Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(beddable @ 2011 11 21, 18:09)
Palei Lietuvos istatymus nepilnamete ileisti degintis y soliariuma yra grieztai draudziama ir yra labai dideles baudos dedamos,tad verciau nei sau,nei kitiems nemalonumu geriau nedaryti ir laukti kol sueis 18 metu. O del informacijos... Reikia naudoti specialu krema pries soliariuma,pirmam seansui deginimosi uztenka 5min po to sulig kiekviena seansu galima kas minute didinti. Normaliuose soliariumo studijuose turi buti lempos 100w,nes tokie yra europos standartai nustatyti. Y soliariuma reikia eiti svaria oda,pries tai nusiprausus,gultis y soliariuma reikia nuogai isitepus su kremu. Kiekvienos soliariumo studijoj pagal higienos reikalavimus turi buti dusas. Tikiuosi pagelbejau  ;]


aciu labai uz toki issamu atsakyma.. na nezinau reikes galvoti tada kazka su tuo idegiu. jei istatymai yra tikrai nereiketu sukelti kitiem problemu 4u.gif
Atsakyti
sveikos.ar naudojat kas Supre firmos kremus?kas kla galit pasakyti?ir aplamai koki krema rinktis, kazkur skaiciau, kad geriau kuo naturalesnis, kad kuo maziau tu bronzatu butu ir panasiai, nes odai nelabai gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2011 11 22, 13:31)
sveikos.ar naudojat kas Supre firmos kremus?kas kla galit pasakyti?ir aplamai koki krema rinktis, kazkur skaiciau, kad geriau kuo naturalesnis, kad kuo maziau tu bronzatu butu ir panasiai, nes odai nelabai gerai g.gif


As naudoju Supre smile.gif Kurie butent domina kremukai?
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 11 22, 17:47)
As naudoju Supre smile.gif Kurie butent domina kremukai?

na vatir nezinau nieko.esu pradedancioji tai kiek skaiciau, jog negalima su tais bronzatais, reikia rinktis paprasta pradziai.nenusimanau visai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2011 11 22, 17:57)
na vatir nezinau nieko.esu pradedancioji tai kiek skaiciau, jog negalima su tais bronzatais, reikia rinktis paprasta pradziai.nenusimanau visai ax.gif


Na pradziai arba tik naturalu siulyciau arba su lengvu naturaliu bronzantu smile.gif Taiiiip pavardinsiu ka siulyciau isbandyti smile.gif
1. "Love Struck" su naturaliais bronzantais
2. "Grape Escape" su naturaliais bronzantais
3. "Bronzology" su naturaliais bronzantais ir yra be bronzantu. Sitas butu be parabenu,jei oda jautresne
4. "Secret Crush" naturalus kremas,sitas man labai patiko,nes nera is tu paciu brangiausiu o efekta duoda iskart matoma ir gan tamsus idegis,kuris ne taip greitai nusiplauna

Visi jie dar plius drekina ir maitina,apsaugo oda nuo senejimo
Siulyciau meginelius is pradziu pasibandyti,tada bus lengviau issirinkti smile.gif Sekmes paieskose
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 11 21, 17:09)
Kiekvienos soliariumo studijoj pagal higienos reikalavimus turi buti dusas.

Ne vienam Solisun soliariume nera, tai bet kaip suprantu jie uz tai nera baudziami.
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 11 22, 19:29)
Ne vienam Solisun soliariume nera, tai bet kaip suprantu jie uz tai nera baudziami.


o aš galvoju, ar nėra reikalavimas, kad bent būtų kriauklė su vandeniu? Ta prasme - reikalavimas, kad būtų vanduo iš čiaupo??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 11 22, 18:54)
Na pradziai arba tik naturalu siulyciau arba su lengvu naturaliu bronzantu smile.gif Taiiiip pavardinsiu ka siulyciau isbandyti smile.gif
1. "Love Struck" su naturaliais bronzantais
2. "Grape Escape" su naturaliais bronzantais
3. "Bronzology" su naturaliais bronzantais ir yra be bronzantu. Sitas butu be parabenu,jei oda jautresne
4. "Secret Crush" naturalus kremas,sitas man labai patiko,nes nera is tu paciu brangiausiu o efekta duoda iskart matoma ir gan tamsus idegis,kuris ne taip greitai nusiplauna

Visi jie dar plius drekina ir maitina,apsaugo oda nuo senejimo
Siulyciau meginelius is pradziu pasibandyti,tada bus lengviau issirinkti smile.gif Sekmes paieskose

dekui labai.bandysim smile.gif
Atsakyti
kas apie megasun gali kazka pakolmentuot? einu jau 4 karta po 12 minuciu ir nieko doh.gif as man akyse jau kunas bala lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 11 22, 20:35)
o aš galvoju, ar nėra reikalavimas, kad bent būtų kriauklė su vandeniu? Ta prasme - reikalavimas, kad būtų vanduo iš čiaupo???  g.gif


Va isknisau Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2009m. isleista isakyma:
18. Soliariume turi būti įrengtos šios patalpos:
18.1. paslaugų teikimo patalpa (-os), kurioje (-iose) įrengta (-os) soliariumo įranga (-os);
18.2. patalpa (atskira zona) laukiantiems paslaugų vartotojams;
18.3. pagalbinė patalpa darbo priemonėms laikyti;
18.4. dušas paslaugų vartotojams;
18.5. tualetas. Jeigu soliariumas įrengiamas visuomeninės paskirties pastate, kuriame yra atskiras bendro naudojimo tualetas, įrengtas ne toliau kaip 50 m nuo soliariumo patalpų, soliariumo patalpose tualeto gali nebūti. Soliariumo paslaugų teikėjas turi užtikrinti, kad paslaugų vartotojai ir soliariumo darbuotojai soliariumo darbo laiku bet kuriuo metu galėtų pasinaudoti bendro naudojimo tualetu.

Atsakyti
Hm,tai arba jie gauna tokias menkas baudas,kad nusispjauti i tas taisykles arba isvis nebaudziami. Siaip tikrai bent jau kriaukle butu, man pakaktu, nesiruosiu turkstis ten, bet nusplauti rankas po kremo tepimo ar pan. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 11 23, 19:24)
Hm,tai arba jie gauna tokias menkas baudas,kad nusispjauti i tas taisykles arba isvis nebaudziami. Siaip tikrai bent jau kriaukle butu, man pakaktu, nesiruosiu turkstis ten, bet nusplauti rankas po kremo tepimo ar pan. schmoll.gif


Turbut tikrai baudos tokios juokingos,kad net neapsimoka irengineti nieko. smile.gif))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beddable: 23 lapkričio 2011 - 20:35