Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

man stovimas geriau bet tai pat atsibosta stoveti, bet znoma jame yra geresnis rezultatas nei gulimam thumbup.gif seip esu girdejusi ir atsiliepimu su pasitvirtinimais jog gerent karotino tabletes ar vitaminus su karotinu ydegis ygauna grazesne spalva ir ilgiau laikosi, bijau pradet naudoti, nes man atrodo kad nuo karotino gaunasi morkvinis atspalvis, o tai tai jau negrazu... schmoll.gif
Atsakyti
Karotina ir pati esu gerus menesi,bet cia uztikau kitokiiu tai ir idomu kas cia do daiktas smile.gif idegio tabletes
Atsakyti
na butu visai ydomu pabandyti smile.gif bet as kazkaip nelabai pasitikiu tokiom priemonem g.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 10, 16:03)
Karotina ir pati esu gerus menesi,bet cia uztikau kitokiiu tai ir idomu kas cia do daiktas smile.gif idegio tabletes


ir kaip jums tas karotinas? ar per mėnesį laiko buvo kažkoks poveikis? g.gif
Atsakyti
Idegis ilgiau issilaike ir buvau tikrai ruda,nors ejau retai ir po 10min. Tik idomu ar ilgiau geriant nepalieka idegis orandzinis smile.gif

O del tu idegio tableciu tai man irgi idomu butu ismegint,bet tokia sudetis,kad nelabai traukia bandyt,neaisku kokiu nuodu prideta smile.gif
Atsakyti
Netiesa, kad stovimam geriau įdegama, nei gulimam. Viskas priklauso nuo soliariumų galingumo ir lempų.

O, kad kojytes įdegt, tai SB Unfogiven su tingle pats geriausias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 13, 06:01)
Netiesa, kad stovimam geriau įdegama, nei gulimam. Viskas priklauso nuo soliariumų galingumo ir lempų.



Nesutinku su tuo! apsoliuciai visi stovimi yra stipresni nei gulimi be isimciu smile.gif pvz: nuejus 10min i gulima ir 10 min i stovima skirtumas tikrai bus nesvarbu kad abiejuose gali buti tika pakeistos naujos lempos tongue.gif seip labai geras rezultatas idegio yra tuose soleriumuose kuriose besideginant dar purskia aliejais, tad tokiame nereikia nei pries soleriuma nei po jo teptis ar purkstis jokiais kremukais ar aliejukais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 03 12, 19:14)
Nesutinku su tuo! apsoliuciai visi stovimi yra stipresni nei gulimi be isimciu smile.gif  pvz: nuejus 10min i gulima ir 10 min i stovima skirtumas tikrai bus nesvarbu  kad abiejuose gali buti tika pakeistos naujos lempos  tongue.gif  seip labai geras rezultatas idegio yra tuose soleriumuose kuriose besideginant dar purskia aliejais, tad tokiame nereikia nei pries soleriuma nei po jo teptis ar purkstis jokiais kremukais ar aliejukais thumbup.gif

mazheee yra teisi viskas priklauso nuo lempecku smile.gif dirbu pati retkaciais soliariume kai reik isleist merginas, tai pvz pas mus sulike daba pats geriausias ir einamiausias yra gulimas nes neseniai lempas galingas sudejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 03 12, 19:14)
Nesutinku su tuo! apsoliuciai visi stovimi yra stipresni nei gulimi be isimciu smile.gif  pvz: nuejus 10min i gulima ir 10 min i stovima skirtumas tikrai bus nesvarbu  kad abiejuose gali buti tika pakeistos naujos lempos  tongue.gif  seip labai geras rezultatas idegio yra tuose soleriumuose kuriose besideginant dar purskia aliejais, tad tokiame nereikia nei pries soleriuma nei po jo teptis ar purkstis jokiais kremukais ar aliejukais thumbup.gif

tai kuo tada skiriasi stovimo ir gulimo lempos ?????
pati net kai eidavau sakydavo kosmetaloge kuri ileisdavo i soliariuma, kad lempos pakeistos idegsite tikrai gerai, net parekomenduodavo kiek minuciu, nes kai naujai lempos keistos greit idegama, nes kai nuejau 10min po daugiau kartu, tai patikekite nudegiau kaip reikalas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 03 14, 10:41)
tai kuo tada skiriasi stovimo ir gulimo lempos ?????
pati net kai eidavau sakydavo kosmetaloge kuri ileisdavo i soliariuma, kad lempos pakeistos idegsite tikrai gerai, net parekomenduodavo kiek minuciu, nes kai naujai lempos keistos greit idegama, nes kai nuejau 10min po daugiau kartu, tai patikekite nudegiau kaip reikalas. doh.gif


Tuo ir skiriasi, kad stovimuose soliariumuose yra stipresnės lempos. Bet jei stovimame soliariume lempos bus atidegusios savo laiką, o gulimame soliariume bus neseniai senos lempos pakeistos naujomis, tai žinoma, kad greičiau rezultatą pasieksite gulimame smile.gif
Atsakyti
stovimų lempos galingesnės bent jau Solisun'e pvz:
stovimi 52x180 Watt, 52x200 Watt, 50x180 Watt
gulimi 27x160 Watt, 14x160 Watt ir veido lempos silpnesnės
Atsakyti
visada stovimam man nudega veidas g.gif
Atsakyti