Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(_dalyvė_ @ 2012 03 11, 21:21)
Sveikos merginos  smile.gif
Niekada nemėginau įdegti soliariume, bet prispyrė reikalas, kad vienai didelei progai renku suknele, ją užsidėjus esu balta .. Galvoju nueiti į soliariumą ir pabandyti greitai įdegti, keletą savaičių teliko. Reikalas tas, kad vasara, kai būna saulė, aš labai gerai įdegu ir būnu kaip mulatė, o dabar gerokai šviesesnė, dar šviesi suknelė, tai ... Viena išeitis. IR mąstau, kiek gi man tų apsilankymų reikėtų ? Ir kiek laiko pirmąjį kartą?
Kuri geriau rekomenduotumėte, stovimą ar gulimą? Manau, kad stovimas būtų geriau, nors nesu bandžiusi. 4u.gif
P.S nenoriu įdegti kaip vasara, bet bent šiek tiek įgauti tamsesnės spalvos. rolleyes.gif


Pirmą kartą visuomet rekomenduojama kuo mažiau minučių imt, geriausia 5-6, aišku jei oda nėra visiškai balta, galbūt ir šiek tiek daugiau tada galima smile.gif Iš tikrųjų soliariume mergaitės realiai matydamos odos spalvą patars kiek minučių pirmą kartą eiti.

Stovimam lygesnis įdegis būna, bet gulimam pvz man veidas lengviau įdega. Galima pamaišyti, ir į gulimą ir į stovimą nueiti.

Dėl to kiek apsilankymų reikės, tai čia jau labai individualus dalykas ir sunku pasakyti. Man užtenka į mėnesį 1-2 kartus nueiti ir laikosi švelnus, rusvas, natūralus atspalvis (pradžioj taip pat nedaug reik nueit, užtenka 3-jų kartų, kad įdegti) nors vasarą saulė neima manęs, o va sesuo šimtadieniui norėjo įdegti, turėjo dvi savaites tam, bet jos beveik visai neėmė soliariumas... Ir su kremukais bandė, ir be... vos vos matėsi įdegis po 4-rių kartų (tikrai buvo neverta pinigus leist dėl tiek).

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu jusu patarimo. Neapsisprendziu koki kremuka pirkti, ar Swedish Beauty Dark Escape ar Swedish Beauty Bronze Voyage. Noriu taip tamsiau degti, nors ir seip rudai degu, tačiau vis dar esu nepatenkinta. Aciu uz patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ganntalle @ 2012 03 15, 19:48)
Sveikos merginos, noriu jusu patarimo. Neapsisprendziu koki kremuka pirkti, ar Swedish Beauty Dark Escape ar Swedish Beauty Bronze Voyage. Noriu taip tamsiau degti, nors ir seip rudai degu, tačiau vis dar esu nepatenkinta. Aciu uz patarimus  smile.gif

Soliariumo kremai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 15, 19:52)

Dėl kremo, parašiau į jūsų rekomenduotą temą. Ryt eisiu išbandyti pirmą kartą stovimojo soliariumo, sakė, kad efektingesnis įdegis bus. Dabar dilema dėl kremo.. doh.gif
Atsakyti
sveikos, deginantis soliariume visas kunas irudo jau neblogai , o kojos kaip buvo baltuteles taip ir liko g.gif del ko taip galejo nutikti ?
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2012 04 01, 10:47)
sveikos,  deginantis soliariume  visas kunas irudo jau neblogai , o kojos kaip buvo baltuteles  taip ir liko  g.gif    del ko taip galejo nutikti ?

O kiek Jus kartų jau buvote? Aš lankausi, bet kolkas niekooo doh.gif Jau ryt mėginsiu antrąjį abonementą ...
Sako, kad gulimas labiau "kaitina" dekolte ir veidą, o stovimas atvirkščiai - pilvą, kojas. Nežinau kiek tame yra tiesios, lankausi ir gulimame ir stovimame - kolkas nieko.
Atsakyti
QUOTE(_dalyvė_ @ 2012 04 01, 23:14)
O kiek Jus kartų jau buvote? Aš lankausi, bet kolkas niekooo  doh.gif  Jau ryt mėginsiu antrąjį abonementą ...
Sako, kad gulimas labiau "kaitina" dekolte ir veidą, o stovimas atvirkščiai - pilvą, kojas. Nežinau kiek tame yra tiesios, lankausi ir gulimame ir stovimame - kolkas nieko.

na as ne pati su manim viskas ok smile.gif po 8 kartu jau esu irudusi,o va mama jau 10 kartu buvo visas kunas kaip ir isudes o kojos baltuteles, pas ja tokia oda net i melynuma nuo baltumo doh.gif visai napakeite spalvos g.gif g.gif
del ko taip , beje ji eina tik i stovima .
Atsakyti
QUOTE(_dalyvė_ @ 2012 04 01, 21:14)
O kiek Jus kartų jau buvote? Aš lankausi, bet kolkas niekooo  doh.gif  Jau ryt mėginsiu antrąjį abonementą ...
Sako, kad gulimas labiau "kaitina" dekolte ir veidą, o stovimas atvirkščiai - pilvą, kojas. Nežinau kiek tame yra tiesios, lankausi ir gulimame ir stovimame - kolkas nieko.

Stovimam kaip tik labiau veidas ir kojos dega, nes yra istisines lempos ir dedasi 180w, o gulimam tik 160w
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 04 02, 17:21)
Stovimam kaip tik labiau veidas ir kojos dega, nes yra istisines lempos ir dedasi 180w, o gulimam tik 160w

na bet kojos net nepakeite spalvos g.gif gal cia kaskas is vidaus? zinau kad jei labai greit ir rudai nudegi tai kaskas su skydliauke negerai , o jei neidega visai g.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2012 04 02, 15:49)
na bet kojos net nepakeite spalvos  g.gif    gal cia kaskas is vidaus?  zinau kad jei labai greit ir  rudai nudegi tai kaskas su skydliauke negerai , o  jei neidega visai  g.gif

Gal tiesiog kojos sunkiau dega,sunku ka pasakyti kai nieko nematau smile.gif Dar kiek zinau kojos neidega jei buna pasalusios. Siulyciau kojas pasitepti su kremu kuris turi dilgciuku gal pades. Man asmeniskai visas kunas greitai idega ypac pilvas,o veidas laaabai sunkiai,atrodo,kad isvis nieko ir yra baltas smile.gif Bet naudoju specialu kremuka veidui ir po biski po biski rusta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 04 03, 12:20)
Gal tiesiog kojos sunkiau dega,sunku ka pasakyti kai nieko nematau smile.gif Dar kiek zinau kojos neidega jei buna pasalusios. Siulyciau kojas pasitepti su kremu kuris turi dilgciuku gal pades. Man asmeniskai visas kunas greitai idega ypac pilvas,o veidas laaabai sunkiai,atrodo,kad isvis nieko ir yra baltas smile.gif Bet naudoju specialu kremuka veidui ir po biski po biski rusta smile.gif


na buvo pasalusi kojas bet pirstus koju , gal vistiek kaska reiskia g.gif ir viena koja operuota , ji jos kaip ir nejaucia . gal del to g.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2012 04 03, 12:40)
na buvo pasalusi kojas bet pirstus koju , gal vistiek kaska reiskia  g.gif  ir viena koja operuota , ji jos kaip ir nejaucia . gal del to  g.gif

Taip gali visko buti smile.gif Siulyciau isbandyti ta kremuka su tinglu jei nepades tai jau nepades reiskias matyt melaninas nesigamina kojuose. O kaip vasara saulej? Taip pat?
Atsakyti