Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(drieziuxx @ 2011 03 29, 15:50)
vakar buvau soliariumo, tepiausi veida tuo paciu kremu kaip ir kuna, ar taip galejo? man regis ivyko kazkokia netokia reakcija, mat vakare pradejo lb zandai kaisti, o siandien tai nei kremo paprasto dieninio nebuvo imanoma uzsitepti, kas galetu buti? soliariumo krema tepu ne pirma karta smile.gif

Gal veido oda jautresnė,dėl to taip sureagavo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2011 03 29, 14:50)
vakar buvau soliariumo, tepiausi veida tuo paciu kremu kaip ir kuna, ar taip galejo? man regis ivyko kazkokia netokia reakcija, mat vakare pradejo lb zandai kaisti, o siandien tai nei kremo paprasto dieninio nebuvo imanoma uzsitepti, kas galetu buti? soliariumo krema tepu ne pirma karta smile.gif


Pati turejau ta kremuka,tai jisai naturalus be dilgciojimo. Siaip manau,kad galejai per daug minuciu degintis todel taip ir ivyko,bent jau man taip buna kai didesni laiko tarpa nesideginu ir nueinu,tai vakare kaista zandukai,tempia oda,ir ryta bunu su vis dar raudonais smile.gif
Atsakyti
na nemanau, kad pasenes smile.gif
o kas del minuciu, tai ejau tiek pat kaip viasada, nei daug nei mazai-8 min biggrin.gif ir niekada taip nebudavo
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2011 03 30, 12:44)
na nemanau, kad pasenes smile.gif
o kas del minuciu, tai ejau tiek pat kaip viasada, nei daug nei mazai-8 min biggrin.gif ir niekada taip nebudavo


Tai gal soliariumo kremukas su kokiu veido kremu sureagavo g.gif O gal soliariumas iš vis nekaltas g.gif
Atsakyti
kaip manot,ar po ilgos petraukos, reiketu eiti pirmus kartus grieztai po 5 min.? Nes buna, kitos lempos soliariume ne naujos,tai sako, kad 5 min visai juokai... g.gif Nesu tamsaus gymio, bet siaip visada gerai ir lengvai idegu,praktiskai niekad nenudegu.
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 03 30, 13:24)
kaip manot,ar po ilgos petraukos, reiketu eiti pirmus kartus grieztai po 5 min.? Nes buna, kitos lempos soliariume ne naujos,tai sako, kad 5 min visai juokai... g.gif Nesu tamsaus gymio, bet siaip visada gerai ir lengvai idegu,praktiskai niekad nenudegu.


ir aš tokia pati, tai po pusės metų pertraukos maniau eisiu kaip visada 8 minutes. Tai taip nudegiau, kad tris dienas nieko negalėjau daryti, miegant net skaudėjo doh.gif Jau geriau apsidraust ir eiti mažiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 03 30, 13:33)
ir aš tokia pati, tai po pusės metų pertraukos maniau eisiu kaip visada 8 minutes. Tai taip nudegiau, kad tris dienas nieko negalėjau daryti, miegant net skaudėjo  doh.gif Jau geriau apsidraust ir eiti mažiau  4u.gif

Gerai, tai pirmus kartus po 5 min eisiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 03 30, 14:24)
Tai gal soliariumo kremukas su kokiu veido kremu sureagavo  g.gif O gal soliariumas iš vis nekaltas  g.gif


regis, kad viska buvau nusivaliusi pakankamai svariai biggrin.gif
Atsakyti
Maserati, nuėjusi į soliariumą pasiteirauk, jeigu lempos seniai keistos eik 8min. 5min mažoka, 10min per daug. Pradžia po 8min.,tikrai pats tas bus.
Atsakyti
Sveiki visi smile.gif
Esu is tu zmoniu kurie yra balti ir sunkiai idega, tai nusprendziau pries vasara pasinaudoti soliariumu. Vasara buna pasideginu ir nusilupu kaiptj nesgauna vis idegdi gerai...
Sita savaite pradejau eiti i soliaruma (buvau 2 kartus)
Pirma karta 6min
Antra karta 11min biggrin.gif

Rezultatas tas kad dabar sedziu su raudonu pilvu fool.gif ir galvoju ka reikia keisti...

Paskaitinejau forume, tai supratau kad be kremo neapsimoka eiti ar kaip ? patarkit kas nors, buciau labai dekingas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atvejis @ 2011 04 01, 19:48)
Sveiki visi smile.gif
Esu is tu zmoniu kurie yra balti ir sunkiai idega, tai nusprendziau pries vasara pasinaudoti soliariumu. Vasara buna pasideginu ir nusilupu kaiptj nesgauna vis idegdi gerai...
Sita savaite pradejau eiti i soliaruma (buvau 2 kartus)
Pirma karta 6min
Antra karta 11min biggrin.gif

Rezultatas tas kad dabar sedziu su raudonu pilvu  fool.gif ir galvoju ka reikia keisti...

Paskaitinejau forume, tai supratau kad be kremo neapsimoka eiti ar kaip ? patarkit kas nors, buciau labai dekingas  4u.gif


Antrą kartą 11 minučių? blink.gif Išprotėjot? Ir dar baltos odos tipo? blink.gif
Dabar minimum savaitę neikit į jokius soliariumus, saugokitės nuo saulės (na iš tiesių dabar jos net nėra ax.gif ). O jau tada jei norėsit eikit porą trejetą kartų po kokias 5-6 min, tada padidinkit iki 7-8 min, kol galiausiai galėsit eiti 9-10 min.

Aš pati kažkaip įpratus visad eiti po 8 min g.gif mano manymu čia toks aukso viduriukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marcipane*: 01 balandžio 2011 - 20:31
QUOTE(marcipane* @ 2011 04 01, 20:30)

Aš pati kažkaip įpratus visad eiti po 8 min  g.gif mano manymu čia toks aukso viduriukas

Ar solisun yra 8 minutes? Kazkaip pamenu,tam tikruose ju soliariumuose tik po 5 ,10, 15 g.gif
Atsakyti