Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(monimoni @ 2012 09 16, 16:16)
sveikos, ka manot apie soliariumus su hot chocolade lempomis? Ar cia reklamos triukas,ar tikrai kazkuo skirias nuo paprastu?smile.gif

Skiriasi, įdegama iš karto rusvai, bet jos silpnesnės smile.gif
Atsakyti
Sveikos,pradėjau lankyt soliariumą,kol kas tik du kartai,bet žadu eit toliau,einu į stovimą rolleyes.gif aišku reikia deginimosi kremo,kad efektas būtų greičiau,nenoriu būti super ruda,noriu tik nuo mėlyno baltumo pereit iki sveikai atrodančios odos,su sveiku įdegiu g.gif planuoju pirkti Bio Carotino kapsules,kad įdėgis greičiau pasimatytų,bet šiandien pagalvojau,kas veiksmingiau ar kremas ar kapsulės? Ar be kremo geriau visai neiti,net jei ir gersiu kapsules? g.gif
Atsakyti
Be kremo neiciau net ir geriant karotino kapsules ax.gif
Atsakyti
O man isvis idomiai buvo.. ax.gif as ir geriau beta karotina kapsules kokius 5 men. ir i soliariuma karts nuo karto neidavau ir nebuvo tokio efekto kaip tilkejausi g.gif atsimenu kaip anksciau geriau ir vos ant saules pabudavau, kad ir lb trumpai, iskart idegis matydavosi, rudai dengdavo.. o cia..? g.gif ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardumas @ 2012 11 13, 20:41)
O man isvis idomiai buvo..  ax.gif as ir geriau beta karotina kapsules kokius 5 men. ir i soliariuma karts nuo karto neidavau ir nebuvo tokio efekto kaip tilkejausi g.gif atsimenu kaip anksciau geriau ir vos ant saules pabudavau, kad ir lb trumpai, iskart idegis matydavosi, rudai dengdavo.. o cia..? g.gif  ax.gif  doh.gif

Kaip bebutu saule nuo soliariumo skiriasi,to nereiketu maisyti ir lyginti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokita @ 2012 11 19, 10:01)


Domina smile.gif

Papildyta:
Parekomenduokite geriausia soliariuma Kaune - naujausios lempos, greiciausias idegis ir pan 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monimoni @ 2012 09 16, 18:16)
sveikos, ka manot apie soliariumus su hot chocolade lempomis? Ar cia reklamos triukas,ar tikrai kazkuo skirias nuo paprastu?smile.gif



Internete radau įdomios info apie "šokoladines" lempas:
Naujesniuose soliariumuose paprastai naudojami UVA spinduliai – taip išvengiama raudono įdegio. Odos paraudimas pabuvus saulėje – tai UVB spindulių rezultatas, o UVA, prasiskverbę daug giliau, suteikia šokoladinį atspalvį, tačiau kartu ir kelia didesnę riziką susirgti vėžiu! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(monikutesuper @ 2012 11 28, 10:40)
Internete radau įdomios info apie "šokoladines" lempas:
Naujesniuose soliariumuose paprastai naudojami UVA spinduliai – taip išvengiama raudono įdegio. Odos paraudimas pabuvus saulėje – tai UVB spindulių rezultatas, o UVA, prasiskverbę daug giliau, suteikia šokoladinį atspalvį, tačiau kartu ir kelia didesnę riziką susirgti vėžiu!  blink.gif

Su protu einant nemanau ar didesne rizika nei saules spinduliai,kuriu nelabai kas dozuoja g.gif
Atsakyti
Parekomenduokite soliariuma ŽVĖRYNE ax.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 05 06, 22:20)
Idegimo spartumas ir tamsumas priklauso nuo tavo odos tipo,matyt turi 3 tipa todel labai greitai ir tamsiai idegi smile.gif Sveikinu  4u.gif  Kremu tikrai nera,nes visi y soliariuma eina idegt smile.gif Siulyciau eiti y gulima kur issijungia veido lempos arba einant y stovima veida uzsidengti pvz su kepurele kurias duoda soliariumuose arba su servetele,kaip ismanysit smile.gif)

Man labai istrauke ant veido strazdanas pasisakiau darbuotojai.Tai sako ko anksciau nesaket turim kremuka su apsauga ir dave Australian Gold. Nezinau ar apsaugojo jis man veida, nes baiginejau abonementa ir stengiausi veido daugiau nedeginti.
QUOTE(Tendre @ 2012 05 23, 19:44)
Išvaikščiojau 50lt abonentą į Kauno Equador - jokio poveikio. Jokio! Mano skruostai po kelių valandų buvimo saulėje ar kelių min. deginimosi soliariume vakare būna rausvi (kartais net gerokai), o čia nueinu ir nieko. Kūno oda kaip buvo balta taip ir liko, eidavau po 10 min į stovimą, naudojau kremuką... Pravalas  smile.gif Pernai vasarą kai ten eidavau stovimam ir 8 minučių pakakdavo, su 100lt abonentu gražiai įrudus buvau. Daugiau kojos ten nekelsiu..

O kuriame butent lanketes.
As pries metus turejau Girstupio Equadoro abonementa lyg viskas tenkino.
Atsakyti
Pradėjau eit į Solisun'ą Kauno Akropolyje. Žiauriai patenkinta esu, buvau 3 kartus po 9 minutes ir jau gražiai įrudau bigsmile.gif
Atsakyti
Pavydu, nes sunkiai degu blush2.gif kazi labai blogai eiti i soliaruma jai dar idegio kremas nenusiplove g.gif
Atsakyti