Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(paaugle_panele @ 2012 05 27, 19:22)
Sveikos, nelabai radau kur daugiau galėčiau paklaust, tai nepykit labai, jei ne čia užklausiau  blush2.gif  Prieš vasarą kelis kartus norėjau į sorialiumą nueit, tačiau mano oda labai jautri. Nuėjau pirmą kartą 4min ir buvo viskas puiku, truputį raudona, bet po poros valandų praėjo. Taip pat oda buvo pastaruoju metu išsausėjus ir šiurkšti vietomis tai pasitarus su vaistinę kremuką nusipirkau tokį kaip ir gydomą. Tepiau jį, viskas gerai buvo. Po 5 dienų vėl į soliariumą nuėjau, šįkart jau 5 min. Grįžus namo išsigandau! Kojos beveik visos vien spuogeliai. Visur visur išberta, net ant klubų yra, ant rankų vidinėse pusėse ir šiek tiek. Jau beveik savaitė kaip nepraeina. Gal kas žinot ką daryt? Po savaitės važiuojam su draugais pasibūt tai nesmagu tokiom kojom, o pas odos daktarę talonų nėra.. Neišmanau ką daryt.. Situacija tikrai labai klaiki..

nebuvot saulėj kartais? mane šiemet pirmą kartą gyvenime išbėrė nuo saulės doh.gif nuo soliariumo to nėra buvę. Išgėriau vieną tabletė Claritine ir kitą dieną jau bėrimas buvo stipriai apmažėjęs, o dar po dienos jo visai neliko. http://www.camelia.l...?id=10000014542 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,Turiu klausima,kiek min pirma karta galima butu pabuti? Ir jei aliejuku negalima,tai gal galima tada kazkoki krema naudoti? 4u.gif o jus krutine deginate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DjuSoleil: 28 gegužės 2012 - 13:33
QUOTE(DjuSoleil @ 2012 05 28, 14:19)
Sveikutes,Turiu klausima,kiek min pirma karta galima butu pabuti? Ir jei aliejuku negalima,tai gal galima tada kazkoki krema naudoti? 4u.gif o jus krutine deginate?

Jei degat raudonai, skaudžiai, tai pradėkit nuo 5 min. Bus per akis ir didinkit paskui minučių skaičių. Aš einu, kai įdegu kaip noriu, po 8-10 min smile.gif
galite aliejuku, jei jis skirtas soliariumui, sako, kad kokosų aliejus labai tinka teptis prieš deginantis. Bet man aliejai nelabai išvis, sukaisti ir dar limpi visa doh.gif
kremą reiktų skirta spec. soliariumui skirtą, netiks tie, kurie skirti degintis saulėje. Nes jie su SPF, o kam SPF soliariume, juk nenorim saugotis nuo nenudegimo biggrin.gif
aš tai nuoda deginuos, nepatinka būt baltu užpakaliu ar balta krūtine schmoll.gif todėl iš dalies dėl to ir saulėje nemėgstu degintis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paaugle_panele @ 2012 05 27, 19:22)
Sveikos, nelabai radau kur daugiau galėčiau paklaust, tai nepykit labai, jei ne čia užklausiau  blush2.gif  Prieš vasarą kelis kartus norėjau į sorialiumą nueit, tačiau mano oda labai jautri. Nuėjau pirmą kartą 4min ir buvo viskas puiku, truputį raudona, bet po poros valandų praėjo. Taip pat oda buvo pastaruoju metu išsausėjus ir šiurkšti vietomis tai pasitarus su vaistinę kremuką nusipirkau tokį kaip ir gydomą. Tepiau jį, viskas gerai buvo. Po 5 dienų vėl į soliariumą nuėjau, šįkart jau 5 min. Grįžus namo išsigandau! Kojos beveik visos vien spuogeliai. Visur visur išberta, net ant klubų yra, ant rankų vidinėse pusėse ir šiek tiek. Jau beveik savaitė kaip nepraeina. Gal kas žinot ką daryt? Po savaitės važiuojam su draugais pasibūt tai nesmagu tokiom kojom, o pas odos daktarę talonų nėra.. Neišmanau ką daryt.. Situacija tikrai labai klaiki..



Saulėje dar nesideginau šiais metais.. tai gal ir nuo jos taip pat būtų..
Reiks pabandyt claritino.. O bėrimui praėjus, daugiau nebebėrė?
Atsakyti
QUOTE(paaugle_panele @ 2012 05 28, 18:24)
Saulėje dar nesideginau šiais metais.. tai gal ir nuo jos taip pat būtų..
Reiks pabandyt claritino.. O bėrimui praėjus, daugiau nebebėrė?

nea, nebebėrė. Tik pirmą kartą, kai pagavo daugiau saulės. Vakar vėl ilgokai prabuvau saulėje, bet jokio bėrimo smile.gif
Atsakyti
Gal kas lankotes Vilniuje , Kareiviu g. Ïmpulso s.k. soliariume "'Safari " ? Idomu kokie butu atsiliepimai, kazkaip nerandu jus internetinio psl. g.gif
Atsakyti
Labas mergaites, noriu paklaust. nuejau treciadieni i soliariuma, buvau 5 min stovimam. isejau is ten kaip niekur nieko, ne paraudus, nei ka. kai kitos iseina ir cirska net. vakar nuejau vel, jau buvau 7 min. ir vel tas pats. paziurejus i save man atrodo, kad dar labiau pabalau, o ne kazkoki atspalvi gavau. ar cia mano oda tokia neimli, ar cia soliariumas netikes?
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2012 07 21, 11:22)
Labas mergaites, noriu paklaust. nuejau treciadieni i soliariuma, buvau 5 min stovimam. isejau is ten kaip niekur nieko, ne paraudus, nei ka. kai kitos iseina ir cirska net. vakar nuejau vel, jau buvau 7 min. ir vel tas pats. paziurejus i save man atrodo, kad dar labiau pabalau, o ne kazkoki atspalvi gavau. ar cia mano oda tokia neimli, ar cia soliariumas netikes?

klausiau kartą soliariume, kodėl man kojos nedega, atsakė, tik gerai sudrėkinta oda gerai dega. Čia vienas variantas. Antras, gal reiktų kokio kremo? trečia, prastas soliariumas. Ketvirta, jūsų oda neimli, pagerkit beta karotino
Atsakyti
Noriu pagirti Sun city soliariumą Kaune smile.gif nusipirkau 100 lt abonentą, baigiu išvaikščioti ir tikrai įdegiau. Aptarnavimas malonus, soliariumas švarus. Prieš tai vaikščiojau į Equador soliariumą ir po abonento kaip niekur nieko, žodžiu efektas nesulyginamas, džiaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

nusipirkau si kremuka

http://www.google.co...B...247&bih=677

jau beveik 3 men. naudoju beta karotino kapsules, dbr pradesiu lankytis soliariume. Kaip manot, ar gerai idegsiu? smile.gif esu sviesiaode, nors po beta karotino kapsuliu nebe tokia balta iki melynumo, o siek tiek rusva pasidarius smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardumas @ 2012 08 15, 12:52)
Sveikutes smile.gif

nusipirkau si kremuka

http://www.google.co...B...247&bih=677

jau beveik 3 men. naudoju beta karotino kapsules, dbr pradesiu lankytis soliariume. Kaip manot, ar gerai idegsiu? smile.gif esu sviesiaode, nors po beta karotino kapsuliu nebe tokia balta iki melynumo, o siek tiek rusva pasidarius  smile.gif  smile.gif

aišku įdegsit. Matau esat UK, girdėjau kartą LaBamboj, kad UK soliariumai tai ne Lietuvoj, po 10 min soliariume UK į ligoninę išvežtų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 08 15, 13:29)
aišku įdegsit. Matau esat UK, girdėjau kartą LaBamboj, kad UK soliariumai tai ne  Lietuvoj, po  10 min soliariume UK į ligoninę išvežtų  doh.gif



Jauciu taip, nes kaip pries kelis men. buvau nuejusi pirma karta 6 min., tai laukiau kada iseisiu.. nesveikai karsta buvo g.gif
Atsakyti