Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

Jei po apsilankymo soliariume, vakar jaučiau, kad kai kurios vietos tokios karštos buvo, bet nebuvo paraudusios, kaip kad po saulės būna g.gif Tai čia nėra normalu, kaisti oda juk neturi ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Climent @ 2011 05 18, 15:34)
Jei po apsilankymo soliariume, vakar jaučiau, kad kai kurios vietos tokios karštos buvo, bet nebuvo paraudusios, kaip kad po saulės būna g.gif  Tai čia nėra normalu, kaisti oda juk neturi ? g.gif

Gal padauginot su minutem? Nes dazniausia oda kaista kai per daug minuciu buna arba nuo kremo su silduomuoju poveikiu,bet manau zinotumet kad toki krema turit
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 05 18, 20:14)
Gal padauginot su minutem? Nes dazniausia oda kaista kai per daug minuciu buna arba nuo kremo su silduomuoju poveikiu,bet manau zinotumet kad toki krema turit

Ko gero, nes buvau pirmą kartą ir nors ėmiau minimum minučių ( bet ko gero ir tų buvo per daug lotuliukas.gif ) tai galbūt dėl to, oda nepratus...Na o kremukas pas mane tai tikrai be to poveikio. smile.gif

O tai kitą kartą ir vėl gali būti tas pats ? O kiek laiko turi praeiti po pirmo apsilankymo ?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Climent @ 2011 05 18, 19:27)
Ko gero, nes buvau pirmą kartą ir nors ėmiau minimum minučių ( bet ko gero ir tų buvo per daug  lotuliukas.gif ) tai galbūt dėl to, oda nepratus...Na o kremukas pas mane tai tikrai be to poveikio. smile.gif

O tai kitą kartą ir vėl gali būti tas pats ? O kiek laiko turi praeiti po pirmo apsilankymo ??  ax.gif

Maziausia reikia daryti 48h pertrauka. O kiek minuciu ejot? Nes siaip minimum yra 5min,tai neturetumet nuo 5 minuciu nusvilti,nebent labai sviesios odos esat
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 05 19, 13:51)
Maziausia reikia daryti 48h pertrauka. O kiek minuciu ejot? Nes siaip minimum yra 5min,tai neturetumet nuo 5 minuciu nusvilti,nebent labai sviesios odos esat


Jūs gal soliariume dirbate, SM, Equador? smile.gif

O rekomenduojama pertrauka, kiek girdejau, 24 h g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 05 20, 03:34)
Jūs gal soliariume dirbate,  SM, Equador? smile.gif

O rekomenduojama pertrauka, kiek girdejau, 24 h  g.gif


Siaip aseniskai ir as girdejau kad turi praeiti 48val.
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 05 19, 16:34)
Jūs gal soliariume dirbate,  SM, Equador? smile.gif

O rekomenduojama pertrauka, kiek girdejau, 24 h  g.gif


Po pirmo karto nemažiau nei 48 valandos.
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 05 19, 16:34)
Jūs gal soliariume dirbate,  SM, Equador? smile.gif

O rekomenduojama pertrauka, kiek girdejau, 24 h  g.gif


Deja as Norvegijoj gyvenu smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
norejau suzinoti Jusu nuomones apie purskiamaji soliariuma... ax.gif
kokie Jusu atsiliepimai...?
Dabar vaikstau i soliariuma deginuosi, bet sis procesas trunka ilgiau nei truktu purskiamojo procesas. Taip pat neseniai internete pamaciau pigu pasiulyma purskiamojo soliariumo ir susimasciau kas geriau...nors purskiamajame nebuvau, bet kazkodel atrodo, kad tenais igautas idegis bus labai labai trumpalaikis....ir dar mastau, kad galbut jis pasidengtu netolygiai... g.gif
vienu zodziu, man idomios Jusu merginos nuomones del tokio idegio budo. 4u.gif ar teisingai mastau, kad nors i paprasta soliariuma ir daugiau kartu reikia vaikscioti, bet idegis uztat ilgiau islieka (na zinoma, nuo kremu naudojamu irgi priklauso laikymosi trukme), bet vistik....? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos ;]
Aš ir norėčiau patarimo :]
Einu į soliariumą nereguliariai, kojos įdegė, pilvas įdegė, veidas įdegė kažkiek, bet kaklas ir krūtinė tik vos vos parudo :] gal padėtų įdegti viršutinę kūno dalį jei atsigulčiau atvirkščiai soliariume (ta prasme kur kojos ten galva)? ;]
Atsakyti
QUOTE(Indra666 @ 2011 05 23, 17:25)
Sveikos ;]
Aš ir norėčiau patarimo :]
Einu į soliariumą nereguliariai, kojos įdegė, pilvas įdegė, veidas įdegė kažkiek, bet kaklas ir krūtinė tik vos vos parudo :] gal padėtų įdegti viršutinę kūno dalį jei atsigulčiau atvirkščiai soliariume (ta prasme kur kojos ten galva)? ;]


Daug merginų taip daro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Eustoma @ 2011 05 23, 18:31)
Daug merginų taip daro  mirksiukas.gif


pirma karta girdziu lotuliukas.gif o jei soliariumas yra isgaubtas? ir dedant galva ten, kur kojos, gulesi zemyn galva lotuliukas.gif isvis, geriausiai eiti i stovima, nes ir pazastys, ir sonai geriau idega
Atsakyti