Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

smile.gif Sveikos, norejau paklausti,i kokius soliariumui einat?tie kur pigesni,tai yra po 1lt/min,ar brangesni 1,25lt/min. Yra kazkoks skirtumas tu 2min skirtumas,kuris geresnis? smile.gif ax.gif 4u.gif Apie Solisun soliariumus. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2011 11 27, 13:53)
Gal kas galėtų palygint Kauno Akropoly esančius La Bamba ir Solisun?  ax.gif


Aš nors visiška naujokė soliariumų srity, bet aplankiau jau tris skirtingus, ir La bamba paliko patį prasčiausią įspūdį. unsure.gif Tiesa, akropoly buvau Solisun, ne La bamboj, tai iš aplankytų jis man turbūt labiausiai patiko, nors prieš tai buvau Saulės studijoj berods, Pramonės maximoj, nieko itin blogo pasakyt taip pat negaliu. O va, La bamboj, tai nežinau.. Buvau S. Daukanto g., tai visiškai nepatiko. Visų pirma, atėjau kai išeidinėjo viena mergina iš stovimo, kadangi ir aš ten norėjau, tai dirbanti ten mergaitė pasakė, kad tuoj išvalys, praktiškai net apsisukt nespėjau, kai ji jau buvo "išvalius" jį.. blink.gif
O ir įdegio prasme, Solisun'e kažkaip labiausiai patiko, nelabai, aišku, aš dar susipažinus su tom lempom, stiprumais ir t.t., bet buvau kažkokiam, kur lempos stipresnės ar kž. pn. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2012 01 11, 12:38)
kremu nuodojuosi visada smile.gif eidavau po 10-12 min,nes nesu is tu bataodziu visai,ir mazdaug karta du per savaite. Paskutini kart nuejau buvo tik ka pakeistos lempos, vakare ziuriu taskiukai smile.gif gerai kad jie man nera dideli,bet toliau eit bijau,kad jie neplistu. Tai koki menesi jau neinu,gal kiek jie apmazejo,bet tikrai dar nera pranyke  g.gif



Sveikos, na pas mane irgi ant blauzdu yra papilta mazais baltais taskiukais, jau kokie metai, jie nei mazeja, nei dideja, tik kai pabalu nebesimato. O siaip esu turejusi ir viena balta deme gal kokiu 2cm skersmens, nu ji kaip atsirado greitai, taip ir isnyko biggrin.gif tik nepamenu ar po viso kuno nubaltejimo ar deginantis... soliariumu patirtis 8metai, aisku pastovumu nepasizymiu, nusibosta lotuliukas.gif

Gal kuri patars ka su strazdanomis daryti? Veidukas pas mane taip negraziai i plemus eina verysad.gif snd kaip tik nuejau nauja krema isbandyti VINTAGE, nu tai ispudis nekoks, o is atsiliepimu turetu buti labai geras, strazdanos tiesiog ant paakiu sulipo visos ir dar smarve man itartina...

Kaip tik pasiskaitinejau, kad ne viena as tokia strazdane lotuliukas.gif tai klausimas gal bandet specialius veidui kremus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrina: 27 sausio 2012 - 17:43
QUOTE(Ausrina @ 2012 01 27, 17:38)
Gal kuri patars ka su strazdanomis daryti? Veidukas pas mane taip negraziai i plemus eina  verysad.gif  snd kaip tik nuejau nauja krema isbandyti VINTAGE, nu tai ispudis nekoks, o is atsiliepimu turetu buti labai geras, strazdanos tiesiog ant paakiu sulipo visos ir dar smarve man itartina...

Kaip tik pasiskaitinejau, kad ne viena as tokia strazdane  lotuliukas.gif  tai klausimas gal bandet specialius veidui kremus?

Sveikute einu as i Eqvadora turejau abonementa. Strazdanu istrauke laabai daug nepergyvenau kol ju neatsirado virs voku ir virsutines lupos nu taip negrazu. Nustojau aiti. Dabar vel ainu issijunginejau lempas veido, bet paklausiau ar turi butent kremu sakau jau neapsikenciu per daug tu strazdanu net vasara tiek neturiu doh.gif Tai zinoma sako turim apsauginiu kremu mano aks ti taip blink.gif kur anksciau buvau ir skrudinau ta veida verysad.gif Nezinau po pirmo pasitepimo kas ten pasikeite bet sakeu desiu pleistrus ant lupu ir voku lotuliukas.gif Margutis net vasara toke niekad nebudavau ot prisidirbau lotuliukas.gif Australian gold kremuka emeu su naturaleis bronzantais, kad nors biski veida paspalvintu. Arba is viso zadu nejungt veido lempu ir terliotis kremukais su atspalviu kas belieka verysad.gif
Atsakyti
nu jo, man irgi kad ir kiek saulei deginciausi vasara nera taip baisiai tu pleiskanu. Soliariume toks jausmas, kad jos i plotus koncentruojasi. Nebent gal betakatotena pradeti gerti, nu bet nzn ar pades sad.gif
Atsakyti
O kuris geresnis? "Primadona" esantis Daukanto g. ar "Savam" esantis soliariumas? 4u.gif Ar kokį nors kitą Kaune pasiūlytumėt? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos. Noriu Jūsų kai ko paklausti 4u.gif .
Aš eidavau tik į vertikalų soleriumą. Dabar jis uždarytas, teko eiti į horizontalų... ar ten vartytis reikia kad įdegtum, nes man įdegė tik priekis, nugara -ne. blink.gif lotuliukas.gif
nesupratau..tik namuose pastebėjau kai pradėjo spalva ryškėti..
Atsakyti
QUOTE(AKOS @ 2012 03 05, 22:37)
Sveikos. Noriu Jūsų kai ko paklausti 4u.gif .
Aš eidavau tik į vertikalų soleriumą. Dabar jis uždarytas, teko eiti į horizontalų... ar ten vartytis reikia kad įdegtum, nes man įdegė tik priekis, nugara -ne. blink.gif  lotuliukas.gif
nesupratau..tik namuose pastebėjau kai pradėjo spalva ryškėti..



Aš tai niekada nesivartau, vieną kartą bandžiau, bet labai jau nepatogu... biggrin.gif O man tai priešingai būna, žinoma įdega visas kūnas, bet nugara šiek tiek tamsiau nei priekis biggrin.gif

Arba galbūt Jums atrodo, kad priekis labiau įdegė, nes veido lempos stipresnės gulimam. Tai jei kaklas ir krūtinė labiau paraudo (vistiek čia jautresnė oda yra), tai gal tiesiog dėl tų stipresnių lempų? g.gif Nes man pirmais kartais (arba jei po ilgesnės pertraukos nueinu), tai taip būna, bet po to sekančius kartus nebebūna taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Charlotta @ 2012 03 06, 12:29)
Aš tai niekada nesivartau, vieną kartą bandžiau, bet labai jau nepatogu...  biggrin.gif  O man tai priešingai būna, žinoma įdega visas kūnas, bet nugara šiek tiek tamsiau nei priekis biggrin.gif

Arba galbūt Jums atrodo, kad priekis labiau įdegė, nes veido lempos stipresnės gulimam. Tai jei kaklas ir krūtinė labiau paraudo (vistiek čia jautresnė oda yra), tai gal tiesiog dėl tų stipresnių lempų?  g.gif Nes man pirmais kartais (arba jei po ilgesnės pertraukos nueinu), tai taip būna, bet po to sekančius kartus nebebūna taip  smile.gif

Ačiū, Charlotta. Galbūt taip ir yra kaip sakai, rytoj pabandysiu antrą kartą nueiti, parašysiu kaip sekėsi.
Na tikrai seniai jau buvau soleriume.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(AKOS @ 2012 03 06, 12:07)
Ačiū, Charlotta. Galbūt taip ir yra kaip sakai, rytoj pabandysiu antrą kartą nueiti, parašysiu kaip sekėsi.
Na tikrai seniai jau buvau soleriume.. g.gif


Lauksiu, tikiuosi viskas bus gerai mirksiukas.gif O jei ne, tai galbūt pačiam soliariume nevienodo stiprumo lempos, nors abejočiau tuo g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaud @ 2012 02 17, 22:47)
savanoriu 206 yra soliariumas 10-14 val tik 90ct o nuo 14-19 1.10, ir savaitgaliais po 0.90ct. pati ten nueinu geras gulimas smile.gif


O kiek ten soliariumu? O ten is anksto reikia pasiskambinti ar ne? Ar daug zmoniu ten buna?

QUOTE(AKOS)
nes man įdegė tik priekis, nugara -ne. blink.gif lotuliukas.gif
nesupratau..tik namuose pastebėjau kai pradėjo spalva ryškėti..


Man panasiai buvo bet tada is vis nenormaliai idegiau, ties krutine ir slaunys priekyje labiausiai idege,o blauzdos ne doh.gif toks jausmas kad prie juros pusiau apsirengus buciau deginusi. O juk soliarumu esme ir yra ta kad per trumpa laika gauti LYGU idegi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika852: 06 kovo 2012 - 14:55
Sveikos merginos smile.gif
Niekada nemėginau įdegti soliariume, bet prispyrė reikalas, kad vienai didelei progai renku suknele, ją užsidėjus esu balta .. Galvoju nueiti į soliariumą ir pabandyti greitai įdegti, keletą savaičių teliko. Reikalas tas, kad vasara, kai būna saulė, aš labai gerai įdegu ir būnu kaip mulatė, o dabar gerokai šviesesnė, dar šviesi suknelė, tai ... Viena išeitis. IR mąstau, kiek gi man tų apsilankymų reikėtų ? Ir kiek laiko pirmąjį kartą?
Kuri geriau rekomenduotumėte, stovimą ar gulimą? Manau, kad stovimas būtų geriau, nors nesu bandžiusi. 4u.gif
P.S nenoriu įdegti kaip vasara, bet bent šiek tiek įgauti tamsesnės spalvos. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _dalyvė_: 11 kovo 2012 - 20:23