Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

Sveikos merginos,
norejau paklausti,ar deginantis strijos tampa maziau ryskesnes ar daugiau g.gif gal kuri susidurete ir galite paaskinti?nes ir taip ir taip man logiska atrodo doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2011 06 09, 18:14)
Sveikos merginos,
norejau paklausti,ar deginantis strijos tampa maziau ryskesnes ar daugiau  g.gif  gal kuri susidurete ir galite paaskinti?nes ir taip ir taip man logiska atrodo  doh.gif  smile.gif


man asmeniskai strijos yra isryskejusios, nes jos tampa baltesnes
Atsakyti
as ir galvoju kad gal labiau tas baltumas isryskeja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2011 06 09, 18:47)
as ir galvoju kad gal labiau tas baltumas isryskeja  rolleyes.gif


jos neidega, greiciausiai... tai del to toks kontrastas gaunasi, meginau nufotografuoti, bet nelabai matosi biggrin.gif
Atsakyti
pas mane tai per nestuma vidines slaunu puses ziauriai sutruko,didelis labai plotas, jau 2.5metu praejo,bet kaip oda striju vietose dar nepabalus, tai reiskias oda gal dar turetu idegti kazkiek?
Agnyte tai jei foto nesimato,tai vadinasi strijos mazos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2011 06 09, 19:04)
pas mane tai per nestuma vidines slaunu puses ziauriai sutruko,didelis labai plotas, jau 2.5metu praejo,bet kaip oda striju vietose dar nepabalus, tai reiskias oda gal dar turetu idegti kazkiek?
Agnyte tai jei foto nesimato,tai vadinasi strijos mazos  mirksiukas.gif


pas mane taip pat strijos yra ant slaunu, na nera jos labai labai ryskios, bet tikrai matosi. bandau ikelt foto smile.gif

user posted image
Atsakyti
del tokiu striju (jei jas isvis matau biggrin.gif ) tai nesukciau galvos tongue.gif

realiai per kiek laiko kepinimosi pasimato idegis - pvz jeigu nuejus pirma kart, poto po kokiu 3 dienu, ir toliau einant kas antra diena menesio manau uztektu?

Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2011 06 09, 21:04)
realiai per kiek laiko kepinimosi pasimato idegis - pvz jeigu nuejus pirma kart, poto po kokiu 3 dienu, ir toliau einant kas antra diena menesio manau uztektu?


as pirkau 100lt abonementa (gavosi 100min.). bet as geriu bio-carotene kapsules, tai ju poveikis yra: greitesnis ir ilgiau isliekantis idegis. as asmeniskai jau po triju kartu maciau, kad esu rudesne. menesio pilnai uztektu thumbup.gif kai tik bus galimybe, dar sauluteje pasideginti ir tikrai bus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Kaip matau, daug kas drasiai vaiksto po soliariumus, reikia ir man isidrasint ir nueiti kelis kartus, nes arteja vestuves, o devesiu trumpa suknele, noriu idegusiu koju wub.gif . Ne per daug zinoma....Paskutiniu metu pasidariau labai atsargi ir itari, visur bijau eiti, viskas kenkia sveikatai doh.gif . Turiu viena bendradarbe, kuri nuolat vaiksto po soliariumus ir ruko. Ji smulki moteryte, 50 metu jai, bet, atrodo, zinokit, koks 70!!! Oda jos iskrudusi, suglebusi, negrazi, is nugaros atrodo, kad jauna smulki moteris, o atsisukus jai, tai gali ir issigast. Vienas plastikos chirurgas sako: "-Nepiknaudziaukit soliariumais ir nerukykit ir tada viskas bus gerai, iskarto galima atskirti, kuris zmogus piknaudziauja saules spinduliais, soliariumais ir rukalais.".
As nerukau, bet manau, kad kokius 4-5 kartus i soliariuma nuejusi nesusiraukslesiu. g.gif . Pasidariau tikra baile po gimdymo. Anksciau ir cigaretes nevengiau ir saulej nuo ryto iki vakaro gulejau doh.gif .
Atsakyti
Sveikos, tikriausiai sumaisysiu jusu pokalbi, tiesiog noriu perspeti...

del Rimandijos grozio salone (savanoriu pr.377) Kaune esanciu soliariumu. Pasideginus siame salone esanciame soliariume tapau lyg "zebras" - visa nugara raudona su baltais dryziais. Tikriausiai neveike kas antra lempa arba tiesiog dalis ju visiskai nekaito. Nors pries deginantis pacios savininkes buvau patikinta, kad lempos yra keiciamos daznai ir soliariumas puikus.
Nugara atrodo klaikiai. Kyla klausimas ar lempos siame soliariume yra keiciamos...
Bukite atsargios!
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Norėjau paklausti tų, kurios turių apgamų. Ar tai nekenkia jiems? Ar naudojantis soliariumu ilgą laiką jie nepakito ar pan. Turiu du apgamus, vieną ant veido, kitą ant nugaros, jie didoki, baisu prisiklausius apie vėžius ir kt ligas.. Norisi paruduoti, nes esu balta kaip sūris.. verysad.gif Gal ir kvailokas klausimas, bet bijau naudotis soliariumu vien dėl apgamų. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2011 07 13, 22:03)
Sveikos merginos 4u.gif  Norėjau paklausti tų, kurios turių apgamų. Ar tai nekenkia jiems? Ar naudojantis soliariumu ilgą laiką jie nepakito ar pan. Turiu du apgamus, vieną ant veido, kitą ant nugaros, jie didoki, baisu prisiklausius apie vėžius ir kt ligas.. Norisi paruduoti, nes esu balta kaip sūris.. verysad.gif Gal ir kvailokas klausimas, bet bijau naudotis soliariumu vien dėl apgamų. unsure.gif


čia jau šitoje temoje merginos diskutavo apie apgamus. Soliariume juos užsiklijuoja mažais pleistriukais 4u.gif
Atsakyti