Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

Sveikos, merginos, labai atsiprašau jei kartosiuosi su savo klausimais, nes perskaičiau tik gal paskutinių 10psl temos, neperverčiau visos ax.gif blush2.gif

Taigi niekada nesilankiau prieš tai soliariume, bet dabar prispyrė reikalas, buvau 2 kartus po 6minutes. Tarp pirmo ir antro apsilankymo - 5 dienos. Ir jau gan labai matosi įdegis, ir tai man atrodo kažkaip įtartina, nes čia skaičiau žmonės eina po 10kartu ir ne po 6 minutes, tai kaip atrodyčiau po tiek kartų, jei ir po kelių jau matosi įdegis doh.gif taigi galvoju gal soliariume lempos per stiprios? Beje buvau gulimame, bet kitą apsilankymą darysiu stovimame, nes noriu ir pažastis padeginti, gulimam neina rankų pakelt biggrin.gif

Ir dar vieną klausimą turiu, aš nebenoriu kad man veidas degintusi ten smile.gif ar soliariumo kremai yra vien padedantys įrusti, ar yra ir tokių, kuriais pasitepus galima apsaugoti visiškai veidą nuo įdegio?
Atsakyti
QUOTE(The Giedre @ 2012 05 06, 19:18)
<...> Ir dar vieną klausimą turiu, aš nebenoriu kad man veidas degintusi ten smile.gif ar soliariumo kremai yra vien padedantys įrusti, ar yra ir tokių, kuriais pasitepus galima apsaugoti visiškai veidą nuo įdegio?


Aš eidavau į Solisun gulimą, tai ten būdavo galima susilpninti arba visai išjungti veido lempas mirksiukas.gif Manau, kitur irgi turėtų būt tokia funkcija g.gif
Atsakyti
QUOTE(The Giedre @ 2012 05 06, 18:18)
Sveikos, merginos, labai atsiprašau jei kartosiuosi su savo klausimais, nes perskaičiau tik gal paskutinių 10psl temos, neperverčiau visos  ax.gif  blush2.gif

Taigi niekada nesilankiau prieš tai soliariume, bet dabar prispyrė reikalas, buvau 2 kartus po 6minutes. Tarp pirmo ir antro apsilankymo - 5 dienos. Ir jau gan labai matosi įdegis, ir tai man atrodo kažkaip įtartina, nes čia skaičiau žmonės eina po 10kartu ir ne po 6 minutes, tai kaip atrodyčiau po tiek kartų, jei ir po kelių jau matosi įdegis  doh.gif  taigi galvoju gal soliariume lempos per stiprios? Beje buvau gulimame, bet kitą apsilankymą darysiu stovimame, nes noriu ir pažastis padeginti, gulimam neina rankų pakelt  biggrin.gif

Ir dar vieną klausimą turiu, aš nebenoriu kad man veidas degintusi ten smile.gif ar soliariumo kremai yra vien padedantys įrusti, ar yra ir tokių, kuriais pasitepus galima apsaugoti visiškai veidą nuo įdegio?

Idegimo spartumas ir tamsumas priklauso nuo tavo odos tipo,matyt turi 3 tipa todel labai greitai ir tamsiai idegi smile.gif Sveikinu 4u.gif Kremu tikrai nera,nes visi y soliariuma eina idegt smile.gif Siulyciau eiti y gulima kur issijungia veido lempos arba einant y stovima veida uzsidengti pvz su kepurele kurias duoda soliariumuose arba su servetele,kaip ismanysit smile.gif)
Atsakyti
Sveikos..soliariume buvau laabai seniai taigi esu naturalios odos spalvos, maniske palyginus lengvai idega sauleje..noreciau paklausti jusu patarimo koki krema man nusipirkti?noriu bronzinio idegio bet kad nebutu tas kremas per riebus nes maniske oda normali...kadangi esu ne Lietuvoje o Norvegijoje..buvau uzsukusi ir pasiziurejau kad aparatuose galma isigyti kremu: PLAYBOY GLAM BLACK BRONZER......PLAYBOY GLOW GIRL XLRBR....BRONZE COUTURE LIMITED RESERVE.....BOOST PINK FOR WOMAN 5 SHADES DARKER OPTIMIZING BLACK BRONZING LOTION........BOOST BLACK CREAMY OIL WITH BRONZERS... o buteliukais tik pirmi du yra pirkti
Papildyta:
Galit parasyti koki krema pasiulysite man isigyti 4u.gif
Atsakyti
O kaip sis kremukas?
http://www.beautysho...zini-atspalvi-1
Atsakyti
Išvaikščiojau 50lt abonentą į Kauno Equador - jokio poveikio. Jokio! Mano skruostai po kelių valandų buvimo saulėje ar kelių min. deginimosi soliariume vakare būna rausvi (kartais net gerokai), o čia nueinu ir nieko. Kūno oda kaip buvo balta taip ir liko, eidavau po 10 min į stovimą, naudojau kremuką... Pravalas smile.gif Pernai vasarą kai ten eidavau stovimam ir 8 minučių pakakdavo, su 100lt abonentu gražiai įrudus buvau. Daugiau kojos ten nekelsiu..
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2012 05 23, 19:44)
Išvaikščiojau 50lt abonentą į Kauno Equador - jokio poveikio. Jokio! Mano skruostai po kelių valandų buvimo saulėje ar kelių min. deginimosi soliariume vakare būna rausvi (kartais net gerokai), o čia nueinu ir nieko. Kūno oda kaip buvo balta taip ir liko, eidavau po 10 min į stovimą, naudojau kremuką... Pravalas  smile.gif Pernai vasarą kai ten eidavau stovimam ir 8 minučių pakakdavo, su 100lt abonentu gražiai įrudus buvau. Daugiau kojos ten nekelsiu..

Dėl odos rausvumo, tai manau neparausta dėl to, kad lempos pagal naujus standartus smile.gif Aš ten irgi pradėjau vaikščiot, tai po 4 kartų jau gerokai matosi įdegis (nors pradėjau visiškai balta po žiemos), einu į stovimą su purškiamu vandenuku, man patinka smile.gif

Va Solisun nerekomenduoju niekam į 7 stovimą kabiną, buvau nuėjus pirmą kartą ir tik ji laisva buvo, tai po 3 minučių skubiai teko išeit nebaigus degintis - nesveikai karšta, vėjelio normalaus nėra, bloga tik pasidarė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^^liutuke: 23 gegužės 2012 - 20:19
QUOTE(^^liutuke @ 2012 05 23, 21:16)
Dėl odos rausvumo, tai manau neparausta dėl to, kad lempos pagal naujus standartus smile.gif Aš ten irgi pradėjau vaikščiot, tai po 4 kartų jau gerokai matosi įdegis (nors pradėjau visiškai balta po žiemos), einu į stovimą su purškiamu vandenuku, man patinka smile.gif

Va Solisun nerekomenduoju niekam į 7 stovimą kabiną, buvau nuėjus pirmą kartą ir tik ji laisva buvo, tai po 3 minučių skubiai teko išeit nebaigus degintis - nesveikai karšta, vėjelio normalaus nėra, bloga tik pasidarė...

Ir man patikdavo ten trecioj kabinoj, išskyrus tai, kad neįdegu biggrin.gif Skaitau nete dabar tiek Equador, tiek Solisun turi 0,3W/m2 apšvietos lempas, negi čia jos mane taip veikia,kad neįdegu..? O jau planavau eit į Solisun
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2012 05 23, 21:22)
Ir man patikdavo ten trecioj kabinoj, išskyrus tai, kad neįdegu  biggrin.gif  Skaitau nete dabar tiek Equador, tiek Solisun turi 0,3W/m2 apšvietos lempas, negi čia jos mane taip veikia,kad neįdegu..? O jau planavau eit į Solisun

Kiek suprantu tai dėl šių lempų degama iš karto rusvai, mažesnė paraudimo tikimybė, mano oda taip pat nė kiek nebūna paraudusi, bet įdegis tikrai man matosi g.gif
Atsakyti
visad eidavau į Solisun'ą ar kokį kitą soliariumą. Bet vakar buvau mieste, pakeliui LaBamba, nusprendžiau apsilankyt ten. Jau po pirmo karto įdegis matosi. Dar nei vienam soliariume pirmu kartu nesu taip gerai įdegus. Brangiau, bet geriau rečiau ir kokybiškiau ....
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 05 25, 22:19)
visad eidavau į Solisun'ą ar kokį kitą soliariumą. Bet vakar buvau mieste, pakeliui LaBamba, nusprendžiau apsilankyt ten. Jau po pirmo karto įdegis matosi. Dar nei vienam soliariume pirmu kartu nesu taip gerai įdegus. Brangiau, bet geriau rečiau ir kokybiškiau ....

pas mus mieste antraip-labamba labai smuksui schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, nelabai radau kur daugiau galėčiau paklaust, tai nepykit labai, jei ne čia užklausiau blush2.gif Prieš vasarą kelis kartus norėjau į sorialiumą nueit, tačiau mano oda labai jautri. Nuėjau pirmą kartą 4min ir buvo viskas puiku, truputį raudona, bet po poros valandų praėjo. Taip pat oda buvo pastaruoju metu išsausėjus ir šiurkšti vietomis tai pasitarus su vaistinę kremuką nusipirkau tokį kaip ir gydomą. Tepiau jį, viskas gerai buvo. Po 5 dienų vėl į soliariumą nuėjau, šįkart jau 5 min. Grįžus namo išsigandau! Kojos beveik visos vien spuogeliai. Visur visur išberta, net ant klubų yra, ant rankų vidinėse pusėse ir šiek tiek. Jau beveik savaitė kaip nepraeina. Gal kas žinot ką daryt? Po savaitės važiuojam su draugais pasibūt tai nesmagu tokiom kojom, o pas odos daktarę talonų nėra.. Neišmanau ką daryt.. Situacija tikrai labai klaiki..
Atsakyti