Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

laba smile.gif ketvirtadieni zadu pirkti Solisun abonementa akropoly. gal turit kokiu kitu pasiulymu kur dabar akcijos vyksta ir siaip kokios nuomones apie si soliariuma? koks aptarnavimas,lempos kaip? buciau dekinga uz nuomones 4u.gif
Atsakyti
na ka,pabuvojau solisun man tai buvo super thumbup.gif mergaite buvo maloni ir paslaugi tikrai viskas gerai su aptarnavimu. ziuresim kaip bus toliau,juk tik pirmas kartas ten.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 11 25, 14:35)
Sveikos mergaites, retokai lankausi soliariume, daugeu pries vasara ax.gif
Taciau mastau pries sventes imti abonementa Equador. Ar apsimoka pasinaudoti ju siuloma akcija ax.gif 85lt jie dadeda dovana 35lt gaunasi 115lt ir jai min po 1.50 tai gautusi 76min g.gif Gal Kaunietes pasidalintumet zonite kur akciju siuo metu blush2.gif

Laba vakara. Gal paveluotai truputi, bet as pastaruoju metu tik i ji ir vakstau (tik Vilniuj), tai keliose skirtingose vietose buvau ir esu labai patenkinta - ir lempos geros, ir idegis greit atsiranda, tik kad norinciu kartais buna daug, tai tenka palaukt truputuka.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2011 12 04, 00:09)
Laba vakara. Gal paveluotai truputi, bet as pastaruoju metu tik i ji ir vakstau (tik Vilniuj), tai keliose skirtingose vietose buvau ir esu labai patenkinta - ir lempos geros, ir idegis greit atsiranda, tik kad norinciu kartais buna daug, tai tenka palaukt truputuka.


Laba, kiek zinau Equadore galima rezervuoti norima soliariuma ir nereik laukti,atejus bus iskart paruostas. Tereikia ta pacia diena pasiskambinti ir pranesti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beddable: 04 gruodžio 2011 - 13:34
QUOTE(beddable @ 2011 12 04, 13:30)
Laba, kiek zinau Equadore galima rezervuoti norima soliariuma ir nereik laukti,atejus bus iskart paruostas. Tereikia ta pacia diena pasiskambinti ir pranesti smile.gif

Zinau ta, tiesiog prie pat darbo yra, tai nebuna tragedijos, jei ir zmoniu yra, tada griztu i darba ir po kokio pusvalandzio vel ateinu.
Atsakyti
Nusprendziau eiti i eqvadora aciu 4u.gif Man irgi nuo darbo per gatve tai po darbo begsiu silumos gaudyti thumbup.gif biggrin.gif Bus kaip bus tos lempos, beje ten net keturios kabinos gal issirinksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 12 04, 20:18)
Nusprendziau eiti i eqvadora aciu 4u.gif  Man irgi nuo darbo per gatve tai po darbo begsiu silumos gaudyti thumbup.gif  biggrin.gif Bus kaip bus tos lempos, beje ten net keturios kabinos gal issirinksiu ax.gif

Kai gyvenau Lietuvoj taip pat lankydavausi Equadore,tai siaip paneles visos labai mielos ir bendraujancios. Jei bijot del lempu tiesiog pasiklauskit y kokia kabina rekomenduotu,kurioj lempos sviezesnes ir stipresnes,visada patardavo ir padedavo smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Skaitineju tema, noriu Jusu patarimu.. Matau, kad esate ismanancios. smile.gif Esu sviesiaode. Vasara jei deginuosi idegu, aisku is pat pradziu rausvai, veliau nuruduoju. Nera taip, jog sunkiai idegciau. Soliariumuose esu buvusi, bet niekada taip tikslingai nevaiksciojau. O dabar noriu buti graziai idegusi, aisku ne per daug, bet kad matytusi rudumas, tai vat. Kas kiek laiko, kiek kartu per savaite reikia eiti, kad pasiekti toki matoma idegi? Ir jau kai ji pasieki, kaip islaikyti? Uztektu karta per savaite nueiti?
Atsakyti
QUOTE(Gabriele741 @ 2011 12 22, 22:28)
Sveikos. Skaitineju tema, noriu Jusu patarimu.. Matau, kad esate ismanancios. smile.gif  Esu sviesiaode. Vasara jei deginuosi idegu, aisku is pat pradziu rausvai, veliau nuruduoju. Nera taip, jog sunkiai idegciau. Soliariumuose esu buvusi, bet niekada taip tikslingai nevaiksciojau. O dabar noriu buti graziai idegusi, aisku ne per daug, bet kad matytusi rudumas, tai vat. Kas kiek laiko, kiek kartu per savaite reikia eiti, kad pasiekti toki matoma idegi? Ir jau kai ji pasieki, kaip islaikyti? Uztektu karta per savaite nueiti?


Labas vakaras smile.gif Kol igausite norima ruduma galite eiti kas dvi dienas,o po to aisku uztenka ir karto per savaite. Islaikyti galite ilgiau kremuku pagalba,reikia intensyviai drekinti oda smile.gif Kadangi esate sviesiaode siulyciau eiti y soliariuma,kuris butu su ekologiskom 0,3 apsvietos lempom smile.gif
Atsakyti
Sveikos, manau, yra čia daug suprantančių apie soliariumus, tai paklausiu smile.gif
Kadangi labai rūpinuosi savo sveikata, tai nuėjusi į soliariumą pasiklausiau, kurio lempos neseniai pakeistos. Pasakė, kad tik vieno pakeistos prieš 1,5mėn, o kitus keis tik po naujų metų. Tik viena lempa nedega veidui, dega tik iš šonų. Na, galvoju, man kas, įdegti labai nenoriu, tik profilaktiškai bus gerai. Atsiguliau, deginuosi cool.gif , pažiūrėjau(su akinukais) į tas šonines veidui lempas ir tokios man jos baisios pasirodė... pati tą mažulytė lempa šviečia, o aplink kažkokia medžiaga suaižėjusi, sutrūkinėjusi, vietom šviečia labiau. Na, man toks vaizdas buvo, kad yra lemputė, aplink ją tokia kaip spiralė ir ji visa vietom dega, vietom ne. Pasibaisėjau... Gal tai normalu, gal nieko tokio, nes patikino, kad tikrai pakeistos lempos. Bet aplink tas veido lempas tikrai kažkokia medžiaga atitarnavusi. Kažin ar tai turi įtakos sveikatai, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(gražutė @ 2011 12 31, 01:00)
Sveikos, manau, yra čia daug suprantančių apie soliariumus, tai paklausiu smile.gif
Kadangi labai rūpinuosi savo sveikata, tai nuėjusi į soliariumą pasiklausiau, kurio lempos neseniai pakeistos. Pasakė, kad tik vieno pakeistos prieš 1,5mėn, o kitus keis tik po naujų metų. Tik viena lempa nedega veidui, dega tik iš šonų.  Na, galvoju, man kas, įdegti labai nenoriu, tik profilaktiškai bus gerai. Atsiguliau, deginuosi cool.gif , pažiūrėjau(su akinukais) į tas šonines veidui lempas ir tokios man jos baisios pasirodė... pati tą mažulytė lempa šviečia, o aplink kažkokia medžiaga suaižėjusi, sutrūkinėjusi, vietom šviečia labiau. Na, man toks vaizdas buvo, kad yra lemputė, aplink ją tokia kaip spiralė ir ji visa vietom dega, vietom ne. Pasibaisėjau... Gal tai normalu, gal nieko tokio, nes patikino, kad tikrai pakeistos lempos. Bet aplink tas veido lempas tikrai kažkokia medžiaga atitarnavusi. Kažin ar tai turi įtakos sveikatai, ar ne?

Jei yra nors viena lempa perdegusi negalima eiti,nes soliariumas skleidzia UVC spindulius tuomet,o jie sukelia vezi. Del tu medziagu,tai matyt prastai priziuri ir nevalo soliariumu smile.gif Keiciant lempas technikas turi tokius reikalus sutvarkyti ir dar kai atliekamos kas menesi technines profilaktikos (jei tokias isvis turi) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 01 01, 14:44)
Jei yra nors viena lempa perdegusi negalima eiti,nes soliariumas skleidzia UVC spindulius tuomet,o jie sukelia vezi. Del tu medziagu,tai matyt prastai priziuri ir nevalo soliariumu smile.gif Keiciant lempas technikas turi tokius reikalus sutvarkyti ir dar kai atliekamos kas menesi technines profilaktikos (jei tokias isvis turi) smile.gif

Siaubas, kaip baisu... verysad.gif o kur kreiptis, kas prižiūri tuos soliariumus? Paskambinčiau, lai patikrina, o tai eina pilnu tempu ten merginos, tai joms gi negerai sveikatai. Be to, pati dabar pergyvenu, kad į tokį nuėjau blink.gif
Atsakyti