Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(beddable @ 2011 11 23, 19:03)
Va isknisau Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2009m. isleista isakyma:
18. Soliariume turi būti įrengtos šios patalpos:
18.1. paslaugų teikimo patalpa (-os), kurioje (-iose) įrengta (-os) soliariumo įranga (-os);
18.2. patalpa (atskira zona) laukiantiems paslaugų vartotojams;
18.3. pagalbinė patalpa darbo priemonėms laikyti;
18.4. dušas paslaugų vartotojams;
18.5. tualetas. Jeigu soliariumas įrengiamas visuomeninės paskirties pastate, kuriame yra atskiras bendro naudojimo tualetas, įrengtas ne toliau kaip 50 m nuo soliariumo patalpų, soliariumo patalpose tualeto gali nebūti. Soliariumo paslaugų teikėjas turi užtikrinti, kad paslaugų vartotojai ir soliariumo darbuotojai soliariumo darbo laiku bet kuriuo metu galėtų pasinaudoti bendro naudojimo tualetu.


18.4. punktas 2010-07-29 sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. V-678 yra netekęs galios http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=379199

Taip kad - nebūtinas dušas soliariume 4u.gif cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Fleur de force @ 2011 11 23, 19:24)
Hm,tai arba jie gauna tokias menkas baudas,kad nusispjauti i tas taisykles arba isvis nebaudziami. Siaip tikrai bent jau kriaukle butu, man pakaktu, nesiruosiu turkstis ten, bet nusplauti rankas po kremo tepimo ar pan. schmoll.gif


Jei būtų būtinas reikalavimas dušui - higiena neduotų leidimo. Jei nėra leidimo - tai reiškia, kad įmonė veikia be reikalingo leidimo, t.y. nelegali įmonės veikla. Jei įmonė veikia nelegaliai - nusikaltimas.
Taip kad, manau, visai logiškas buvo tas sprendimas išbraukti tą 18.4. puntą su dušu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alice in wonderland: 23 lapkričio 2011 - 20:39
QUOTE(Fleur de force @ 2011 11 23, 19:24)
Hm,tai arba jie gauna tokias menkas baudas,kad nusispjauti i tas taisykles arba isvis nebaudziami. Siaip tikrai bent jau kriaukle butu, man pakaktu, nesiruosiu turkstis ten, bet nusplauti rankas po kremo tepimo ar pan. schmoll.gif

asis mazeikiu, ai, nedidelis toks miestelis biggrin.gif kiek cia soliariumu yra kiek esu buvusi tik viename yra kriaukle ir tai trys soliariumai, dustovimi irgulimas tai viename is ju kriaukle tera, tai as visa laika i ta einu ir kiek pastebejau daug kas uzsirasineja i ta stovima su kriaukle biggrin.gif
Atsakyti
prieš šventes, kaip ir daugeliui, kyla noras pasirudinti, kad atviresnį rūbelį užsidėjus per visokius vakarėlius, žmonių negąsdinčiau smile.gif gal nuolat besideginančios patartų, ar sveikesniam/greitesniam įdegiui įgauti būtų vertą kokių maisto papildų pagerti?
Atsakyti
QUOTE(corolla @ 2011 11 24, 11:04)
prieš šventes, kaip ir daugeliui, kyla noras pasirudinti, kad atviresnį rūbelį užsidėjus per visokius vakarėlius, žmonių negąsdinčiau smile.gif gal nuolat besideginančios patartų, ar sveikesniam/greitesniam įdegiui įgauti būtų vertą kokių maisto papildų pagerti?


Galite isigyti karotino tableciu,nera jos labai brangios ir pades ilgiau islaikyti idegi wink.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, retokai lankausi soliariume, daugeu pries vasara ax.gif
Taciau mastau pries sventes imti abonementa Equador. Ar apsimoka pasinaudoti ju siuloma akcija ax.gif 85lt jie dadeda dovana 35lt gaunasi 115lt ir jai min po 1.50 tai gautusi 76min g.gif Gal Kaunietes pasidalintumet zonite kur akciju siuo metu blush2.gif
Atsakyti
Ir man idomi ta akcija
Atsakyti
jei cia tas Eąuador kur girstupyje yra, tai daugiau ten niekad neiciau schmoll.gif lempos matyt senos, nes isvaiksciojau isviso turbut 50 min ( turejau abonementa) o rezultato jokio doh.gif po tu 50 min nuejus i soliariuma vitebske 7min buvau raudona kaip vezys, o tuo taru Equadore ir po 10 min isguledavau ir nieko....antra kart ten niekad negrizciau schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų palygint Kauno Akropoly esančius La Bamba ir Solisun? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2011 11 27, 01:35)
jei cia tas Eąuador kur girstupyje yra, tai daugiau ten niekad neiciau schmoll.gif lempos matyt senos, nes isvaiksciojau isviso turbut 50 min ( turejau abonementa) o rezultato jokio doh.gif po tu 50 min nuejus i soliariuma vitebske 7min buvau raudona kaip vezys, o tuo taru Equadore ir po 10 min isguledavau ir nieko....antra kart ten niekad negrizciau schmoll.gif


Jūs apie tą, kur Kaune, prie "Iki"? smile.gif na aš čia vaikštau, einu į stovimą, tai užteko kelių kartų, kad matytųsi aiškiai įdegis.. Aš labai patenkinta.. ax.gif
Atsakyti
Vilniaus Rūdninkų Equadorui nusiskindimų neturiu smile.gif Viskas ten pas juos gerai ir tas akcinis abonementas pas mane
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2011 11 27, 00:35)
po tu 50 min nuejus i soliariuma vitebske 7min buvau raudona kaip vezys, o tuo taru Equadore ir po 10 min isguledavau ir nieko....antra kart ten niekad negrizciau schmoll.gif


O kur tiksliau gal galit pasakyt? 4u.gif man labai reiktų smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,oi kokios patirtys skirtingos unsure.gif taip ce sale iki esanceme Eqvadore. Tai gal pirmeu ma n pabandyt nuait jai patiks imsiu abonementa. Sunkiai degu tai po keliu kartu nepasijus.Buvau sendiena Solisun kaina kaip ir tenkintu aisku netokia akcija kaip eqvadore,bet atstuma vazinet tas ant to tada blush2.gif
dute-a ir mane domintu kur tiksleu ir koks soliariumas
Atsakyti