Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

pritariu Beštuliukei - nuo bronzatų įdegis laikosi ilgiau ir greičiau įdegi, bet kad jis apsaugo odą tai tikrai netiniu šituo... smile.gif
Atsakyti
[quote=Beštuliukas,2011 03 05, 11:17]
O kas jums sakė, kad klausomės soliariumų darbuotojų pasakaičių ir perkam kremus soliariumuose?
Matau, kad čia niekas nežinom kaip tas bronzantas (ups, t.y. tie 4, 12 ar 25 bronzantai) veikia odą ir bile tik malam liežuviais lotuliukas.gif
Man asmeniškai su bronzantais kremas žymiai geresnis negu be bronzantų. Geresnis įdegis, ilgiau laiko. Kiek žmonių, tiek nuomonių.
[quote]



As nesneku asmeniskai apie jus, as kalbu apie daugeli kurios perka kremukus soleriumu studijose.
Tikslei pasakyta KIEK ZMONIU TIEK NUOMONIU ir kiekvienas apie tam tikrus kremus su bronzantais susidares savo nuomone apie juos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pudrine: 05 kovo 2011 - 00:43
Sveikos merginos 4u.gif
Štai ir atėjo ilgai lauktas mano šeštadienis smile.gif
Soliariume buvau tik porą kartų, 5 ir 6 minutes.
Bet savo norimą rezultatą pasiekiau, odą atgaivinau smile.gif
Nugarytės oda gražiai įdegė, o kaip tik suknelę nusipirkau su iš abiejų pusių gilia trikampe iškirptimi smile.gif
Gal ir toliau eisiu į soliariumus, gal abonementą nusipirksiu smile.gif
Nes labai patiko pasikaitinti, nuotaika iškarto pagerėjo smile.gif
Bet nesiruošiu persistengti, nes man žiauriai negražu kai per daug, kai jau toli nuo natūralumo . Nenoriu būti soliariuminė žiurkė lotuliukas.gif

Tai vat, o dėl kremų su bronzantais, tai žinote...
Pvz aš norėjau greito rezultato, ir man nors kraujas iš nosies, man reikėjo įdegio kremo smile.gif Nors ir tepiausi kremu, vis tiek labai įraudo užpakalis biggrin.gif Ir TOS vietos, kurios vasara tikrai negavo saulės šviesos biggrin.gif

O mano nuomonė tokia,
daugiausia vaikštom į soliariumus dėl grožio (nes yra tie, kurie eina į gydomuosius soliariumus), o kremas manau tikrai padeda tą grožį padaryti dar gražesniu smile.gif

Tad nereikia čia šakotis ir daužytis kumščiais į krutinę įrodinėjant savo tiesas smile.gif
Atsakyti
As nesneku asmeniskai apie jus, as kalbu apie daugeli kurios perka kremukus soleriumu studijose.
Tikslei pasakyta KIEK ZMONIU TIEK NUOMONIU ir kiekvienas apie tam tikrus kremus su bronzantais susidares savo nuomone apie juos smile.gif
[/quote]


Tai kur pirkti soliariumui skirta krema jei ne is soliariumo studijos? smile.gif Kiek zinau jei reikia vaistu visad y vaistine einam, jei vaikams perkam zaislus einam y zaislu parduotuves,jei knygu tai y knygynus,tai gal ir pirkim kremus skirtus soliariumui is soliariumu studiju smile.gif Nes is Eurokos ar Sarmos tikrai nenusipirksi kokybisko kremo soliariumui,o jei galvojat kad soliariume dirbancios pardavejos tik siulo tam kad ikist tai namie pasidomekit kremais internete ir zinosit ar tikrai jusu pardaveja kisa suda ;] Jei pati ant tokios uzsokai suda kisancios nereiskia kad visos suda kisa ;]
Atsakyti
Bronzer (bronzantas) – DHA įdegio be saulės medžiagų ir įdegio spartintojo, intensyvintojo arba stiprintojo ingredientų derinys, skirtas skatinti melanino gamybą odoje veikiant UV spinduliams, bei toliau tamsinti odą po UV spindulių poveikio; dėl to įdegis greičiau tamsėja ir ilgiau laikosi.
DHA (Dihydroxyacetone) – įdegio medžiaga, paprastai įeinanti į įdegio be saulės formules. Keto cukrus, išgautas iš cukranendrių, reaguoja su proteinais odos paviršiuje ir sukuria įdegio efektą, patamsindamas viršutinius odos sluoksnius. Spalva gali laikytis iki 7 dienų. DHA galima derinti su juodojo riešutmedžio kevalų ekstraktu, kad atspalvis būtų tamsesnis, ir su Erythrulose, kad įdegis be saulės laikytųsi ilgiau.
Atsakyti
Tai kur pirkti soliariumui skirta krema jei ne is soliariumo studijos? smile.gif Kiek zinau jei reikia vaistu visad y vaistine einam, jei vaikams perkam zaislus einam y zaislu parduotuves,jei knygu tai y knygynus,tai gal ir pirkim kremus skirtus soliariumui is soliariumu studiju smile.gif Nes is Eurokos ar Sarmos tikrai nenusipirksi kokybisko kremo soliariumui,o jei galvojat kad soliariume dirbancios pardavejos tik siulo tam kad ikist tai namie pasidomekit kremais internete ir zinosit ar tikrai jusu pardaveja kisa suda ;] Jei pati ant tokios uzsokai suda kisancios nereiskia kad visos suda kisa ;]
[/quot


solerumu kremus gali pirkti internetu arba is uzsienio parsivezti biggrin.gif na ne viena karta man pasitaide nelabai nusimananti mergina, daug esu girdejusi is draugiu ar pazystamu jog ir joms yra taip nutiken, nes kaikurios ten dirbancios merginos apie kremukus zino tik dalinai wacko.gif zinoma ne visos nenoriu as cia nurasineti visu, bet tikrai pasitaiko fool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pudrine: 05 kovo 2011 - 14:01
Nu taip pritariu kad internetu pigiau,bet turejau omeny apie tai kai prisiperka nekokybiska is Eurokos ar Sarmos. Pati buvau kazkada nusipirkus is Sarmos sumokejau apie 50lt ir labai greit issinaudojo,dar galva amzinai nuo to kvapo skaudedavo ir apsispuogavus budavau ;] Tai nusprendziau geriau brangiau sumoketi bet kokybiska nusipirkti,tai ir butelio uzteko metams o ne keliem menesiams ir oda atsigavo smile.gif Nors sumokejau 20lt daugiau tik smile.gif O del pardaveju tai labai skiriasi aptarnavimas skirtinguose studijose, vienur tuos kremus siulo kitur isvis atrodo sedi tik tam kad sedet smile.gif Pati linkus kuo daugiau meginuku isbandyt ir tik tada pirkt buteliuka jei patiko dar pries tai internete pasiskaicius apie jy wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beddable: 05 kovo 2011 - 14:28
QUOTE(Mendoza @ 2011 03 03, 18:50)
Mergaitės nepamirškite,kad jeigu deginates 10 min po 9 minučių sol išssijungia žodžiu ties 10-ta minute tongue.gif

O kodėl taip yra? Juk sumoki už 10 min., o išsijungia kai tik prasideda dešimta minutė.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 04, 18:55)
Be kremo einant soliariumo spinduliai atsispindi tiesiog nuo odos,nes jin buna nesudrekinta. Bet cia aisku kiekvienos pasirinkimas eiti su kremu ar be,tik po to nesiskuskit,kad oda labai issausejus ir kad soliariumai kalciausi smile.gif

nu, nu, atsispindi lotuliukas.gif nejuokaukit, kai buvau jauna ir neturėjau pinigų soliariumo kremui, negindavaus be jo, bet buvau ruda ruda.
oda nebus sausa, jei ji po soliariumo bus drėkinama, gal ne iškart išlindus iš kabinos, gal namie, bet drėkinama. Todėl tikrai nėra būtinas kremas prieš soliariumą.

QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 05, 00:17)
O kas jums sakė, kad klausomės soliariumų darbuotojų pasakaičių ir perkam kremus soliariumuose?

Man asmeniškai su bronzantais kremas žymiai geresnis negu be bronzantų. Geresnis įdegis, ilgiau laiko. Kiek žmonių, tiek nuomonių.

nesu pirkus kremo soliariume, visad internetu drinks_cheers.gif

o gal čia įsitikinimas? g.gif nes įdegis gal ir geresnis su kremu, bet vargiai man ilgiau išlieka g.gif

QUOTE(beddable @ 2011 03 05, 12:19)
,o jei galvojat kad soliariume dirbancios pardavejos tik siulo tam kad ikist tai namie pasidomekit kremais internete ir zinosit ar tikrai jusu pardaveja kisa suda ;] Jei pati ant tokios uzsokai suda kisancios nereiskia kad visos suda kisa ;]

o kurie kremai yra šūdas, kad ant tokių neužšoktumėm? ax.gif


QUOTE(beddable @ 2011 03 05, 14:27)
Nu taip pritariu kad internetu pigiau,bet turejau omeny apie tai kai prisiperka nekokybiska is Eurokos ar Sarmos. Pati buvau kazkada nusipirkus is Sarmos sumokejau apie 50lt ir labai greit issinaudojo,dar galva amzinai nuo to kvapo skaudedavo ir apsispuogavus budavau ;] Tai nusprendziau geriau brangiau sumoketi bet kokybiska nusipirkti,tai ir butelio uzteko metams o ne keliem  ir oda atsigavo smile.gif

na, kad jusm galvą skaudėjo ar apsispuogavus buvot, tai kriterijus, kad kremas blogas? g.gif
kaina dar nereiškia geros kokybės. Tai labai individualu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 03 05, 20:23)
nu, nu, atsispindi  lotuliukas.gif nejuokaukit, kai buvau jauna ir neturėjau pinigų soliariumo kremui, negindavaus be jo, bet buvau ruda ruda.
oda nebus sausa, jei ji po soliariumo bus drėkinama, gal ne iškart išlindus iš kabinos, gal namie, bet drėkinama. Todėl tikrai nėra būtinas kremas prieš soliariumą.
nesu pirkus kremo soliariume, visad internetu  drinks_cheers.gif

o gal čia įsitikinimas?  g.gif nes  įdegis gal ir geresnis su kremu, bet vargiai man ilgiau išlieka  g.gif
o kurie kremai yra šūdas, kad ant tokių neužšoktumėm?  ax.gif
na, kad jusm galvą skaudėjo ar apsispuogavus buvot, tai kriterijus, kad kremas blogas?  g.gif
kaina dar nereiškia geros kokybės. Tai labai individualu  ax.gif


Del to atsispindejimo spinduliu... Nemazai seminaru dalyvavau ir visur sakydavo,kad atsispindi ant sausos odos,o kai oda sudrekinga spinduliai isigeria. Niekad nerizikavau eiti be kremo,jei nera pinigeliu tam geriau isvis y soliariuma neiti. Kazkaip senatvej nesinori but su panasia oda lyg razinos smile.gif O budavau apsispuogavus delto,kad tas kremas man uzkimsdavo poras ir oda nekvepavo. O del sh kremu buvo,kad turejau is Supre Bronze No9 su 25 bronzantais,tai pasidegindavau ir grazus idegis budavo tik tol kol nusimaudydavau,tada visas idegis nusiplaudavo. Pasimokiau ir nebeperku kremu su daug bronzantu. Graziam idegiui uztenka ir keliu bronzantu. Po to nieko gero kremai is Emerald Bay linijos. Kiek bandziau nei vienas nepatiko. Na nebent Dark 'n Dazed nes gerai drekina deka kanapiu. Dabar bandausi Australian Gold firmos kremukus,tai kol kas nusiskundimu neturiu,nebent kad labai jau skysti kai kurie.
Atsakyti
Kol jus cia gincijates, ikisiu savo nuomone ir as, gal tiksliau ne nuomone, o tai, ka suzinojau dar seniai seniai.
Soliariumu kremu paskirtis ne saugoti jusu oda (nuo to saugo kremai su UVA, UVB filtrais, bet tokiais einant i soliariuma niekas nesitepa, savaime suprantama), o skatinti melanino susidaryma, t.y. pagreitinti idegi ir padeti jam ilgiau issilaikyti. Cia siaip logiskai pamascius, jei idegimas yra odos gynyba nuo saules spinduliu, o kremas veikia oda taip, kad ji aktyviau ima gintis, is cia ir tas greitesnis idegis, vadinasi kremo paskirtis greiciau suerzinti ta oda g.gif .
Dermatologai rekomenduoja einant i soliariuma nesitept jokiais kremais, bet juk tada visos zinom, kiek laiko reikes lakstyt i soliariuma ir kiek isleist, kol oda idegs. Taip pat, minetos kremu savybes kaip intensyvus drekinimas ir kt yra just a bullshit, marketingas, kitaip tariant, nes spinduliai oda sausina tiek pat, kiek sausintu ir be kremo.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2011 03 05, 19:21)
O kodėl taip yra? Juk sumoki už 10 min., o išsijungia kai tik prasideda dešimta minutė..  g.gif


.. ai, nu vienu žodžiu.... laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beštuliukas: 06 kovo 2011 - 12:18