Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

Na aš kažkaip nebuvau niekada papuolus ant tokios bjaurios darbuotojos.. bet tik pabandytu padraskyt akytes lotuliukas.gif jų darbas toks, kad perspėtų lankytojus ir parodytų viską.. doh.gif esu girdėjus nutikimu, kad kai kada tie soliariumai net nėra valomi, nes ten dirbančių 'gražuolių' rankos nukris.. arba pašluosto viens du ir nuvalyta.. o žmonės taip ir grybelius, odos ligas pasigauna. g.gif
Atsakyti
o sakykit tam solisun'e abonemente 15lt vertes lapukai yra, tai tiek ir privalu isnaudti per viena karta? g.gif grazos turbut nieks neduos... g.gif bet cia uz 15lt iseina apie 12-15min, tai kaip ir per daug, ypac , jei eini pirma karta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2013 03 12, 21:16)
o sakykit tam solisun'e abonemente 15lt vertes lapukai yra, tai tiek ir privalu isnaudti per viena karta?  g.gif  grazos turbut nieks neduos...  g.gif bet cia uz 15lt iseina apie 12-15min, tai kaip ir per daug, ypac , jei eini pirma karta  rolleyes.gif


Bijau pameluot, bet man atrodo, grąžą duoda irgi atitinkamos vertės lipdukais. Žinau, kad esu gavus 5Lt lipduką atgal kažkada.
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2013 03 12, 22:16)
o sakykit tam solisun'e abonemente 15lt vertes lapukai yra, tai tiek ir privalu isnaudti per viena karta?  g.gif  grazos turbut nieks neduos...  g.gif bet cia uz 15lt iseina apie 12-15min, tai kaip ir per daug, ypac , jei eini pirma karta  rolleyes.gif


vaikstau i solisuna ir visada einu dbr po 1lt ir nebuna problemu,ypac kad atradau kuris soliariumas man geriausias,nei vienas brangesnis bandytas neprilygsta siam uz 1lt. einu po 10-15min ,kai einu 10min tai duoda 5 grazos . centu tai aisku neduoda grazos,bent as nesu macius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniuk@s @ 2013 03 13, 11:20)
vaikstau i solisuna ir visada einu dbr po 1lt ir nebuna problemu,ypac kad atradau kuris soliariumas man geriausias,nei vienas brangesnis bandytas neprilygsta siam uz 1lt. einu po 10-15min  ,kai einu 10min tai duoda 5 grazos . centu tai aisku neduoda grazos,bent as nesu macius smile.gif

o duoda grynais ar tais lapukais graza?
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2013 03 13, 20:02)
o duoda grynais ar tais lapukais graza?


Abonimento lapukais. As esu dirbus Solisun`e Kaune 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Austeya @ 2013 02 05, 10:31)
tai tas su saiku max karta per menesi iki 10min, kad gautu oda ultravioleto. Siaip esu baltaode ir nors ir norejau buti visada graziai idegusi, supratau kad odai nera gerai.. Stebekit ir jus savo oda:)


drinks_cheers.gif As iki darbo soliariume turejau keliolika apgamu ant viso kuno. Kadangi esu sviesi ir del darbo buvau priversta degintis gan daznai ( nemokamos minutes, testuot lempas, ziuret ar neperdegusios, kaip ima, bandyt naujus kremukus pries pardavima ir t.t.), tai per 4 metus darbo soliariumuose apgamu tikrai labai padaugejo. Kadangi nesu saules megeja, tai tikrai drystu teigt, kad tai soliariumo pasekmes. Dabar jau 5 metus tokio darbo nebedirbu, apgamu kruvos, kai kuriuos jau operavau, nugara kaip slakuota atrodo unsure.gif
Esu labai sviesiaode, eidavau apie 2-3 kartus per savaite po 5-8 min doh.gif Och, koks protas pas -niolikine buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 03 16, 12:49)

Esu labai sviesiaode, eidavau apie 2-3 kartus per savaite po 5-8 min doh.gif Och, koks protas pas -niolikine buvo doh.gif


o cia daug?
Atsakyti
QUOTE(r8t8l18k3 @ 2013 03 17, 23:24)
o cia daug?


Tokioms baltoms kaip as pasirodo daug mirksiukas.gif Pagal odos tipa priklauso smile.gif
Atsakyti
nes tiesiog kai kurios kas antra diena kepinasi po 10-12min.. doh.gif as taip pat labai sviesi smile.gif planuoju po menesiuko kokio pradet eit i soliariuma, kad vasarai pasiruosciau.
Atsakyti
sveikutes as jau po truputi atidarau deginimosi sezona,kelis kartus buvau....aisku dar nieko neirudau bet krutine,kaklas veidas tikrai tamsesni....o kojos baltut baltuteles doh.gif
Atsakyti
man net vasara kojos neidega, nors prie juros daznai guliu(kai orai tik leidzia).tai naudoju savaimini idegi, nes kitaip per daug ryskus skirtumas tarp kuno viso, veido ir koju blink.gif
Atsakyti
QUOTE(r8t8l18k3 @ 2013 03 18, 20:34)
man net vasara kojos neidega, nors prie juros daznai guliu(kai orai tik leidzia).tai naudoju savaimini idegi, nes kitaip per daug ryskus skirtumas tarp kuno viso, veido ir koju  blink.gif

Kojom naudokit krema su tinglu smile.gif
Atsakyti