Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

Mergaitės, skiriasi ne tik soliariumų galingumai, bet ir lempos. Konkrečiau lempų apšvieta. Dabar pagal Europos standartą lempų apšvieta turi būti 0,3. Bet toli gražu, ne visi soliariumai pakeitė į tokias. Daugelyje vis dar yra stipresnės, o kuo stipresnės lempos, tuo greičiau ir įdegi. Tuose, kur lempos 0,3 gali drąsiai 15 min būt ir jokio pašalinio poveikio nepastebėsi, kaip, kad odos kaitimo, paraudimo ir pan. Beje nepasitikėkite reklama, daug kur skelbiama, kad lempos yra 0,3, bet toli gražu taip nėra. Žinau, nes pažįstu, kas dirba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 14, 18:54)
Mergaitės, skiriasi ne tik soliariumų galingumai, bet ir lempos. Konkrečiau lempų apšvieta. Dabar pagal Europos standartą lempų apšvieta turi būti 0,3. Bet toli gražu, ne visi soliariumai pakeitė į tokias. Daugelyje vis dar yra stipresnės, o kuo stipresnės lempos, tuo greičiau ir įdegi. Tuose, kur lempos 0,3 gali drąsiai 15 min būt ir jokio pašalinio poveikio nepastebėsi, kaip, kad odos kaitimo, paraudimo ir pan. Beje nepasitikėkite reklama, daug kur skelbiama, kad lempos yra 0,3, bet toli gražu taip nėra. Žinau, nes pažįstu, kas dirba smile.gif

o ką žinot apie solisun,jie skelbiasi,kas 0,3,o kaip iš tikro? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 15, 08:24)
o ką žinot apie solisun,jie skelbiasi,kas 0,3,o kaip iš tikro? ax.gif


Net neįsivaizduoju, kas per lempos ten , į vidų neįlįsi smile.gif
Tik tiek, kad patys soliariumai ten ne kažką....
Atsakyti
as kai ejau y 0,3 12min veida tempe ir tikrai raudonais zandais isejau,siaip pastebejau kad idegis issilaiko ilgiau ir degama kaip sauleje rudai. Siaip skelbiama kad ir prilygsta saules spinduliams ir yra tos lempos silpnesnes uz tas paprastas. Na bet kai jos naujos tai nepasakyciau kad isgulesi 15min,nebent kai jau gerai padegusios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 15, 21:12)
Net neįsivaizduoju, kas per lempos ten , į vidų neįlįsi smile.gif
Tik tiek, kad patys soliariumai ten ne kažką....

g.gif

QUOTE(beddable @ 2011 03 16, 19:35)
as kai ejau y 0,3 12min veida tempe ir tikrai raudonais zandais isejau,siaip pastebejau kad idegis issilaiko ilgiau ir degama kaip sauleje rudai. Siaip skelbiama kad ir prilygsta saules spinduliams ir yra tos lempos silpnesnes uz tas paprastas. Na bet kai jos naujos tai nepasakyciau kad isgulesi 15min,nebent kai jau gerai padegusios smile.gif

drinks_cheers.gif aš tik du kartus po 5min buvau tai matau skirtumą lyginant su kitu soliariumu,įdegis rudas ir greičiau pasimatė,nei į kitą daug kartų nuėjus g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 17, 08:41)
g.gif
drinks_cheers.gif aš tik du kartus po 5min buvau tai matau skirtumą lyginant su kitu soliariumu,įdegis rudas ir greičiau pasimatė,nei į kitą daug kartų nuėjus  g.gif


Ten tikrai ne 0,3.
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 17, 11:37)
Ten tikrai ne 0,3.

na ir nereik,vis tiek būčiau ėjusi ax.gif

šiandien išbandžiau su vibro funkcija,nu įdomu nu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 17, 13:17)
na ir nereik,vis tiek būčiau ėjusi  ax.gif

šiandien išbandžiau su vibro funkcija,nu įdomu nu  biggrin.gif


g.gif o kas čia per vibro funkcija? Pirmą kartą girdžiu. Gal galima būtų plačiau apie tai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 17, 14:16)
g.gif  o kas čia per vibro funkcija? Pirmą kartą girdžiu. Gal galima būtų plačiau apie tai  blush2.gif

svoriui mesti lotuliukas.gif čia
Atsakyti
QUOTE(Ledinė @ 2011 03 17, 15:12)
svoriui mesti  lotuliukas.gif  čia

abejoju,kad čia ką numesi biggrin.gif čia šiaip gal dėl įdomumo,kad neliūdėti stovint lotuliukas.gif dar ten galima vendenuką pasispausti,bet aš jo nepajutau,tik aromatą papurškė kažkokį,o tikėjausi kaip dušelio kažkokio blush2.gif
Atsakyti
Smagūs tie Vibro. Aš esu buvusi Q-Med smile.gif
Kažkaip greit laikas praeina smile.gif
O naudos tai kažin, reiktų eit nebent po puse h smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 17, 20:12)
Smagūs tie Vibro. Aš esu buvusi Q-Med smile.gif
Kažkaip greit laikas praeina smile.gif
O naudos tai kažin, reiktų eit nebent po puse h smile.gif))

drinks_cheers.gif kasdien po 5min sportuojant irgi efekto nebūtų biggrin.gif
Atsakyti