Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

o kazi kodel taip yra su tom kojom as nesuprantu? ax.gif kitos dega ir idega kuo puikiausiai o cia gali vaiksciot baltom kaip suris smile.gif
Atsakyti
sveikos, as irgi po truputi pradedu zvalgytis i soliariumus, planuoju pirkti solisun abonimenta deimantini dabar kaip tik maciau su akcija, manau visai apsimoka smile.gif kuriame soliariume vilniuje jums patinka labiausiai gal galetumete pasidalinti? smile.gif
Atsakyti
Praejusiais metais lankiausi Equador, nezinau kaip kainos kitur, bet man rodos sis vienas is brangesniu soliariumu ar ne? g.gif Siaip labai patiko, greit paruduodavau, nors baltaode esu, sauleje sunkiai idegu
Atsakyti
QUOTE(Cleoo @ 2013 04 03, 11:52)
Praejusiais metais lankiausi Equador, nezinau kaip kainos kitur, bet man rodos sis vienas is brangesniu soliariumu ar ne?  g.gif  Siaip labai patiko, greit paruduodavau, nors baltaode esu, sauleje sunkiai idegu

aha,brangesnis truputi, nors abonimenta vat siandien pirkau tai pats abonimentas nuo solisuno skiriasi tik 3lt taciau minute solisune brangiausia 1.67lt, o equadore net 2.5lt. equadore buvau gal pora kart nepastebejau skirtumo su kitais soliariumais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vistalegre @ 2013 03 26, 17:31)
o kazi kodel taip yra su tom kojom as nesuprantu? ax.gif kitos dega ir idega kuo puikiausiai o cia gali vaiksciot baltom kaip suris smile.gif


kojos visada sunkiau dega,man irgi pilvas rudas buna ,o kojos netokios, bet nera toks ryskus tas skirtumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chelsa @ 2013 04 03, 14:59)
aha,brangesnis truputi, nors abonimenta vat siandien pirkau tai pats abonimentas nuo solisuno skiriasi tik 3lt taciau minute solisune brangiausia 1.67lt, o equadore net 2.5lt. equadore buvau gal pora kart nepastebejau skirtumo su kitais soliariumais smile.gif

supratau, taip ir maniau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(chelsa @ 2013 04 02, 16:38)
sveikos, as irgi po truputi pradedu zvalgytis i soliariumus, planuoju pirkti solisun abonimenta deimantini dabar kaip tik maciau su akcija, manau visai apsimoka  smile.gif  kuriame soliariume vilniuje jums patinka labiausiai gal galetumete pasidalinti? smile.gif

Tik solisun. Euadore buvau ir stovimuose, ir gulimuose, tai man ten prasidejo klaustrafobijos priepuoliai. Gulimam negalejau net ant pilvo apsiverst, nors as tikrai nesu stora. Guledama jauciausi kaip karste. Ir nieko stebulkingo ten nepajutau. Jokio stebulkingo stipraus idegio neigavau.
Renkuosi tik solisuna. Erdvu, svesu. Ir nera tokiu nesamoniu kaip equadore panoramoje, kad stovimam vietoj ventiliatoriaus virs galvos - skyle!..
Atsakyti
QUOTE(~Darija~ @ 2013 04 03, 17:11)
Tik solisun. Euadore buvau ir stovimuose, ir gulimuose, tai man ten prasidejo klaustrafobijos priepuoliai. Gulimam negalejau net ant pilvo apsiverst, nors as tikrai nesu stora. Guledama jauciausi kaip karste. Ir nieko stebulkingo ten nepajutau. Jokio stebulkingo stipraus idegio neigavau.
Renkuosi tik solisuna. Erdvu, svesu. Ir nera tokiu nesamoniu kaip equadore panoramoje, kad stovimam vietoj ventiliatoriaus virs galvos - skyle!..


biggrin.gif buvau ir as i toki pakliuvusi kur apsiverst negalejau,truputi buvau supanikavus ir laukiau ,kad greiciau islyst is ten ( gal tai taip pat equadoras nebepamenu ) drinks_cheers.gif
siandien nusipirkau abonimenta i solisun soliariuma, dar nesideginau, bet sake beveik jau visose studijose naujos lempos vacation4.gif
Atsakyti
Man kazkaip nekele jokiu neigiamu emociju ar nepatogumu equadoro soliariumai g.gif
Atsakyti
nu va ir as siandien 5 min deginausi po 2 gimdymu,po 2 nestumu...balta kaip suris, nors soliariumu neprizistu, bet dabar nutariau truputeli paruduot...
tik va del kremuko nezinau...koki rinktis? ...turiu toki ruda bronzini su skaiciuku 2, tai sesuo pasake,kad jos 3 draugems visas idegis nuo jo dememis. gal ka patarsit/ o jeigu isvs be kremo?smile.gif
Papildyta:
tiesa,buvau Solisune Akropole, tai irgi nepasakyciau kad labai maloniai aptarnauja...smile.gif sakiau kad pirma karta,kazkada pries kokius 5 metus gal buvau:) tai taaaip pasiziurejo tarsi cia SVEIKA ir tu kazkaip netaip gyveni...
Atsakyti
QUOTE(Kiizu @ 2013 04 06, 17:35)
nu va ir as siandien 5 min deginausi po 2 gimdymu,po 2 nestumu...balta kaip suris, nors soliariumu neprizistu, bet dabar nutariau truputeli paruduot...
tik va del kremuko nezinau...koki rinktis? ...turiu toki ruda bronzini su skaiciuku 2, tai sesuo pasake,kad jos 3 draugems visas idegis nuo jo dememis. gal ka patarsit/ o jeigu isvs be kremo?smile.gif
Papildyta:
tiesa,buvau Solisune Akropole, tai irgi nepasakyciau kad labai maloniai aptarnauja...smile.gif sakiau kad pirma karta,kazkada pries kokius 5 metus gal buvau:) tai taaaip pasiziurejo tarsi cia SVEIKA ir tu kazkaip netaip gyveni...

Sveika,siulyciau tik su kremu!!! smile.gif Jei norite sveiko ir greitesnio idegio. Pradziai,kad nenusvilti tiktu naturalus kremukas arba su naturaliais bronzantais. Jei esate aplamai sviesaode tai prie tokio ir pasilikti. Jei linkusi greiciau ir lengviau paruduoti,su lengvu bronzantu siulyciau. Zinoma is pradziu pasimeginkit meginukus ir ziurekit,kuris maloniausias ir labiausia tinka jusu odai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2013 04 06, 19:20)
Sveika,siulyciau tik su kremu!!! smile.gif Jei norite sveiko ir greitesnio idegio. Pradziai,kad nenusvilti tiktu naturalus kremukas arba su naturaliais bronzantais. Jei esate aplamai sviesaode tai prie tokio ir pasilikti. Jei linkusi greiciau ir lengviau paruduoti,su lengvu bronzantu siulyciau. Zinoma is pradziu pasimeginkit meginukus ir ziurekit,kuris maloniausias ir labiausia tinka jusu odai. smile.gif



aciu, o gal pavadinimus?smile.gif nes daug ten yra viskokiu:)
Atsakyti
QUOTE(Kiizu @ 2013 04 06, 20:53)
aciu, o gal pavadinimus?smile.gif nes daug ten yra viskokiu:)

Na Solisun nesilankau isvis,kazkaip du kartus nuejus daugiau sakiau kojos nekelsiu,tai net neisivaizduoju kokie ten kremai smile.gif)
Atsakyti