Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(marcipane* @ 2011 04 14, 23:50)
Luxuroje su ežio viza ir omni ID yra nuolaidos wink.gif

dekui,gal dar kur yra biggrin.gif O kiek nuolaidos duoda ir kas tai per ezio viza doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DAMIANI @ 2011 04 14, 20:51)
Sveiki,gal zinot ar yra dabar kur Vilniuje kokiu akciju soliariume bet ne abonementam?Pvz.anais metais iki 12val Sunlani duodavo 20%nuolaida,siais metais nerandu jau .. g.gif


Equadore yra su omni id ir daily card 20% nuolaida,o iki 12h darbo dienom ir savaitgaliais visa diena 10% nuolaida cool.gif
Atsakyti
Mergaites sakykite,o jus visai nusirengiat? blush2.gif As tai taip,bet va kai nuejau siemet pirma karta kaip visad biski nudegiau,tai kazkaip pergyvenu apie krutyne,gal prisidengt vertetu kita kart.. g.gif
Atsakyti
aš tai visai nusirengiu, nenoriu baltais plėmais vaikščiot schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 04 17, 12:55)
aš tai visai nusirengiu, nenoriu baltais plėmais vaikščiot  schmoll.gif


aš irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(DAMIANI @ 2011 04 14, 20:51)
Sveiki,gal zinot ar yra dabar kur Vilniuje kokiu akciju soliariume bet ne abonementam?Pvz.anais metais iki 12val Sunlani duodavo 20%nuolaida,siais metais nerandu jau .. g.gif


Yra siuo metu akcija SOLISUNE, -20%
Atsakyti
QUOTE(DAMIANI @ 2011 04 17, 08:55)
Mergaites sakykite,o jus visai nusirengiat? blush2.gif As tai taip,bet va kai nuejau siemet pirma karta kaip visad biski nudegiau,tai kazkaip pergyvenu apie krutyne,gal prisidengt vertetu kita kart.. g.gif


As ir visiskai,bet niekaip neprisiruosiu pradet dengti spenelius smile.gif
Atsakyti
Mergaites,prasau paaiskinkit man kas tai per kremai su dilgciukais,ar jie tinkami kiekvienam kartui naudot?Kam tie dilgciukai,ir naturalus bronzantai? g.gif
Atsakyti
dilgčiukai suaktyvina kraujotaką, dėl to greičiau įdegama. Sakoma, kad ir įdegis išlieka ilgiau, bet šito negaliu nei paneigt, nei pateigt g.gif

Man asmeniškai labai nepatinka dilgčiukai, išsitepus tokiu kremu jausmas lyg sėdėtum ant skruzdėlyno ar tupėtum dilgelyne schmoll.gif Ir toks jausmas tęsiasi 2 - 3 val. Negali nei normaliai atsisėsti.

Kremo su dilgčiukais negalima naudoti veidui. Jei aš pati kada sumąstyčiau teptis kremą su dilgčiukais, tai tepčiau tik blauzdas, nes čia mano nejautriausia vieta.
Atsakyti
Tikrai ilgiau issilaiko, nes tai giluminis ydegis, del to iskart yra tamsesnis ir gausiai drekinant tikrai ilgiau issilaiko. Kai dirbau soliariume, tai buvo populiariausias produktas pries vasara, kai norisi saulutei parodyti jau siek tiek ruda kuna. Labai sviesiaodems nerekomenduojama, nes butent sviesi oda yra jautresne, todel labiau skauda. Bet as tepdavaus, tik pries tai jau reikia buti siek tiek y soliariuma pavaiksciojusiai ir oda pripratinusiai. Vienas geriausiu, nors ir pigiausiu:

user posted image

Tikrai rekomenduoju, bent man zymiai geriau nei bronzantai ir yprastiniai kremai. Na taip, nepatinka, padilgcioja, bet poveikis matos. Cia tas pats su depiliacija - skauda su vasku, bet ilgiau svelni oda islieka, mes ir taip save daznai kankinam del grozio, tai.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 04 24, 21:01)
Tikrai ilgiau issilaiko, nes tai giluminis ydegis, del to iskart yra tamsesnis ir gausiai drekinant tikrai ilgiau issilaiko. Kai dirbau soliariume, tai buvo populiariausias produktas pries vasara, kai norisi saulutei parodyti jau siek tiek ruda kuna. Labai sviesiaodems nerekomenduojama, nes butent sviesi oda yra jautresne, todel labiau skauda. Bet as tepdavaus, tik pries tai jau reikia buti siek tiek y soliariuma pavaiksciojusiai ir oda pripratinusiai. Vienas geriausiu, nors ir pigiausiu:

user posted image

Tikrai rekomenduoju, bent man zymiai geriau nei bronzantai ir yprastiniai kremai. Na taip, nepatinka, padilgcioja, bet poveikis matos. Cia tas pats su depiliacija - skauda su vasku, bet ilgiau svelni oda islieka, mes ir taip save daznai kankinam del grozio, tai.. ax.gif

Kur sita geri nusipirkti galima ir kokia kaina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EgleG @ 2011 04 25, 19:07)
Kur sita geri nusipirkti galima ir kokia kaina?  smile.gif


Sita ir as turiu smile.gif pirkau bent jau as is Equadoro uz 69lt
Atsakyti