Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

bent aš įdegio palaikymui einu kas savaitę arba kas pusantros- jei į stovimą 8min, jei į gulimą 10min ir man pilnai užtenka 4u.gif o įdegį pasiekiu pirmus 2 kartus po 5-6min, tada 8min vieną kartą ir tada jau 10min kelis kartus ir įdegis rudutis thumbup.gif na bet čia mano oda taip įdega ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif o man po solairiumo islindo keletas baltiu demeliu....pora mazu ant kojus,viena ant nugaros doh.gif itariu galiu pamirst jau deginimasi ? gal buvo kuriai taip ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2012 01 10, 22:10)
Sveikos merginos  4u.gif  o man po solairiumo islindo keletas baltiu demeliu....pora mazu ant kojus,viena ant nugaros  doh.gif  itariu galiu pamirst jau deginimasi ? gal buvo kuriai taip ?  4u.gif

Oho g.gif , o kiek kartų buvot, po kiek laiko, ar su kremukų deginotės? Aš, aišku, nieko patart negaliu, bet įdomu, ar nuo dažnumo čia taip nutinka, ar be kremo gal deginantis, ar nuo odos tipo (čia jau kas išmano gal parašys)? Nesinori, kad taip nutiktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2012 01 10, 22:10)
Sveikos merginos  4u.gif  o man po solairiumo islindo keletas baltiu demeliu....pora mazu ant kojus,viena ant nugaros  doh.gif  itariu galiu pamirst jau deginimasi ? gal buvo kuriai taip ?  4u.gif

mano sesei yra taip buve,bet jos pranykdavo g.gif degindavosi su kremu,apie 7-10 min visada,t.y. 2 kartus i savaite g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 01 11, 12:20)
mano sesei yra taip buve,bet jos pranykdavo g.gif degindavosi su kremu,apie 7-10 min visada,t.y. 2 kartus i savaite g.gif

kremu nuodojuosi visada smile.gif eidavau po 10-12 min,nes nesu is tu bataodziu visai,ir mazdaug karta du per savaite. Paskutini kart nuejau buvo tik ka pakeistos lempos, vakare ziuriu taskiukai smile.gif gerai kad jie man nera dideli,bet toliau eit bijau,kad jie neplistu. Tai koki menesi jau neinu,gal kiek jie apmazejo,bet tikrai dar nera pranyke g.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2012 01 11, 11:38)
kremu nuodojuosi visada smile.gif eidavau po 10-12 min,nes nesu is tu bataodziu visai,ir mazdaug karta du per savaite. Paskutini kart nuejau buvo tik ka pakeistos lempos, vakare ziuriu taskiukai smile.gif gerai kad jie man nera dideli,bet toliau eit bijau,kad jie neplistu. Tai koki menesi jau neinu,gal kiek jie apmazejo,bet tikrai dar nera pranyke  g.gif

gal del to kad esi baltaode.as esu irgi tokia,todel i soliariumus neinu.o ypac dar kas tiek daug min eini g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 01 11, 14:53)
gal del to kad esi baltaode.as esu irgi tokia,todel i soliariumus neinu.o ypac dar kas tiek daug min eini g.gif

rasiau kas nesu baltaode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2012 01 11, 14:14)
rasiau kas nesu baltaode smile.gif

soriuks blush2.gif nedaskaiciau doh.gif

na tada jei ne baltaode,tai nzn kame reples galetu buti g.gif bet buk atsagri,kad kokio odos vezio neisivarytum,neduok die unsure.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad daug yra po 10-12min ir kartą ar du per savaitę doh.gif Čia temoj mergina dirbanti soliariume rašė, kad eina 1-ą kartą per mėnesį apie 10 min, tai gal nusimano , kiek eiti...
Atsakyti
QUOTE(gražutė @ 2012 01 12, 01:09)
Man atrodo, kad daug yra po 10-12min ir kartą ar du per savaitę doh.gif  Čia temoj mergina dirbanti soliariume rašė, kad eina 1-ą kartą per mėnesį apie 10 min, tai gal nusimano , kiek eiti...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 12 sausio 2012 - 07:49
QUOTE(gražutė @ 2012 01 12, 02:09)
Man atrodo, kad daug yra po 10-12min ir kartą ar du per savaitę doh.gif  Čia temoj mergina dirbanti soliariume rašė, kad eina 1-ą kartą per mėnesį apie 10 min, tai gal nusimano , kiek eiti...

Gal i savaite 10 min tai ir sutikciau,bet jei per menesi,tai net palaikyt idegiui neuztektu,nebent gal kokiais papaildomai savaiminio idegio kremais tepant
Papildyta:
QUOTE(Fifux'e @ 2012 01 11, 16:25)
soriuks blush2.gif nedaskaiciau doh.gif

na tada jei ne baltaode,tai nzn kame reples galetu buti g.gif bet buk atsagri,kad kokio odos vezio neisivarytum,neduok die unsure.gif

4u.gif na gal ne smile.gif as ne visa laika cia taip eidavau istisai,tik pora pskutiniu menesiu,norejau cia vis tom sventem pasiruost smile.gif taip eidavau i savaite karta,o pries sventes pora ,kartais ir trys gaudavos
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2011 02 25, 19:27)
Sveikos.noriu pradet vaiksciot i soliariuma.bet viena karta nuejau,bet darbuotoja tokia ragana pasitaike.pasakiau kad atejau pirma karta tai apsauke ir pasake,kad nemoksom ner ko vaiksciot po soliariumus....gal galit padet,kur vilniuje apsilankyt,kad neuzsiraut ant tokiu raganu?aciu


cia jau niekad negali zinoti kur ant kokios papulsi ;D
Atsakyti