Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(Balta.Eustoma @ 2011 05 24, 04:31)
Daug merginų taip daro  mirksiukas.gif


Man ir neteko dar apie tokius dalykus girdeti lotuliukas.gif manyciau geriau nemeginti taip daryt kadangi ten kur veidui yra skirta ta ouse vistiek kiek mane teko buti tai daugumoje yra apsauginis stiklas visiskai kiroks nei ten kur kojos negadinkit veido eikit geriau i kita soleriuma pvz stovima jame tikrai manau butu geriasnis rezultatas mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu jo,anksciau laiko susiraukslejusi oda,sugadinta veido oda... Geriau nepersistengt,kad nereiketu gailetis. Po to net brangiausi kremai nebepades
Atsakyti
Atsiprasau uz klaidas praeitoje zinuteje 4u.gif Siaip jei labai daznai eini i soleriuma ir daug laiko jau taip tai oda kad ir naudojant gerus kremus greiciau sensta turiu drauge kaip pavyzdi sau kuri jau daug metu vaiksto i soleriumus po 3kartus per savaite be jokiu pertrauk jis kiek pamenus tai kokie 5menai ziema vasara buna ruda,saule jos net neima ir veidas is arti labai susenes, oda pakritusi veido visiskai nestangri schmoll.gif
Atsakyti
Mergaites,kur isigyti tu lipduku speneliam einant i soliariuma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2011 05 26, 20:57)
Mergaites,kur isigyti tu lipduku speneliam einant i soliariuma? g.gif


Kas cia per naujove? bigsmile.gif Ir kam juos klijuoti? blush2.gif
Atsakyti
Cia ne naujove tiesiog mes esam bananu respublika smile.gif o klijuojamasi kad nesusirgt veziu. Specialiu nebent rasi kur internete,bet tai tinka ir paprastas pleistriukas
Atsakyti
Dekui, siandien bandysiu po ilgos pertraukos nueiti pasideginti, tai ir nusipirksiu pleistriuku iskart. O kaip didesnius apgamukus priziureti, dengti kazkuo, gal kokio stipresnio kremuko uzspausti? As turiu pora tokiu iskilusiu, buvau pas savo gydytoja , sake tvarkingi apgamukai, galiu lepintis ir soliariume, ir sauleje, aisku su saiku. Bet man vistiek neramu, nes tu apgamuku taskiuku turi begale, ir ju daugeja. Siaip esu tamsaus gymio rudaake, ir oda mano visai neproblemiska. 4u.gif Busiu dekinga uz nuomones 4u.gif Tiesiog labai pergyvenu, visi dabar taip gasdina su tais soliariumais, o norisi papludimy iskart buti graziai parudusiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2011 05 27, 11:21)
Dekui, siandien bandysiu po ilgos pertraukos nueiti pasideginti, tai ir nusipirksiu pleistriuku iskart. O kaip didesnius apgamukus priziureti, dengti kazkuo, gal kokio stipresnio kremuko uzspausti? As turiu pora tokiu iskilusiu, buvau pas savo gydytoja , sake tvarkingi apgamukai, galiu lepintis ir soliariume, ir sauleje, aisku su saiku. Bet man vistiek neramu, nes tu apgamuku taskiuku turi begale, ir ju daugeja. Siaip esu tamsaus gymio rudaake, ir oda mano visai neproblemiska.  4u.gif  Busiu dekinga uz nuomones  4u.gif Tiesiog labai pergyvenu, visi dabar taip gasdina su tais soliariumais, o norisi papludimy iskart buti graziai parudusiai  4u.gif


Siulyciau isigyti balzama-piestuka kuris turetu SPF kuo daugiau (ne maziau SPF30) ir pries soliariuma pasitepti apgamiukus,o kurie iskile taip pat pasaugoti apklijuojant su pleistriukais,kad nesupiktybetu,ziurint aisku kiek jie iskile,nes gal uztekt ir patepti su SPF smile.gif Sitas labai geras ir kaina nesikandzioja,gal kazkur dar pigiau butu

Supre Tattoo Stick
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beddable: 27 gegužės 2011 - 13:30
Supratau, o ar butu kazko panasaus LT? Nes reikia greitai, o is Ebay ilgai keliaus. g.gif Lyg buna piestukai lupoms, kazka teko girdeti,idomu ar tiktu? Ir kur ieskoti tokio kaip nuorodoje Lietuvoje?
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2011 05 27, 14:43)
Supratau, o ar butu kazko panasaus LT? Nes reikia greitai, o is Ebay ilgai keliaus.  g.gif  Lyg buna piestukai lupoms, kazka teko girdeti,idomu ar tiktu? Ir kur ieskoti tokio kaip nuorodoje Lietuvoje?


Seniau buvo Equadore bet nebeprekiauja jie supre gaminiais. Turetu but is Australian Gold,as asmeniskai tai lupoms skirta naudoju Mavalos nes jis irgi su SPF. 4u.gif

Mavala Lip Balm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beddable: 27 gegužės 2011 - 15:04
Supratau, dekui uz info, bandysiu rasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 05 27, 12:10)
Cia ne naujove tiesiog mes esam bananu respublika smile.gif o klijuojamasi kad nesusirgt veziu. Specialiu nebent rasi kur internete,bet tai tinka ir paprastas pleistriukas


tinka tokie? bigsmile.gif na aisku tik apvalus smile.gif o pavirsius ar slidus ar toks medziaginis jokio skirtumo? blush2.gif
Atsakyti