Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(Vitulka @ 2011 03 03, 19:34)
ar jie apsaugotų odą, jei aš pirmą kartą soliauriume eičiau 10-15min išsitepus kremu? oda nenudegtų, ne?
o kodėl oda raukšlėjas, sensta? nes ji išsausėja. Tai argi ne tas pats, ar saugo nuo išsausėjimo, ar nuo senėjimo, raukšlėjimosi?
čia iš kur tokia info?

pirmam kartuj rekomenduočiau apskritai ne daugiau 7 ar 8 minučių,idealiausia rinktis tarp 5-6. Nes 15 minučių yra aiškiai per daug:) Soliariume oda be kremo grubiai tariant yra kepinama,ir nesvarbu kokio ilgio seansa pasirinktum.kremas skirtas ypatingam drekinimui,reikia žiūrėti kad kremo sudėtije būtų kanapių seklų ekstraktai- jie ypatingai oda drėkina, vitaminas C saugo nuo pigmentacijos odos ir t.t. žodžiu pasižiūrėk pagal asmeninius poreikius ko reikia smile.gif jei bus klausimų klausk tikiuosi padėsiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mendoza @ 2011 03 03, 21:34)
Soliariume oda be kremo grubiai tariant yra kepinama,ir nesvarbu kokio ilgio seansa pasirinktum.kremas skirtas ypatingam drekinimui,

tai ar apsaugo kremas odą nuo nudegimo? biggrin.gif
o jei aš odą ypatingai sudrėkinsiu po soliariumo, tai gal nereik kremo prieš soliariumą?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 03 03, 21:41)
tai ar apsaugo kremas odą nuo nudegimo? biggrin.gif
o jei aš odą ypatingai sudrėkinsiu po soliariumo, tai gal nereik kremo prieš soliariumą?


taip apsaugo smile.gif ne tik nuo nudegimo, bet ir nuo rauksleliu susidarymo,issausejimo odos, geriausiai tai yra ir pries soliariumo pasitepti ir po deginimosi, kad atgaivinti oda po saules vonios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mendoza @ 2011 03 03, 19:50)
Mergaitės nepamirškite,kad jeigu deginates 10 min po 9 minučių sol išssijungia žodžiu ties 10-ta minute tongue.gif


deginausi 8. issijunge 6.59 biggrin.gif

ne naujoke esu soliariumuose,tai zinau,kada turi issijungt.o kada-nelabai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 03 03, 20:34)
ar jie apsaugotų odą, jei aš pirmą kartą soliauriume eičiau 10-15min išsitepus kremu? oda nenudegtų, ne?
o kodėl oda raukšlėjas, sensta? nes ji išsausėja. Tai argi ne tas pats, ar saugo nuo išsausėjimo, ar nuo senėjimo, raukšlėjimosi?
čia iš kur tokia info?


Pirma karta einant y soliariuma,net su kremu negalima eit 10-15min nebent butum jau ir taip idegusi nuo saules. Kam odai darysi stresa iskart su tiek minuciu? Na dar aisku nebent lempos labai jau silpnos arba eini y soliariuma su 0.3 spinduliuote (ekologiskom lempom,kurios yra Europinio standarto). O del info tai juk 21am. pilna visokios informacijos internete tik reikia dometis tuom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 03 03, 21:41)
tai ar apsaugo kremas odą nuo nudegimo? biggrin.gif
o jei aš odą ypatingai sudrėkinsiu po soliariumo, tai gal nereik kremo prieš soliariumą?


Kad oda padrėkinsi po seanso yra labai šaunu,bet prieš taip pat yra būtina tepti smile.gif Bėje pamiršau pasakyti venkite kremuku aliejiniu pagrindu,nes jie labai užkemša odos poras,sunkiai susigeria, o einant i soliariumą soliariumo kremas turi visiškai isigert į odą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(miyako @ 2011 03 04, 09:23)
deginausi 8. issijunge 6.59  biggrin.gif

ne naujoke esu soliariumuose,tai zinau,kada turi issijungt.o kada-nelabai  mirksiukas.gif

na tada jo... nemalonus reikaliukas :} tokiu atveju reikėjo tikrai sakyt,jei pas mane nutinka tokia bėdutė aš klientei dovanų duodu, kad nesupyktų ir jaustųsi gerai smile.gif
Atsakyti
pudrinat čia smegenis su tuo kremu reikalingumu. Nei vieno logiško paaiškinimo. Oda soliariume be kremo nunudegs, jei bus einama su protu. O jei minučių bus padauginta nudegs ji nepriklausomai nuo to bus teptas kremas ar ne.
Joks kremas neapsaugos nuo raukšlių susidarymo biggrin.gif ypač einant į soliariumą.
o kad bronzantai įsigeria į odą, tai išvis briedas.

į soliariumus jau einu seniai su pertraukom. Buvo laikas nenaudojau jokio kremo, paskui naudojau ir dabar naudoju, bet netikiu tokiom pasakom, kad saugo odą nuo susiraukšlėjimo ar nuo nudegimo. Bronzantai niekas kitas kaip savaiminė medžiaga, kuri nuspalvina oda tam kartui. Jei tai ne savaiminė medžiaga, kodėl tada panos blogai išsitepusios lieka demėtos?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 03 04, 17:37)
Oda soliariume be kremo nunudegs
Joks kremas neapsaugos nuo raukšlių susidarymo biggrin.gif ypač einant į soliariumą.
kad saugo odą nuo susiraukšlėjimo ar nuo nudegimo.

Oda gali nudegti soliariume (kazkada buvau siek tiek nudegus), krema naudojau specialu,bet va su minutem neapskaiciavau.
Ir tikrai pritariu,kad idegio kremai ne stebuklas. Juk soliariumo lempu spinduliai veikia pacius giliausius odos sluoksnius,o kremas tik pavirsini sluoksni veikia,tai kokia ta apsauga?Rauksles darysis ir tepant ir netepant,tik vizualiai oda patepus kremu atrodo lygesne,stangresne,panaikinamas sausumo jausmas.
Atsakyti
kiek mazdaug kremo reikia teptis? nes as moku tik arba per mazai, arba daugiau biggrin.gif
Atsakyti
Yra ir visokiu rusiu tu kremu su bronzantais,vieni su savaiminiu kiti be. Pati naudoju su bronzatoriais ir nesu gyvenime vaiksciojus demeta. Tiesiog reikia moket ir krema pasirinkt. O be kremo kaip tik veikiamas tik pavirsutinis odos sluoksnis, o su kremu gilesnis. Be kremo einant soliariumo spinduliai atsispindi tiesiog nuo odos,nes jin buna nesudrekinta. Bet cia aisku kiekvienos pasirinkimas eiti su kremu ar be,tik po to nesiskuskit,kad oda labai issausejus ir kad soliariumai kalciausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 03 05, 04:37)
pudrinat čia smegenis su tuo kremu reikalingumu. Nei vieno logiško paaiškinimo. Oda soliariume be kremo nunudegs, jei bus einama su protu. O jei minučių bus padauginta nudegs ji nepriklausomai nuo to bus teptas kremas ar ne.
Joks kremas neapsaugos nuo raukšlių susidarymo biggrin.gif ypač einant į soliariumą.
o kad bronzantai įsigeria į odą, tai išvis briedas.

į soliariumus jau einu seniai su pertraukom. Buvo laikas nenaudojau jokio kremo, paskui naudojau ir dabar naudoju, bet netikiu tokiom pasakom, kad saugo odą nuo susiraukšlėjimo ar nuo nudegimo. Bronzantai niekas kitas kaip savaiminė medžiaga, kuri nuspalvina oda tam kartui. Jei tai ne savaiminė medžiaga, kodėl tada panos blogai išsitepusios lieka demėtos?


visiskai su tuo sutinku. kremai su bronzantais tai tik optine apgaule.kiekvienam soleriume jum ikis bet ka kad tik jus nusipirktumete, nes tos pacios soleriumu darbuotojos nevisos zino ka parduoda. bash.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 03 04, 23:17)
visiskai su tuo sutinku. kremai su bronzantais tai tik optine apgaule.kiekvienam soleriume jum ikis bet ka kad tik jus nusipirktumete, nes tos pacios soleriumu darbuotojos nevisos zino ka parduoda.  bash.gif


O kas jums sakė, kad klausomės soliariumų darbuotojų pasakaičių ir perkam kremus soliariumuose?
Matau, kad čia niekas nežinom kaip tas bronzantas (ups, t.y. tie 4, 12 ar 25 bronzantai) veikia odą ir bile tik malam liežuviais lotuliukas.gif
Man asmeniškai su bronzantais kremas žymiai geresnis negu be bronzantų. Geresnis įdegis, ilgiau laiko. Kiek žmonių, tiek nuomonių.
Atsakyti