Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 17, 16:06)
abejoju,kad čia ką numesi  biggrin.gif  čia šiaip gal dėl įdomumo,kad neliūdėti stovint  lotuliukas.gif dar ten galima vendenuką pasispausti,bet aš jo nepajutau,tik aromatą papurškė kažkokį,o tikėjausi kaip dušelio kažkokio  blush2.gif

ir aš manau,kad nenumesi:)

QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 18, 09:43)
drinks_cheers.gif  kasdien po 5min sportuojant irgi efekto nebūtų  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
O man toks klausimas iškilo ax.gif Kiek laiko užtrunkat nusirengti, išsitepti kremu, apsirengti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 03 19, 22:08)
O man toks klausimas iškilo  ax.gif  Kiek laiko užtrunkat nusirengti, išsitepti kremu, apsirengti?  g.gif

g.gif net nežinau gal 5min ax.gif
Atsakyti
As ir kokias 5 min issitept ir nusirengt smile.gif Kazkaip ciupinetis nera ko,o kai baigiu degintis jeigu drekinamu kremu nesitepu tai greit per 3min o jei tepuos tai jauciu visas 7min kol islendu smile.gif
Atsakyti
Aš tai mėgstu lėtai, kol nusivalau makiažą, išsitepu kremuku... smile.gif)5-10 min.
O po tai labai greitai, kartais tik kremuku drėkinančiu išsitepu smile.gif tikrai niekada nebesidažau, nes visada po soliariumo pėdinu namo smile.gif tai 5 min max.
Atsakyti
Aš irgi mėgstu neskubėt ax.gif Vakar buvau soliariume, tai man jau beeinant kita moteris paklausė darbuotojos po kiek laiko atsilaisvins tas soliariumas į kurį aš ėjau. Darbuotoja sako po kokių 15 min bus laisvas. Na bet aš negaliu taip greit apsisukt g.gif Išėjau po gerų 20 min. atmetus kaitinimosi laiką nusirengt, išsitept ir apsirengt užtrukau ne mažiau 12 min g.gif Galvoju čia normalu ar ne g.gif
Kai buvau Anglijos soliariume, tai ten nusirengimui ir kremo išsitepimui skirtos 5 min, nes praėjus 5 min po durų uždarymo soliariumas įsijungdavo pats. Tai tada nespėdavau kremu normaliai išsitept schmoll.gif
Atsakyti
Na užtrunku soliariume kokias 15min ax.gif
Atsakyti
As tai kazkur 7-10 nusirengti, issitepti, pasideginti 10 ir 5 psirengti na gaunas beveik 25 min ax.gif
Atsakyti
vakar buvau soliariumo, tepiausi veida tuo paciu kremu kaip ir kuna, ar taip galejo? man regis ivyko kazkokia netokia reakcija, mat vakare pradejo lb zandai kaisti, o siandien tai nei kremo paprasto dieninio nebuvo imanoma uzsitepti, kas galetu buti? soliariumo krema tepu ne pirma karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2011 03 29, 14:50)
vakar buvau soliariumo, tepiausi veida tuo paciu kremu kaip ir kuna, ar taip galejo? man regis ivyko kazkokia netokia reakcija, mat vakare pradejo lb zandai kaisti, o siandien tai nei kremo paprasto dieninio nebuvo imanoma uzsitepti, kas galetu buti? soliariumo krema tepu ne pirma karta smile.gif


o kremas ne su dilgčiojimu?
Aš visada veidą tepu tuo pačiu kremu kaip ir kūną g.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 03 29, 16:55)
o kremas ne su dilgčiojimu?
Aš visada veidą tepu tuo pačiu kremu kaip ir kūną  g.gif


as nzn ar jis su dilgciojimu, mat senai turiu, lietuviskas aprasymas nusitrynes smile.gif kalbu apie si krema

user posted image
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2011 03 29, 19:18)
as nzn ar jis su dilgciojimu, mat senai turiu, lietuviskas aprasymas nusitrynes smile.gif  kalbu apie si krema


Na be dilgčiojimo g.gif Tai gal pasenęs jau?
Atsakyti