Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(pudrine @ 2011 05 13, 19:27)
Na kiek man teko eiti i soleriumus tai daug kur klausia ar parodyti kaip naudoti, bet galite ir pati drasei prasyti kad parodytu kaip naudotis smile.gif  Na bet jei dorvites ar siaip nedrystat tai : nuejus i soleriuma reikia nusivalyti makiaza (jei zinoma esate pasidaziusi), po to issitepkite kremuku, atsigulkite i soleriuma ir paprasciausei darykite jo dangti iki tol kol jis uzsidarys iki gala (zinoma lieka mazas tarpelis, bet pajausite kad daugiau nebesileidzia tada bus jis gerai uzdarytas), spaudziate START mygtuka ir ilsities smile.gif  zinoma yra ten vejeliai ju padetis ir panasiai nebijokit spauskit viska iseiles jei nezinote ir suprasit kaip kuris mygtukas kam skirtas biggrin.gif seip tik pries soleriuma nepatartina teptis pazastu piestuku ar seip kuom nors kitu nes lieka baltos demes, ie negalima pries soleriuma naudoti kvepalu ant kuno bei eteriniu aliejuku, kadangi gali gautis elergine reakcija ir net gali likti baltos demeles smile.gif


Aciu labai, reiks apsilankyti dar karta smile.gif
Atsakyti
Labas merginos,gal kas patarsite i koki soliariuma nueiti Kaune niekad nebuvus as juose bet jau taip atsibodo esu baltaode o vasara idegu raudonai doh.gif ,kazin po kiek laiko jau matysis tas idegis .Aciu is anksto uz rekomendacijasir paaiskinima nes sitam reikale as visai zalia biggrin.gif .Lauksiu i AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bobusiukas @ 2011 05 15, 01:43)
Labas merginos,gal kas patarsite i koki soliariuma nueiti Kaune niekad nebuvus as juose bet jau taip atsibodo esu baltaode o vasara idegu raudonai  doh.gif ,kazin po kiek laiko jau matysis tas idegis .Aciu is anksto uz rekomendacijasir paaiskinima nes sitam reikale as visai zalia  biggrin.gif .Lauksiu i AZ smile.gif


Na zinau kad stovimi soleriumai yra daug stipresni nei gulimi, tad jei jus baltaode tai i juos geriau neiti, seip i gulima bandykite eiti po kokias 5min kad neperdegtumete kokius pirmus 4kartus smile.gif bet nezinau nei ka patarti i kuri soleriuma geriau neiti kaune nes kiek esu buvusi nei vienas nera nuvylias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 14, 19:23)
Na zinau kad stovimi soleriumai yra daug stipresni nei gulimi, tad jei jus baltaode tai i juos geriau neiti, seip i gulima bandykite eiti po kokias 5min kad neperdegtumete kokius  pirmus 4kartus smile.gif  bet nezinau nei ka patarti i kuri soleriuma geriau neiti kaune nes kiek esu buvusi nei vienas nera nuvylias thumbup.gif


Atsiprašau, pudrine, bet kiek jums metų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 05 15, 07:25)
Atsiprašau, pudrine, bet kiek jums metų?  4u.gif


25 O kas yra? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 14, 22:49)
25 O kas yra? smile.gif


Nieko 4u.gif Tik daug gramatinių klaidų jūsų postuose matau 4u.gif bet tikrai nesiruošiu pamokslauti ar imti taisyti klaidas. Man tik šiaip įdomu paliko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 05 15, 21:29)
Nieko  4u.gif Tik daug gramatinių klaidų jūsų postuose matau  4u.gif bet tikrai nesiruošiu pamokslauti ar imti taisyti klaidas. Man tik šiaip įdomu paliko  4u.gif


Na tikrai atleiskit uz klaidas, zinau kad ju yra daug 4u.gif as tiesiog neziuriu ka rasau ir per ta skubejima matyt pirstai jau pinasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 15, 12:02)
Na tikrai atleiskit uz klaidas, zinau kad ju yra daug 4u.gif as tiesiog neziuriu ka rasau ir per ta skubejima matyt pirstai jau pinasi 4u.gif


Man tai matosi, kad klaidos yra ne tik iš skubėjimo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazheee: 15 gegužės 2011 - 13:45
QUOTE(mazheee @ 2011 05 16, 00:44)
Man tai matosi, kad klaidos yra ne tik iš skubėjimo...


mazheee tai gali but kad ir seip ju yra nemazai, as i tai nelqabai kreipiu demesi kadangi tam yra savo priezastys 4u.gif Ir manau cia tema apie soleriumus o ne apie klaidas g.gif jai kazka norite pasakyti ar pakritikuoti rasykite AZ smile.gif
Atsakyti
Sveikos drinks_cheers.gif gal kuri buvot kaune utenos sustojime yra solikas Maljorka ar kaip ten vadinas.. tokiam baisiam pastate biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 05 10, 21:18)
Pasibandykit nusipirkt vienam kartui paty paprasciausia soliariumo kremuka - be tinglu, bronzantu ir t.t. ir nueikit pasidegint, jeigu taip pat, vadinasi cia odos problema, ne kremo. O kaip buna deginantis naturaliai, vasara ant saulutes? g.gif


Zadu sekanti karteli pabandyti su parastu soliariumo kremuku be jokio tinglo. O siaip, gyvenime, nei naturaliai sauluteje, nei soliariume del odos jokiu problemu nebudavo ir oda sveika, jokiu berimu, alerginiu plotu ar pan. neturiu, jokiais tepalais taip pat nesu tepusis, nei isoriskai, nei gerusi jokiu vaistu... Todel ir nesuprantu, kodel? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonata55 @ 2011 05 17, 19:28)
Zadu sekanti karteli pabandyti su parastu soliariumo kremuku be jokio tinglo. O siaip, gyvenime, nei naturaliai sauluteje, nei soliariume del odos jokiu problemu nebudavo ir oda sveika, jokiu berimu, alerginiu plotu ar pan. neturiu, jokiais tepalais taip pat nesu tepusis, nei isoriskai, nei gerusi jokiu vaistu... Todel ir nesuprantu, kodel?  verysad.gif

Na tiesiog buna kad kai kuriems kremams oda alergiska,siulyciau bandytis kitus smile.gif O pati siaip niekada neperku iskart buteliuko neisbandziusi keliu megineliu
Atsakyti