusi y galva tokia mintis kad soleriume gali kazkas srogti lotuliukas.gif
Atsakyti