Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(FoxLady @ 2011 11 08, 13:38)
Gal skiriasi lempu stiprumai, as visada renkuosi ta kur galingesnes lempos - daug greitesnis rezultatas



nu gerai bandysim ziuresim kaip kas ten , nes pirma karta buvau 5min stovimam ir jokio idegio , na suprantu ko noreti is pirmo karto smile.gif
dekui
Atsakyti
Dar noreciau pasiteirauti kaip galvote kuris soliariumas geresnis
equador ar solisun
Atsakyti
As uz equador'a smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anielė @ 2011 11 09, 19:50)
As uz equador'a  smile.gif


smile.gif kodel ?
Atsakyti
Man tai tropikų saulė patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AbelijA @ 2011 11 09, 09:02)
Dar noreciau pasiteirauti kaip galvote kuris soliariumas geresnis
equador ar solisun

As ilga laika lankiausi solisun. Be priekaistu mirksiukas.gif ( tik kad eiles budavo doh.gif ) Lempas keite reguliariai, viskas savo vietoj, niekad nieko netrukdavo, maloniai bendraujancios. As lankiausi VCUP, nezinau, gal dabar jau ten nera g.gif
O siaip, manau, reiktu rinktis soliariuma, atsizvelgiant i tai, ar reguliariai keicia lempas, i higiena, i tai, koki jus labiau domina (gulimas, stovimas, galingumas, veido lempos ir t.t.), o ne pagal pavadinima mirksiukas.gif
Atsakyti
iskilo klausimas-ar kenkia soliariumas maitinanciai mamai? biggrin.gif cia ne del saves klausiu,bet seip pamastymas man toks iskilo bekalbant su draugem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 11 15, 15:59)
iskilo klausimas-ar kenkia soliariumas maitinanciai mamai? biggrin.gif cia ne del saves klausiu,bet seip pamastymas man toks iskilo bekalbant su draugem ax.gif


visiškai nekenkia, išbandytas variantas wink.gif
Tik aš degindavausi gulimam, ant krūtinės užsidėdavau rankšluostuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AbelijA @ 2011 11 10, 10:53)


Zinai, as ne daug soliariumu ir isbandzius - tiesa pasakius, equador'as antras ir ties juo pasilikau. Anksciau lankydavausi kartkartem solisune, nei gerai, nei blogai man ten buvo - nei ruda, nei ne ruda biggrin.gif
O dabartinis, equadoras man jau po pirmuju kartu pasidare vertesnis demesio, jauciuosi ir matausi irudusi smile.gif Nors ir jokiu super duper ypatingu soliariumu kremu ant saves neteplioju, turiu is caribean gold..
Atsakyti
sveiki smile.gif
o as norejau pasiteirauti apskritai. kol kas dar nesulaukiau pilnametystes,taciau arteja simtadienis smile.gif. noreciau bent truputi igauti sioki toki idegi. tik,akd niekuomet dar nesilankiau soliariume. bandziau si menesi savaiminio idegio kremus,taciau man nei patiko nei tiko ir pns. mano oda nera alergiska,gana greitai idega.
taciau noreciau pasklausti. 1.ka nestis i soliariuma? 2. kiek minuciu reiketu degintis ir po kokio stiprumo lempom guleti biggrin.gif? 3. koks apskritai soliariumo "etiketas",ar viska nusirengti,ar yra irengti dusai ir pns? smile.gif
tikiuosi sulaukti nuosirdziu atsakymu. ir apskritai ar mane ileistu kaip nepilnamete? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mantileta @ 2011 11 20, 19:08)
sveiki smile.gif
o as norejau pasiteirauti apskritai. kol kas dar nesulaukiau pilnametystes,taciau arteja simtadienis smile.gif. noreciau bent truputi igauti sioki toki idegi. tik,akd niekuomet dar nesilankiau soliariume. bandziau si menesi savaiminio idegio kremus,taciau man nei patiko nei tiko ir pns. mano oda nera alergiska,gana greitai idega.
taciau noreciau pasklausti. 1.ka nestis i soliariuma? 2. kiek minuciu reiketu degintis ir po kokio stiprumo lempom guleti biggrin.gif? 3. koks apskritai soliariumo "etiketas",ar viska nusirengti,ar yra irengti dusai ir pns? smile.gif
tikiuosi sulaukti nuosirdziu atsakymu. ir apskritai ar mane ileistu kaip nepilnamete?  4u.gif


Palei Lietuvos istatymus nepilnamete ileisti degintis y soliariuma yra grieztai draudziama ir yra labai dideles baudos dedamos,tad verciau nei sau,nei kitiems nemalonumu geriau nedaryti ir laukti kol sueis 18 metu. O del informacijos... Reikia naudoti specialu krema pries soliariuma,pirmam seansui deginimosi uztenka 5min po to sulig kiekviena seansu galima kas minute didinti. Normaliuose soliariumo studijuose turi buti lempos 100w,nes tokie yra europos standartai nustatyti. Y soliariuma reikia eiti svaria oda,pries tai nusiprausus,gultis y soliariuma reikia nuogai isitepus su kremu. Kiekvienos soliariumo studijoj pagal higienos reikalavimus turi buti dusas. Tikiuosi pagelbejau ;]
Atsakyti
Kaip sekasi? Ar jau irudusios ? 4u.gif
Atsakyti