Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

Netoli manes atsidare naujas soleriumas, 4min-10kr. nuejau isbandyti, ir pragulejau 30min. cool.gif gryzau namo paziuriu i veidrodi ir pamatau toki ruda veida kas buna itin retai lankantis lietuvos soleriumuose atitinka tai kaip lietuvoje sueiciau 100lt abonenta mazdaug per menesi ir tai dar gal net ir rudesne dabar thumbup.gif bet stazdanos labai isryskejo kuriu seip be soleriumo arba be saules nebuna gal kas zinot koki kremuka kuris neryskint strazdanu? nes atrodau lyg buciau deginusis per tarka doh.gif biggrin.gif












Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 11, 13:38)
Netoli manes atsidare naujas soleriumas, 4min-10kr. nuejau isbandyti, ir pragulejau 30min.


30min? doh.gif man 10min jau atrodo daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 11, 12:38)
Netoli manes atsidare naujas soleriumas, 4min-10kr. nuejau isbandyti, ir pragulejau 30min. cool.gif  gryzau namo paziuriu i veidrodi ir pamatau toki ruda veida kas buna itin retai lankantis lietuvos soleriumuose atitinka tai kaip lietuvoje sueiciau 100lt abonenta mazdaug per menesi ir tai dar gal net ir rudesne dabar thumbup.gif  bet stazdanos labai isryskejo kuriu seip be soleriumo arba be saules nebuna gal kas zinot koki kremuka kuris neryskint strazdanu? nes atrodau lyg buciau deginusis per tarka doh.gif  biggrin.gif


tai pabandykit į Lietuvos soliariumą nueit pusvalandžiui, išeisit ne tik ruda bet ir juoda biggrin.gif

QUOTE(Vai2lka @ 2011 05 11, 12:50)
30min?  doh.gif  man 10min jau atrodo daug  doh.gif


aš nedrįstu 10 eit, einu visad 8 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 05 12, 04:26)
tai pabandykit į Lietuvos soliariumą nueit pusvalandžiui, išeisit ne tik ruda bet ir juoda biggrin.gif
aš nedrįstu 10 eit, einu visad 8 smile.gif


Na man lietuviskam 10min per akis, ir tai soleriumas soleriumui nelygus kai kur po 10min net oda skauda sunku uzmigti ir pnasiai doh.gif o cia jie gal kitokie nes po 30min raudona buni tik kokia valanda kol tas karstis praeina o po to buni iskart ruda thumbup.gif cia net pacioje kabinoje yra aliejukas kudikiu su kuriuo aceit reikia pasipurksti jei nenaudoji jokio krema, bet mane isbere nuo jo tai daugiau nesipurksiu verysad.gif
Atsakyti
o sakykit, merginos, einant į soliariumą jūs patepat veidą kuom nors? as nekalbu apie tuos specialius kremus, o apie paprasčiausią veido kremą, ar geriau eiti tiesiog vandeniu nupraustu veidu:)
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 11, 12:38)
Netoli manes atsidare naujas soleriumas, 4min-10kr. nuejau isbandyti, ir pragulejau 30min. cool.gif  gryzau namo paziuriu i veidrodi ir pamatau toki ruda veida kas buna itin retai lankantis lietuvos soleriumuose atitinka tai kaip lietuvoje sueiciau 100lt abonenta mazdaug per menesi ir tai dar gal net ir rudesne dabar thumbup.gif  bet stazdanos labai isryskejo kuriu seip be soleriumo arba be saules nebuna gal kas zinot koki kremuka kuris neryskint strazdanu? nes atrodau lyg buciau deginusis per tarka doh.gif  biggrin.gif


As naudoju tansium facial bronzer tai man neisryskina ir nesidaugina strazdanu smile.gif Siandien ir as eisiu y savo vietini,vis dar nepriprantu eiti cia po tiek daug minuciu biggrin.gif bet paziurejau lempos cia silpnutes tik po 100 vatu tai ko noret nesidegint po 30min biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babyspice @ 2011 05 12, 19:04)
o sakykit, merginos, einant į soliariumą jūs patepat veidą kuom nors? as nekalbu apie tuos specialius kremus, o apie paprasčiausią veido kremą, ar geriau eiti tiesiog vandeniu nupraustu veidu:)


As veida pasitepu su paprastu kremu nivejos soft nes kaip ir nieko kito naudotnelabai galiu, seip ir kuna pasitepu su paprastu glicerinu, nes mano oda labai sausa ir leiskanoja smile.gif

QUOTE(beddable @ 2011 05 12, 20:46)
As naudoju tansium facial bronzer tai man neisryskina ir nesidaugina strazdanu smile.gif Siandien ir as eisiu y savo vietini,vis dar nepriprantu eiti cia po tiek daug minuciu biggrin.gif bet paziurejau lempos cia silpnutes tik po 100 vatu tai ko noret nesidegint po 30min biggrin.gif


Kokiam mieste aapsigyvenai? smile.gif cia tai pat lempos 100w+15w papildomai ties veidu bet jas galima ir issijungti ko as niekada nedarau blush2.gif kokios kainos ten? ir ar tas kremas su bronzantu?
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 12, 11:05)
As veida pasitepu su paprastu kremu nivejos soft nes kaip ir nieko kito naudotnelabai galiu, seip ir kuna pasitepu su paprastu glicerinu, nes mano oda labai sausa ir leiskanoja smile.gif
Kokiam mieste aapsigyvenai? smile.gif  cia tai pat lempos 100w+15w papildomai ties veidu bet jas galima ir issijungti ko as niekada nedarau blush2.gif  kokios kainos ten? ir ar tas kremas su bronzantu?


As Flekkefjorde apsigyvenau smile.gif as irgi neissijungiu tu papildomu lempu nes ir taip man jisai silpnutis atrodo biggrin.gif kainos tai visokios jeigu pats paprasciausias 10min 20kr,su siek tiek daugiau lempu 7min 20kr ir jau pats mandriausias ale luxuros soliariumas 6min 20kr smile.gif Biski brangoki tokie :> o tas kremukas tai jo su bronzantu bet kiek zinau toks pat ir be bronzanto yra,naturalus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beddable: 12 gegužės 2011 - 12:54
QUOTE(beddable @ 2011 05 12, 23:53)
As Flekkefjorde apsigyvenau smile.gif as irgi neissijungiu tu papildomu lempu nes ir taip man jisai silpnutis atrodo biggrin.gif kainos tai visokios jeigu pats paprasciausias 10min 20kr,su siek tiek daugiau lempu 7min 20kr ir jau pats mandriausias ale luxuros soliariumas 6min 20kr smile.gif Biski brangoki tokie :> o tas kremukas tai jo su bronzantu bet kiek zinau toks pat ir be bronzanto yra,naturalus.


Tolokai nuo manes, gal didelis miestelis ar net miestas del to ir kainos didesnes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 12, 21:36)
Tolokai nuo manes, gal didelis miestelis ar net miestas del to ir kainos didesnes smile.gif

Toks nedidelis visai,dar vienoj vietoj yra tai sakiau reikes tenais nueit pasicekavint kokios kainos gal pigesnes smile.gif daugiau kiek zinau ir nebera kur tai ir gali sau sedet ten uzsilauze kainas nes nelabai to pasirinkimo yra biggrin.gif
Atsakyti
sveikos. soliariumuose esu naujoke. galite gal paaiskinti visa naudojimosi tvarka? apie apsaugas, kremukus ir pan zn viska. Man idomu, kaip nusileidzia soliariumo dangtis, ar pakanka paspausti start mygtuka, ar dar kazka reikia? syki buvau, bet man nk nepaaiskino sad.gif aciu, mazules :*
Atsakyti
QUOTE(Audrone1965 @ 2011 05 14, 04:30)
sveikos. soliariumuose esu naujoke. galite gal paaiskinti visa naudojimosi tvarka? apie apsaugas, kremukus ir pan zn viska. Man idomu, kaip nusileidzia soliariumo dangtis, ar pakanka paspausti start mygtuka, ar dar kazka reikia? syki buvau, bet man nk nepaaiskino sad.gif aciu, mazules :*


Na kiek man teko eiti i soleriumus tai daug kur klausia ar parodyti kaip naudoti, bet galite ir pati drasei prasyti kad parodytu kaip naudotis smile.gif Na bet jei dorvites ar siaip nedrystat tai : nuejus i soleriuma reikia nusivalyti makiaza (jei zinoma esate pasidaziusi), po to issitepkite kremuku, atsigulkite i soleriuma ir paprasciausei darykite jo dangti iki tol kol jis uzsidarys iki gala (zinoma lieka mazas tarpelis, bet pajausite kad daugiau nebesileidzia tada bus jis gerai uzdarytas), spaudziate START mygtuka ir ilsities smile.gif zinoma yra ten vejeliai ju padetis ir panasiai nebijokit spauskit viska iseiles jei nezinote ir suprasit kaip kuris mygtukas kam skirtas biggrin.gif seip tik pries soleriuma nepatartina teptis pazastu piestuku ar seip kuom nors kitu nes lieka baltos demes, ie negalima pries soleriuma naudoti kvepalu ant kuno bei eteriniu aliejuku, kadangi gali gautis elergine reakcija ir net gali likti baltos demeles smile.gif
Atsakyti