Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

Va cia geras pirma kart girdziu kad sulikuose taip buna 4u.gif esu is kedainiu bet pas mus nors ir valanda trinkis nk nieks nepasakys, nebent pasijuoks kai iseisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 03 02, 14:13)
Va cia geras pirma kart girdziu kad sulikuose taip buna  4u.gif  esu is kedainiu bet pas mus nors ir valanda trinkis nk nieks nepasakys, nebent pasijuoks kai iseisi smile.gif

Idomus dalykai,ane? biggrin.gif Na,man irgi keista buvo. Gerai,jei dabar pasikeite.
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2011 03 02, 13:42)
o as jau po soliariumo lotuliukas.gif  buvau solisune.faina mergina pasitaike.viska paaiskino ir parode.kremuka pas juos paemiau pabandyt.be bronzantu.bet ant mano odos beveik nieko nesimato.mano oda labai balta ir sunkei ima saulute.koki kremuka galetumet patart man?labai aciu visoms uz pagalba thumbup.gif


na tai tada pabandykite su bronzantais 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Maserati. @ 2011 03 02, 14:29)
Idomus dalykai,ane? biggrin.gif Na,man irgi keista buvo. Gerai,jei dabar pasikeite.


g.gif va dabar aš atsiminiau vieną nutikimą labamboje, Klaipėdos akryje. Baiginėjau teptis kremą, kai soliariumas pats įsijungė. Gerai, kad spėjau iškarto po lempomis palįsti. Tai buvo prieš kokius 2 metus. Matomai, neįtilpau į kokį tai laiko limitą kremui teptis... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 01, 22:26)
laugh.gif Taip ir patikėjau. Pasikalbėkite su dermatologais, o tada rašykite kas odai sveika ir kas nesveika.
O kas ir kaip ten Norvegijoje, tai nėra būtinybė ir siekiamybė čia Lietuvoje 4u.gif


na nereike kalbetis su dermatologais kad tai zinotum vaiksciodamas cia i soleriuma, kadangi cia soleriume yra suteikiama visa informacija apie viska kas susija su soleriumais ir ju priedais (kremais ir pan...) net yra tokie aparaciukai kureis gali nustatyti savo kuno tipa tikslei thumbup.gif parasyta kiekvienoje kabinoje, jog pries soleriuma kremais teptis nepatartina, tik po saules voniu kad sumazintum odos dirgluma.tai zinoma kad nera nei butinybe nei siekemybe, as tik sakau kaip vyksta viskas cia juk tam ir yra tema apie soleriumus nuo a iki z ir tai nereiskia kad turime rasyti tik apie lietuvos soleriumus cool.gif
Atsakyti
Kodėl būtina naudoti įdegio kosmetiką prieš deginimąsi soliariume?



• Įdegsite greičiau. Įdegio kremai sutrumpina deginimosi laiką, nes kaitinantis be kremo melaninas „pažadinamas“ tik per kelias minutes, o su kremu – per keletą sekundžių. Tokiu būdu norimas rezultatas pasiekiamas per žymiai trumpesnį laiką.

• Išsaugosite sveiką odą deginantis. Įdegio kremuose esantys vitaminai – antioksidantai neutralizuoja laisvuosius radikalus, apsaugo odą nuo žalingo jų poveikio.

• Pasirūpinsite odos priežiūra. Įdegio kremai maksimaliai drėkina, maitina, puoselėja Jūsų odą, saugo ją nuo išsausėjimo,
raukšlelių susidarymo, stangrina, stabdo priešlaikinį odos senėjimą.

• Įdegsite tamsiau, įdegis laikysis ilgiau. UV spindulius geriausiai priima tik gerai prižiūrėta, pamaitinta, sudrėkinta oda. Sausa oda atspindi UV spindulius, todėl įgaunamas paviršinis įdegis išlieka tik vieną dieną. Įdegio kremai skatina melanino gamybą, užtikrina tolygų, ilgiau išliekantį, intensyvų įdegį.

• Padvigubinsite įdegio rezultatus. Kodėl verta naudoti įdegio kosmetiką po deginimosi soliariume?

• Apsaugosite odą nuo išsausėjimo, raukšlelių susidarymo, įdegis išliks ilgiau. Specialūs kremai po deginimosi soliariume drėkina, puoselėja odą, saugo ją nuo išsausėjimo ir raukšlelių susidarymo. Šių kremų pagalba įdegis užfiksuojamas, ilgiau išlieka ir nuodėmingai spindi...

4u.gif
Atsakyti
Visiskai pritariu kad be kremo degintis blogiau 4u.gif Kaip minejau ir kiek esu skaiciusi dermatologai turi omeny kremus kurie nera skirti soliariumui ir zmones ateje tepasi su jais pries soliariuma. Beto juk viskas ale kencia zmonem net siais laikais kvepuoti nesveika. Viskas sveika ir normalu yra kol einama y soliariuma su protu,kai jy prarandi gali vat tada tureti labai rimtu nemalonumu ir tada jau nepades niekas nei tai ar su kremu ar be eini
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 03, 10:41)
Visiskai pritariu kad be kremo degintis blogiau 4u.gif Kaip minejau ir kiek esu skaiciusi dermatologai turi omeny kremus kurie nera skirti soliariumui ir zmones ateje tepasi su jais pries soliariuma. Beto juk viskas ale kencia zmonem net siais laikais kvepuoti nesveika. Viskas sveika ir normalu yra kol einama y soliariuma su protu,kai jy prarandi gali vat tada tureti labai rimtu nemalonumu ir tada jau nepades niekas nei tai ar su kremu ar be eini



Geriausia buna kai tepasi paprastais losjonais arba tais kur saulej skirti, jie dazniausiai su nemazu SPF buna, o paskui sako as neidegu pas jus lempos prastos, tai kaip idegsi jei pritepi SPF kuris neduoda idegio 4u.gif
Atsakyti
Sveikos panelės,
Aš pati dirbu soliariumų studijoje neatskleisiu kokioje reklamos nereikia smile.gif Taigi, apie soliariumu kremus visada buvo ir bus daug diskusijų ar juos reikia naudoti,ar visgi reikėtų degintis be jų smile.gif Visų pirma lengvas pastebėjimas: saulė skleidžia alfa,beta ir gama spinduliuotes.Kaikurios iš šių spinduliuočių yra kenksmingos žmogaus odai.To pasekoje buvo sugalvoti soliariumai,kuriuose nėra kenksmingos spinduliuotės.Taigi paklauskime nuo ko saugo kremas?Soliariumų kremai nera sukurti "šiaip sau",pirmiausia jie odą saugo nuo nudegimų,senėjimo,raukšlejimosi ir tik tada nuo išsausejimo. Reikėtų pabrėžti,kad norint išvengti nepageidaujamo soliariumo poveikio, seanso metu privaloma naudoti tik specialiai tam skirtus kremus. O jau kokį rinktis natūralų ar su veikliąja medžaga bronzantais jūsų asmeninis reikals. Trumpai apie bronzantus dar norėjau jums pasakyti,bronzantas tai veiklioji medžiaga kuri dirbtinai papildomai skatina melanino gamybą,nesusaveikavęs bronzantas pasišalina nuo odos,bet įdegis išlieka tiek kiek jūsų oda linkusi jį išlaikyti,nes yra keturi odų tipai jie visi skirtingi ir kaip skirtingai skatina lygiai taip pat skirtingai išsilaiko:) panelės kremas su bronzantais nėra savaiminio idegio kremas ar kažkas panašaus smile.gif Asmeniškai aš naudoju kremuką su bronzantais į soliariumą nueinu kartą per mėnesį ir mano idegis išsilaiko labai ilgai,oda atrodo sveika smile.gif
Atsakyti
pamenu,kaip vienoj is sacharu man patrumpino deginimosi laika. kazkaip gavosi,kad paziurejau i laikrodi suzinoti,kiek dar liko degintis. o paeme neuzilgo man ir isjunge,likus minutei dar degintis. kazkaip isejau,nieko nesakiau. nenorejau kelti skandalu,nes zinojau,kad ateisiu dar ir ne viena karta wink.gif
Atsakyti
[quote=Mendoza,2011 03 03, 11:51]
Sveikos panelės,

Va... drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(miyako @ 2011 03 03, 11:52)
pamenu,kaip vienoj is sacharu man patrumpino deginimosi laika. kazkaip gavosi,kad paziurejau i laikrodi suzinoti,kiek dar liko degintis. o paeme neuzilgo man ir isjunge,likus minutei dar degintis. kazkaip isejau,nieko nesakiau. nenorejau kelti skandalu,nes zinojau,kad ateisiu dar ir ne viena karta wink.gif


būčiau pasakiusi dėl tos sutrumpintos minutės. Matyt viena minute mažesnį laiką nustatė
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 03 03, 11:52)
pamenu,kaip vienoj is sacharu man patrumpino deginimosi laika. kazkaip gavosi,kad paziurejau i laikrodi suzinoti,kiek dar liko degintis. o paeme neuzilgo man ir isjunge,likus minutei dar degintis. kazkaip isejau,nieko nesakiau. nenorejau kelti skandalu,nes zinojau,kad ateisiu dar ir ne viena karta wink.gif



Mergaitės nepamirškite,kad jeigu deginates 10 min po 9 minučių sol išssijungia žodžiu ties 10-ta minute tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mendoza @ 2011 03 03, 11:51)
Soliariumų kremai nera sukurti "šiaip sau",pirmiausia jie odą saugo nuo nudegimų,senėjimo,raukšlejimosi ir tik tada nuo išsausejimo.

ar jie apsaugotų odą, jei aš pirmą kartą soliauriume eičiau 10-15min išsitepus kremu? oda nenudegtų, ne?
o kodėl oda raukšlėjas, sensta? nes ji išsausėja. Tai argi ne tas pats, ar saugo nuo išsausėjimo, ar nuo senėjimo, raukšlėjimosi?

QUOTE(Mendoza @ 2011 03 03, 11:51)
Trumpai apie bronzantus dar norėjau jums pasakyti,bronzantas tai veiklioji medžiaga kuri dirbtinai papildomai skatina melanino gamybą,nesusaveikavęs bronzantas pasišalina nuo odos,bet įdegis išlieka tiek kiek jūsų oda linkusi jį išlaikyti,nes yra keturi odų tipai jie visi skirtingi ir kaip skirtingai skatina lygiai taip pat skirtingai išsilaiko:) panelės kremas su bronzantais nėra savaiminio idegio kremas ar kažkas panašaus smile.gif

čia iš kur tokia info?
Atsakyti