Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(Egliukasz @ 2011 04 24, 19:01)
nes tai giluminis ydegis

Ka reiskia tas ,,giluminis idegis"?
Atsakyti
pirma karta girdziu apie toki.....:)idomu
Atsakyti
Sveikos,

Esu VU magistrantė ir šiuo metu su kolegomis vykdau apklausą apie soliariumų teikiamas paslaugas, kas klientui yra svarbu, kokios papildomos paslaugos jį domintų.
Apklausa neilga, būsim labai dėkingi už pagalbą.
Nuoroda:
http://www.######/ap...a16d590430.html
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 04 26, 15:54)
Ka reiskia tas ,,giluminis idegis"?


giluminis tai kai suaktyvina kraujotaka ir melaninas sparciau gaminasi,nei iprastai. Bet siulyciau nepiknaudziauti,nes tada atsiranda baltu demeliu ant kuno kur jautresnes vietos ir ten nebesigamina melaninas.
Atsakyti
Nuoroda:
http://www.######/ap...a16d590430.html

Papildyta:
anketa patalpinta publika. lt puslapyje (vietoj grotelių įrašyti)
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 04 26, 20:48)
giluminis tai kai suaktyvina kraujotaka ir melaninas sparciau gaminasi,nei iprastai. Bet siulyciau nepiknaudziauti,nes tada atsiranda baltu demeliu ant kuno kur jautresnes vietos ir ten nebesigamina melaninas.

As ir nesiruosiu tu su dilgciukais naudoti,siaip idomu pasidare ka reiskia toks dalykas, nes skamba kaip eilinis smegenu plovimas pirkejui biggrin.gif
Atsakyti
Giluminis ydegis reiskia, kad odos sluoksnis dilgciuku pagalba paveiktas giliau ir stipriau, man tiesa pasakius labai padejo netgi nuo celiulito, bet cia aisku ir masazas paprastu kremu padeda jei uzsiemi masazuoti ir pagnaibyti svelniai oda mirksiukas.gif Paprasti kremai, ypac su bronzantais tik "uzkepina" ta tamsesny ydegio efekta ant odos pavirsiaus, todel rekomenduojama ypac drekinti oda, kad atsinaujinant odai ydegis siek tiek ilgiau issilaikytu, paprasta ar giluminy ydegy be tu bronzantu pasiekti reikia daugiau laiko, bet jis ilgiau issilaiko. Norit tikekit, norit ne, as pati bandziau, nes mano darbas buvo isbandyti produkcija, su kuria dirbu, dabar tuo tikrai nebeuzsiemu, tai man nulis naudos propogandas butu skleisti - nei ka siulau, nei parduodu biggrin.gif Tiesiog dalinuosi ziniomis, o jusu reikalas bandyti ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 04 26, 21:32)
Giluminis ydegis reiskia, kad odos sluoksnis dilgciuku pagalba paveiktas giliau ir stipriau, man tiesa pasakius labai padejo netgi nuo celiulito, bet cia aisku ir masazas paprastu kremu padeda jei uzsiemi masazuoti ir pagnaibyti svelniai oda  mirksiukas.gif Paprasti kremai, ypac su bronzantais tik "uzkepina" ta tamsesny ydegio efekta ant odos pavirsiaus, todel rekomenduojama ypac drekinti oda, kad atsinaujinant odai ydegis siek tiek ilgiau issilaikytu, paprasta ar giluminy ydegy be tu bronzantu pasiekti reikia daugiau laiko, bet jis ilgiau issilaiko. Norit tikekit, norit ne, as pati bandziau, nes mano darbas buvo isbandyti produkcija, su kuria dirbu, dabar tuo tikrai nebeuzsiemu, tai man nulis naudos propogandas butu skleisti - nei ka siulau, nei parduodu biggrin.gif  Tiesiog dalinuosi ziniomis, o jusu reikalas bandyti ar ne smile.gif


Vakar mano vyras kaip tik pasake,kad dingo celiulitas ir susimasciau tai kur jisai galejo isgaruot jei jokiu masazu nedariau ir su specialiais kremais netepiau. Tai bus arba nuo kremo su dilgciukais tada arba nuo mano paprasto kremo su bronzantais nes ziuriu jisai ale stangrina oda ir nuo celiulito yra,bet kazkaip nelabai tikejau,bet... 4u.gif
Atsakyti
Na as vakar 2karta jau tepiausi kremu su dilgciukais,jau geriau buvo,dar sakyciau svarbu atrast soliariuma,kuriame lempos butu geros,kad gerai 'jamtu' doh.gif
o kiekviena karta galima naudot a ne?
Atsakyti
QUOTE(DAMIANI @ 2011 04 27, 09:41)
Na as vakar 2karta jau tepiausi kremu su dilgciukais,jau geriau buvo,dar sakyciau svarbu atrast soliariuma,kuriame lempos butu geros,kad gerai 'jamtu' doh.gif
o kiekviena karta galima naudot a ne?


Ilga laika nepatartina naudoti,siulyciau su kokiu kitu pamaisyti,kad neatsirastu baltu demeliu
Atsakyti

Tos baltos demeles labiau atsiranda nuo dazno ejimo y soliariuma, nes as esu ir ilga laika naudojusi ta krema, bet ejusi saikingai - tfu tfu niekada nesu turejusi tu baltu demeliu. Bet daug mano klienciu ju turejo, nes daznai ejo y soliariuma, odos nelabai pilinguodavo naudojant bronzantus ir t.t. Galima maisyti su kitu kremuku, kad butu silpnesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, užėjau pkalaust jūsų nuomonė: į soliariumą vaikštau nuo kovo mėnesio (iš pradžių kas 4 dienas po 5 min, dabar kartą į savaitę po 8 min) ir vakar ant krūtinės pastebėjau raudoną apgamuką unsure.gif tikrai jo nebuvo anksčiau.... kaip manot, gal nebevaikščiot? taip susistresinau vakar jį pamačius, bet kadangi tai pirmas mano soliariuminimasis, tai gal ir kitom taip yra buvę?
pamenu kažkurią vasarą irgi buvo iš niekur atsiradęs lyg apgamas, lyg pigmntinė dėmelė, bet išnyko per porą metų, tai galbūt ir šitas išnyks g.gif o gal kuo skubiau maut pas dermatologę? g.gif
Atsakyti