Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

Gal kuri zinote, kuris Pasvalio soliariumas geriausias? 4u.gif
Atsakyti
Norejau paklausti ar galima eiti i soliariuma su akiu lesiais? smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke18 @ 2011 10 20, 20:19)
Norejau paklausti ar galima eiti i soliariuma su akiu lesiais? smile.gif  ax.gif

galima smile.gif
Atsakyti
Ar galima eiti i toki soliariuma, kuris nenaudotas 2 - 3 metus?
Atsakyti
Labas vakaras...

Man toks klausimas kilo, visur pabrėžiama, kad į soliariumą reik eit švariu kūnu, tik pasitepus kremais specialiais.. tai vadinasi, kad po dušo net jokiais drėkinamaisiais kremais/aliejais negalima teptis, ar vistik galima..?
Ir dar, ar galima eit į soliariumą pasitepus, pavyzdžiui, kokosų aliejum..? Aš čia šiek tiek kartojuos per dvi temas, bet gal kas pasisakys.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarė.. @ 2011 10 27, 23:09)
Labas vakaras...

Man toks klausimas kilo, visur pabrėžiama, kad į soliariumą reik eit švariu kūnu, tik pasitepus kremais specialiais.. tai vadinasi, kad po dušo net jokiais drėkinamaisiais kremais/aliejais negalima teptis, ar vistik galima..?
Ir dar, ar galima eit į soliariumą pasitepus, pavyzdžiui, kokosų aliejum..? Aš čia šiek tiek kartojuos per dvi temas, bet gal kas pasisakys..  blush2.gif


Jei is po duso einat y soliariumo tai geriau po duso nieko nesitepti. Geriausia jei pries soliariuma duse atliekat pilingo procedura,idegis buna stipresnis tada. Ir kvepintis negalima smile.gif Nes ivyksta fotoalergija,gali isberti visa kakla smile.gif Kas dar... Su svaria oda ir idegis juk lygesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarė.. @ 2011 10 28, 00:09)

Ir dar, ar galima eit į soliariumą pasitepus, pavyzdžiui, kokosų aliejum..? Aš čia šiek tiek kartojuos per dvi temas, bet gal kas pasisakys..  blush2.gif

kokosų aliejus turi SPF2, pasunkina įdegimą. Nesitepčiau. Geriau tada jau po soliariumo, odą pamaitint smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

noriu pasiteirauti jusu manymu kuom skiriasi sovimas ir gulimas soliariumas ?
Atsakyti
QUOTE(AbelijA @ 2011 11 07, 09:27)
Sveikos,

noriu pasiteirauti jusu manymu kuom skiriasi sovimas ir gulimas soliariumas ?

stovimam lygiau įdegama. Daugiau jokių skirtumų
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 11 07, 18:03)
stovimam lygiau įdegama. Daugiau jokių skirtumų


na man rodos gulimam greiciau idegia negu stovimam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AbelijA @ 2011 11 07, 10:27)
Sveikos,

noriu pasiteirauti jusu manymu kuom skiriasi sovimas ir gulimas soliariumas ?


Gulimam gal ir greiciau dega,taciau man tai sonai balti lieka schmoll.gif o veidukui zymiai geriau ir efektyviau gulimas thumbup.gif bent as tai kaitalioju vis gulima su stovimu ir labai patenkinta..
Atsakyti
QUOTE(AbelijA @ 2011 11 08, 09:31)
na man rodos gulimam greiciau idegia negu stovimam smile.gif

Gal skiriasi lempu stiprumai, as visada renkuosi ta kur galingesnes lempos - daug greitesnis rezultatas
Atsakyti