Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

Laba,
turiu klausimą... Ar yra kam buvę,kad eitumėt į soliariumą,bet visiškai nekaistų apatinės lempos ir nedegtų nugara??? g.gif Juk paprastai nugara greičiau įdega nei pilvas,o aš kiek dabar buvau vienam soliariume,tai tik viršus įdega. O nugara ir liko balta... doh.gif Nusivyliau tuo soliariumu,tikiuosi greit baigt abonimentą ir pamiršiu kelią į tą pusę.
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 05 28, 12:35)
Laba,
turiu klausimą... Ar yra kam buvę,kad eitumėt į soliariumą,bet visiškai nekaistų apatinės lempos ir nedegtų nugara??? g.gif  Juk paprastai nugara greičiau įdega nei pilvas,o aš kiek dabar buvau vienam soliariume,tai tik viršus įdega. O nugara ir liko balta... doh.gif Nusivyliau tuo soliariumu,tikiuosi greit baigt abonimentą ir pamiršiu kelią į tą pusę.


gal reiketu pasakyti darbuotojai, gal tiesiog nezino problemos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2011 05 27, 21:36)
tinka tokie? bigsmile.gif na aisku tik apvalus smile.gif o pavirsius ar slidus ar toks medziaginis jokio skirtumo? blush2.gif

Ne tikrai nesvarbu koks pavirsius,bet koks tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 05 28, 14:19)
gal reiketu pasakyti darbuotojai, gal tiesiog nezino problemos?  g.gif

Pasakiau,jau po pirmo karto (kai ėjau antrą). Tai sakė,kad nesamonė,negali taip būt ir pan. doh.gif Pačios ten deginamės ir viskas ok... Ten neseniai tas soliariumas atsidaręs, tai gal dauguma klientų jau kažkur kitur deginęsi,o kai ateini po ilgo laiko,balta,tai labai akivaizdžiai matosi ar įdegi ar ne. Išbandžiau pas juos abu gulimus ir abiejuose tas pats doh.gif Gaila pinigų metamų į balą doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 05 28, 11:35)
Laba,
turiu klausimą... Ar yra kam buvę,kad eitumėt į soliariumą,bet visiškai nekaistų apatinės lempos ir nedegtų nugara??? g.gif  Juk paprastai nugara greičiau įdega nei pilvas,o aš kiek dabar buvau vienam soliariume,tai tik viršus įdega. O nugara ir liko balta... doh.gif Nusivyliau tuo soliariumu,tikiuosi greit baigt abonimentą ir pamiršiu kelią į tą pusę.


o tai jūs pirma nusiperkat abonementą ir tik tada išbandot soliariumą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 05 27, 11:10)
Cia ne naujove tiesiog mes esam bananu respublika smile.gif o klijuojamasi kad nesusirgt veziu. Specialiu nebent rasi kur internete,bet tai tinka ir paprastas pleistriukas



Jeigu norite nesusirgti vėžiu, visą kūną saugokite nuo tų spindulių, o ne vien spenelius rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikciurna_: 28 gegužės 2011 - 18:04
QUOTE(Irmačka @ 2011 03 07, 19:59)
Na galima pasiieskot kad ir internete, mokanciu tai daryti smile.gif tikrai brangu nebus, beje jei gerai suprantu pati esat Norvegijoj, tai ten netgi turiu pazystama kuri nebrangiai depiliuoja, aisku nzn kuriam mieste, bet galeciau nukreipti, gal netoli...


Na man asmeskai atrodo kad jei lemta susirgti tai nepades nei apsauginiai kremai nei pleistriukai nei kokie kiti isradima smile.gif bet zinoma siek tiek pasisaugoti yra ne prosali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 05 28, 17:34)
o tai jūs pirma nusiperkat abonementą ir tik tada išbandot soliariumą? g.gif

Rekomendavo žmogus,išbandęs. Bet tas žmogus prieš tai kitur deginosi,tai nelabai turbūt matė didelio skirtumo. Dabar ir ta panelė ilgiau pasideginus ten-nebepatenkinta...
Atsakyti
QUOTE(bobusiukas @ 2011 05 14, 14:43)
Labas merginos,gal kas patarsite i koki soliariuma nueiti Kaune niekad nebuvus as juose bet jau taip atsibodo esu baltaode o vasara idegu raudonai  doh.gif ,kazin po kiek laiko jau matysis tas idegis .Aciu is anksto uz rekomendacijasir paaiskinima nes sitam reikale as visai zalia  biggrin.gif .Lauksiu i AZ smile.gif


Jei oda labai balta ir sauleje visada nudegate,tai su soliariumais reikia labai atsargiai arba isvis nepatarciau ten eiti.

QUOTE(pudrine @ 2011 05 14, 19:23)
Na zinau kad stovimi soleriumai yra daug stipresni nei gulimi, tad jei jus baltaode tai i juos geriau neiti, seip i gulima bandykite eiti po kokias 5min kad neperdegtumete kokius  pirmus 4kartus smile.gif  bet nezinau nei ka patarti i kuri soleriuma geriau neiti kaune nes kiek esu buvusi nei vienas nera nuvylias thumbup.gif


Stovimo ar gulimo soliariumo stiprumas priklauso nuo lempu intensyvumo,taigi tas pats stovimas gali buti zymiai silpnesnis uz gulima jeigu jame silpnesnes,daug laiko pradegusios lempos.
Papildyta:
QUOTE(DuNNo @ 2011 05 26, 20:57)
Mergaites,kur isigyti tu lipduku speneliam einant i soliariuma? g.gif


Siaip tai soliariumo salonas turi pasirupinti apsauginiais lipdukais ir dalinti klienatms,bet gi zinoma pas mus LT visi taupo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(pudrine @ 2011 05 11, 12:38)
Netoli manes atsidare naujas soleriumas, 4min-10kr. nuejau isbandyti, ir pragulejau 30min. cool.gif  gryzau namo paziuriu i veidrodi ir pamatau toki ruda veida kas buna itin retai lankantis lietuvos soleriumuose atitinka tai kaip lietuvoje sueiciau 100lt abonenta mazdaug per menesi ir tai dar gal net ir rudesne dabar thumbup.gif  bet stazdanos labai isryskejo kuriu seip be soleriumo arba be saules nebuna gal kas zinot koki kremuka kuris neryskint strazdanu? nes atrodau lyg buciau deginusis per tarka doh.gif  biggrin.gif


Nedeginkit veido ir neisryskes.

QUOTE(Vai2lka @ 2011 05 11, 12:50)
30min?  doh.gif  man 10min jau atrodo daug  doh.gif


Cia nuo lempu stiprumo priklauso,jeigu labai silpnutes tai per 10min nieko neidegsite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 29 gegužės 2011 - 11:09
As vakar stovedama eileje pamaciau Nivea lupu balzama su SPF 30. Tai jeigu su tokiu apgamus tept? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2011 05 29, 11:43)
As vakar stovedama eileje pamaciau Nivea lupu balzama su SPF 30. Tai jeigu su tokiu apgamus tept?  g.gif  biggrin.gif


Tiks,svarbu dideli spf turi smile.gif
Atsakyti
as i soleriuma ir einu praktiskai tik del veido idegio cool.gif
Atsakyti