Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

kuo skiriasi stovimas nuo gulimo soliariumo,tai supratau,gulimam labiau dega kojos,krutine,gulimam-veido lempos stipresnes.bet ar jus klausiat kiek lempu turi soiariumas38,42 ar48 juk kaip suprantu nuo ju skaiciaus irgi priklauso soliariuo galingumas? g.gif gal tada ir min.reikia maziau buti kur lempu daugiau? g.gif .ir dar tuose soliariumuose kur sudetos silpnesnes,lietuviskus standartus atitinkancios lempos reikia degintis ilgiau po 10,12min?bet turbut ir saugiau?,neg ten kur yra galigos lemos ir reuikia tik 5-6min? bigsmile.gif i soliariuma nevaikstau,o jau noriu nueit nuotaikai pasikelt...todel kila daug klausimu 4u.gif ir dar ar buvot koliariume?kaip ten ar yra "jaunejimo" poveikis lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Reenka @ 2013 01 20, 22:02)
kuo skiriasi stovimas nuo gulimo soliariumo,tai supratau,gulimam labiau dega kojos,krutine,gulimam-veido lempos stipresnes.bet ar jus klausiat kiek lempu turi soiariumas38,42 ar48 juk kaip suprantu nuo ju skaiciaus irgi priklauso soliariuo galingumas? g.gif gal tada ir min.reikia maziau buti kur lempu daugiau? g.gif .ir dar tuose soliariumuose kur sudetos silpnesnes,lietuviskus standartus atitinkancios lempos reikia degintis ilgiau po 10,12min?bet turbut ir saugiau?,neg ten kur yra galigos lemos ir reuikia tik 5-6min? bigsmile.gif i soliariuma nevaikstau,o jau noriu nueit nuotaikai pasikelt...todel kila daug klausimu 4u.gif ir dar ar buvot koliariume?kaip ten ar yra "jaunejimo" poveikis lotuliukas.gif

nu ir klaidu pridariau rasybos skubedama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailioji @ 2013 01 09, 11:22)
Parekomenduokite soliariuma ŽVĖRYNE  ax.gif

Žvėryne yra iš esmės 1 Solisun soliariumas,tai nelabai yra iš ko rinktis biggrin.gif Dar Panoramoj Equador ir vsio.
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2013 01 17, 21:42)
Pradėjau eit į Solisun'ą Kauno Akropolyje. Žiauriai patenkinta esu, buvau 3 kartus po 9 minutes ir jau gražiai įrudau  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif Man taip pat jau po 2 kartu (7min) oda grazu idegi "pagavo" smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Norejau paklausti, ka reiktu tureti su savim einant i soliariuma? Keistas klausimas, bet niekad gyvenime nebuvau ejus smile.gif ypac butu idomu suzinoti, kuo reiktu veida pasitepti, kad kaip nors negraziai nenudegtu ar nesudirgintu odos labai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MysticSky @ 2013 01 25, 16:50)
Sveikos,
Norejau paklausti, ka reiktu tureti su savim einant i soliariuma? Keistas klausimas, bet niekad gyvenime nebuvau ejus smile.gif ypac butu idomu suzinoti, kuo reiktu veida pasitepti, kad kaip nors negraziai nenudegtu ar nesudirgintu odos labai? smile.gif

Seip kazko spec., man niekad nera prireike. Jai kalbant apie oda veido oda, tai as einu be makiazo. Jai kam tai problema dazniausiai buna pieneliai su vata padeta nusivalyti. Veidui visad perkuosi kremuka buna spec veidui nekemsanciu poru. Tikrai pakonsultuos tik nereikia bijot klaust. Tiesiai sviesiai ir sakykit as pirma karta manau ir del laiko pasitarsit.Ziuresit kokia jusu oda kiek min pirma karteli eisit po to didinsit keliom minutem. Neaisku kokio tipo jusu oda. Nes as sviesoka visada net ir sauleje sunkiai degu kojas, tai prasau kojom kremuko. Jis suaktyvina kraujotaka poveikis didesnis.
Tik pirma karteli kazkada senai apie toky dalyka nebuvau girdejusi. Pasiule isbandyti nuejau 7min. Ir isejus vos soko negavau galvojau pirmo laipsnio nudegimas nes visos kojos svilte svilo bordavos lekiau i vaistine putu nuo nudegimu doh.gif lotuliukas.gif 30 lt sumokejau uz putas parejau namo ogi nieko biggrin.gif pasirodo taip turi buti. Tik pirmam karteliui gal per ilga laika buvau ir dave per stipru kremuka. Tai cia minusas soliariumo darbuotojai vos soko neivare juk zinojo kad ainu pirma karteli.
Labai geras jausmas iseiti i lauka pasispirginus kai lauke - thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 25 sausio 2013 - 18:03
Na as ir jau siandien atidariau soliariumo sezona smile.gif nors dar nuo vasaros kazkaip rudoka, nes gerai paskrudusi buvau biggrin.gif
tikrai labai smagu iseiti is soliariumo, kai lauke salta wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz informacija smile.gif norejau paklausti, o jeigu senokai su saule intensyvesnio kontakto neturejau ar gerai eiti i soliariuma?

QUOTE(Aprile @ 2013 01 25, 17:57)
Seip kazko spec., man niekad nera prireike. Jai kalbant apie oda veido oda, tai as einu be makiazo. Jai kam tai problema dazniausiai buna pieneliai su vata padeta nusivalyti. Veidui visad perkuosi kremuka buna spec veidui nekemsanciu poru. Tikrai pakonsultuos tik nereikia bijot klaust. Tiesiai sviesiai ir sakykit as pirma karta manau ir del laiko pasitarsit.Ziuresit kokia jusu oda kiek min pirma karteli eisit po to didinsit keliom minutem. Neaisku kokio tipo jusu oda. Nes as sviesoka visada net ir sauleje sunkiai degu kojas, tai prasau kojom kremuko. Jis suaktyvina kraujotaka poveikis didesnis.
Tik pirma karteli kazkada senai apie toky dalyka nebuvau girdejusi. Pasiule isbandyti nuejau 7min. Ir isejus vos soko negavau galvojau pirmo laipsnio nudegimas nes visos kojos svilte svilo bordavos lekiau i vaistine putu nuo nudegimu  doh.gif  lotuliukas.gif  30 lt sumokejau uz putas parejau namo ogi nieko biggrin.gif pasirodo taip turi buti. Tik pirmam karteliui gal per ilga laika buvau ir dave per stipru kremuka. Tai cia minusas soliariumo darbuotojai vos soko neivare juk zinojo kad ainu pirma karteli.
Labai geras jausmas iseiti i lauka pasispirginus kai lauke - thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(MysticSky @ 2013 01 27, 17:49)
Aciu uz informacija smile.gif norejau paklausti, o jeigu senokai su saule intensyvesnio kontakto neturejau ar gerai eiti i soliariuma?

Nieko blogo,tiesiog nepadauginkite minuciu,pradekit nuo 5min ir nieko neatsitiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MysticSky @ 2013 01 27, 17:49)
Aciu uz informacija smile.gif norejau paklausti, o jeigu senokai su saule intensyvesnio kontakto neturejau ar gerai eiti i soliariuma?

Niekad nesusimasciau ar blogai biggrin.gif bet kad man gerai tai faktas biggrin.gif as svieseode nuo vasaros ziemos gale idegio ne kvapo. Nepatinka perbalusei vaikscioti uztat pasilepinu dirbtina saule viliuosi neteks gailetis blush-anim-cl.gif2
Atsakyti
Nuo kelių kartu nemanau, kad kas nutiks tik reikia su saiku. wink.gif D vitaminas yra net reikalingas mūsų organizmui, kurio mes gauname su ultraviolet. spinduliais tad soliariumas su saiku nėra blogai. tik svarbu pirma kartą einant po ilgos saulės pertraukos 5min pasiimti, nes nusvilsit.. o vėliau jau didinti minutes. tikrai nerizikuokit pirmą kartą eidamos su 8-10 min. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(monikaa5 @ 2013 02 03, 14:59)
Nuo kelių kartu nemanau, kad kas nutiks tik reikia su saiku. wink.gif D vitaminas yra net reikalingas mūsų organizmui, kurio mes gauname su ultraviolet. spinduliais tad soliariumas su saiku nėra blogai. tik svarbu pirma kartą einant po ilgos saulės pertraukos 5min pasiimti, nes nusvilsit.. o vėliau jau didinti minutes. tikrai nerizikuokit pirmą kartą eidamos su 8-10 min.  doh.gif

drinks_cheers.gif As ziopliuke senai senai ejau pirma karteli 7min ir kojas su tinglais tepeus doh.gif bet ir bjauri pasitaike soliariumo darbuotoja unsure.gif juk sakiau kad imu abonementa ir pirma karteli einu doh.gif Dabar tai juokas ima blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
tai tas su saiku max karta per menesi iki 10min, kad gautu oda ultravioleto. Siaip esu baltaode ir nors ir norejau buti visada graziai idegusi, supratau kad odai nera gerai.. Stebekit ir jus savo oda:)
Atsakyti