Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(gražutė @ 2012 01 01, 15:36)
Siaubas, kaip baisu... verysad.gif o kur kreiptis, kas prižiūri tuos soliariumus? Paskambinčiau, lai patikrina, o tai eina pilnu tempu ten merginos, tai joms gi negerai sveikatai. Be to, pati dabar pergyvenu, kad į tokį nuėjau blink.gif

Na nuo vieno karto nieko neatsitiks tikrai. Siaip higiena y metus tikrina viena karta,bet tik viena smile.gif) Ten siaip ir galima kreiptis,bet kiek zinau jie atsiuncia pranesima,kad tikrins,tai staigiai gali pakeisti lempas ir viska sutvarkyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 01 01, 18:29)
Na nuo vieno karto nieko neatsitiks tikrai. Siaip higiena y metus tikrina viena karta,bet tik viena smile.gif) Ten siaip ir galima kreiptis,bet kiek zinau jie atsiuncia pranesima,kad tikrins,tai  staigiai gali pakeisti lempas ir viska sutvarkyti smile.gif

Nu ir gerai, lai susitvarko, reiks paskambinti. O dar iškilo klausimas g.gif Jeigu pats soliariumas senas, o lempos naujos, tai viskas jam gerai? Ar vis tiktai geriau kuo naujesnis ir pats aparatas (jei taip galima išsireikšti)?
Va, dar radau "ant ultravioletinių spindulių spinduolių (lempų) turi būti ultravioletinių spindulių filtrai. Draudžiama naudoti soliariumą, jeigu pasibaigęs ultravioletinių spindulių spinduolių galiojimo laikas,“ – pasakoja VVSPT Saugos kontrolės skyriaus vedėja Jurgita Suraučienė." O kaip patikrinti, ar yra tie filtrai ir spinduolių galiojimo laiką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gražutė: 01 sausio 2012 - 21:39
QUOTE(gražutė @ 2012 01 01, 21:26)
Nu ir gerai, lai susitvarko, reiks paskambinti. O dar iškilo klausimas g.gif Jeigu pats soliariumas senas, o lempos naujos, tai viskas jam gerai? Ar vis tiktai geriau kuo naujesnis ir  pats aparatas (jei taip galima išsireikšti)?
Va, dar radau "ant ultravioletinių spindulių spinduolių (lempų) turi būti ultravioletinių spindulių filtrai. Draudžiama naudoti soliariumą, jeigu pasibaigęs ultravioletinių spindulių spinduolių galiojimo laikas,“ – pasakoja VVSPT Saugos kontrolės skyriaus vedėja Jurgita Suraučienė."  O kaip patikrinti, ar yra tie filtrai ir spinduolių galiojimo laiką?

Na del galiojimo tai tik darbuotojas zinos smile.gif o soliariumas jei senas, bet lempos naujos tai nera blogai, soliariumas kuo naujesnis tuo jis patogesnis, gros muzika, bus kondicionierius, dar kazkokios papildomos lempos. Kuo daugiau pribumbasu tuo brangesnis bus. Svarbiausia lempos kad geros butu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, turiu klausimuka 4u.gif Pradejau degintis (jau 3 savaites), bet vis nedristu veido deginti, nes man nuo saules ir soliariumu labai daug strazdanu atsiranda cray.gif gal turit ka patart apart pudros tepimo? nes kremai dar labiau intensyvina skrudima, o tai reiskia ir strazdanu imluma.. ner kazkokiu kitu priemoniu ar pan? blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorotele @ 2012 01 02, 13:10)
Sveikutes, turiu klausimuka  4u.gif  Pradejau degintis (jau 3 savaites), bet vis nedristu veido deginti, nes man nuo saules ir soliariumu labai daug strazdanu atsiranda  cray.gif gal turit ka patart apart pudros tepimo? nes kremai dar labiau intensyvina skrudima, o tai reiskia ir strazdanu imluma.. ner kazkokiu kitu priemoniu ar pan? blink.gif  g.gif

Tikrai niekas nepades pabodo tepliotis man idegio kremais. Nutariau but nubuciuota tongue.gif Veidas visas visas straazdanelem nusetas, bet man tai nemaiso biggrin.gif Uztat irudus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2012 01 02, 15:48)
Tikrai niekas nepades pabodo tepliotis man idegio kremais. Nutariau but nubuciuota  tongue.gif Veidas visas visas straazdanelem nusetas, bet man tai nemaiso biggrin.gif Uztat irudus  blush2.gif


niu man ne visas, tik nosis ir i sonus nuo jos, bei' ciut virs lupos.. bet as ju nemegstu labai verysad.gif ir ziema pas mane ju nebuna, tik nuo saules islenda, tai taip ir neapsisprendziu, gal tikrai tuos savaiminius kremus bandyt g.gif o kurie geresni ir rudesni, o ne oranziniai>?
Atsakyti
QUOTE(Dorotele @ 2012 01 02, 14:51)
niu man ne visas, tik nosis ir i sonus nuo jos, bei' ciut virs lupos.. bet as ju nemegstu labai  verysad.gif  ir ziema pas mane ju nebuna, tik nuo saules islenda, tai taip ir neapsisprendziu, gal tikrai tuos savaiminius kremus bandyt g.gif  o kurie geresni ir rudesni, o ne oranziniai>?

As, tai visa strazdane, tai kai po pirmo karto pamaciau veida net aiktelejau lotuliukas.gif Niekur nedingsiu susigyvenau as su jomis biggrin.gif Zinoma nuziuriu merginas, kurios neturi nie vieno slakelio mano drauges veidas, kaip aksominis, kaip as issireiskiu, bet kitu trukumu uztat turi mirksiukas.gif auksciau nosyte jai tik tokios problemos kankina, tai tu laimingas zmogeliukas 4u.gif
As naudoju Garnier drekinanti krema su idegiu sviesiai odai. Bet jy rasti, tai be sansu. Naudojau nivea, kaip tiko kaip patiko iseme is prekybos kotais. Dabar sy pamegau irgi ziu nera, tai atsiranda tai vel nera. Pacios pardavejos nezino kodel taip yra. Galeceu uzsipirkti, bet juk galiojimas ax.gif Truputuka poster_offtopic.gif atsiprasau
Atsakyti
as irgi garnier veidui kazkada naudojau, spalva siek tiek duoda, bet norisi rudziau smile.gif ojei cia man net ne problema, turiu rimtu problemu ir daug, tik siaip paklausiau, gal kas zino koki naujausia buda idegti neparyskinant strazdanu biggrin.gif gal jei netepti soliariumo kremo, ne taip rysku butu...
Atsakyti
QUOTE(Dorotele @ 2012 01 02, 15:17)
tik siaip paklausiau, gal kas zino koki naujausia buda idegti neparyskinant strazdanu  biggrin.gif 


nėra tokių būdų tongue.gif
aš pati ne strazdanė, bet kai saulė vasarą pakaitina veiduką, tai visada strazdanos išryškėja ant nosies ir po akimis ant skruostų. Tas pats ir su soliariumu - visada išryškina strazdanas biggrin.gif
Atsakyti
Na man irgi tik vasara smile.gif hmm pagalvojau gal tas lempas vos ijugti ir netaip daug tu strazdanu isryskes biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorotele @ 2012 01 02, 16:51)
pagalvojau gal tas lempas vos ijugti ir netaip daug tu strazdanu isryskes  biggrin.gif  g.gif


lotuliukas.gif išryškės, būk rami 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Šian po ilgos pertraukos vėl užsukau į soliariumą. Buvau 6 minutes. Įdegti ir rudumą išlaikyt reikia bent iki vasario galo. Kažin, kaip toliau lankytis? Užtenktų po du kartus per savaitę ir kaskart pridėt po minutę, kol pasieksiu norimą rudumą? Ir tada kartą per savaitę po kiek laiko eit?
Atsakyti