Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

Neprivaloma kad laikas didetu iskarto po 5min,, gali belekoks buti.

Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 04 01, 20:59)
Ar solisun yra 8 minutes? Kazkaip pamenu,tam tikruose ju soliariumuose tik po 5 ,10, 15 g.gif


Nežinau, aš į Luxurą einu g.gif
Atsakyti
sveikutes, norejau jusu pasiklausti gal kuri rekomenduotu kremuka veidui pries soliariuma?
Atsakyti
QUOTE(Atvejis @ 2011 04 01, 19:48)
Sveiki visi smile.gif
Esu is tu zmoniu kurie yra balti ir sunkiai idega, tai nusprendziau pries vasara pasinaudoti soliariumu. Vasara buna pasideginu ir nusilupu kaiptj nesgauna vis idegdi gerai...
Sita savaite pradejau eiti i soliaruma (buvau 2 kartus)
Pirma karta 6min
Antra karta 11min biggrin.gif

Rezultatas tas kad dabar sedziu su raudonu pilvu  fool.gif ir galvoju ka reikia keisti...

Paskaitinejau forume, tai supratau kad be kremo neapsimoka eiti ar kaip ? patarkit kas nors, buciau labai dekingas  4u.gif


Per daug drąsu antrą kartą eiti 11 min. Aš visada pirmą kartą 5 min., paskui po 6 min. einu. Kartais nueinu 7 min., bet tai būna l.retai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2011 04 02, 15:19)
sveikutes, norejau jusu pasiklausti gal kuri rekomenduotu kremuka veidui pries soliariuma?


Naudoju Tansium Facial Bronzing,labai geras man asmeniskai y nieka kita nekeisciau smile.gif
Atsakyti
Noriu paklausti patyrusiu merginu.Turiu du skirtumus:)ejau i Maga sun soliariuma,vidutinis stiprumas ,gryzau jokio pokycio,nei raudonumo,nei kaitros,nei tokio specifinio odos niezejimo po deginimosi?Sachara vid stiprumas,vakrop jauciu odos paraudima,perstejima,siltuma-jauciasi,kad buvau soliariume.Kaip normaliai turetu atrodyti ?ar tie Mega sun ar maisau Soly sun taip ir neturi jaustis nieko,ar Sacharoje negerai,kad pasijuaciau pakaitusi?Parasykite nuomone apie tuos soliariumus ir atsilipimus,kuris Jusu manymu geresnis?o gal La Bamba?DEkoju ir laukiu Jusu komentaru,patarimu:) wub.gif
Atsakyti
o aš susiduriau su tokiu klausimu, 4u.gif
o su kontaktiniais lešiais galima į soliariuma, ar geriau eiti be jų? unsure.gif g.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diannutee: 11 balandžio 2011 - 13:06
QUOTE(Redauta @ 2011 04 04, 18:44)
Noriu paklausti patyrusiu merginu.Turiu du skirtumus:)ejau i Maga sun soliariuma,vidutinis stiprumas ,gryzau jokio pokycio,nei raudonumo,nei kaitros,nei tokio specifinio odos niezejimo po deginimosi?Sachara vid stiprumas,vakrop jauciu odos paraudima,perstejima,siltuma-jauciasi,kad buvau soliariume.Kaip normaliai turetu atrodyti ?ar tie Mega sun ar maisau Soly sun taip ir neturi jaustis nieko,ar Sacharoje negerai,kad pasijuaciau pakaitusi?Parasykite nuomone apie tuos soliariumus ir atsilipimus,kuris Jusu manymu geresnis?o gal La Bamba?DEkoju ir laukiu Jusu komentaru,patarimu:) wub.gif


Aš po soliariumo jokių nemalonių pojūčių nejaučiu schmoll.gif
Gal sacharoj buvot daugiau minučių?
Atsakyti
QUOTE(diannutee @ 2011 04 11, 13:06)
o aš susiduriau su tokiu klausimu,  4u.gif
o su kontaktiniais lešiais galima į soliariuma, ar geriau eiti be jų? unsure.gif  g.gif  cool.gif


Stengiuosi eiti be lesiu,nes po to akys atroda lyg dziutu kas trauktu,bet kartais per skubejima ne visada issiemu g.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 04 01, 22:13)
Nežinau, aš į Luxurą einu  g.gif

Na va.. doh.gif As tik i Solisun,nes prie pat namu. Ir dar man atrodo,kad priklausomai nuo paties soliariumo pas juos tas minuciu reguliavimas keiciasi, visuose tuose ,,turbo" tai galima ivairiai koreguotis laika g.gif
Atsakyti
Sveiki,gal zinot ar yra dabar kur Vilniuje kokiu akciju soliariume bet ne abonementam?Pvz.anais metais iki 12val Sunlani duodavo 20%nuolaida,siais metais nerandu jau .. g.gif
Atsakyti
QUOTE(DAMIANI @ 2011 04 14, 20:51)
Sveiki,gal zinot ar yra dabar kur Vilniuje kokiu akciju soliariume bet ne abonementam?Pvz.anais metais iki 12val Sunlani duodavo 20%nuolaida,siais metais nerandu jau .. g.gif


Luxuroje su ežio viza ir omni ID yra nuolaidos wink.gif
Atsakyti